Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Кажи за какво искаш да ползваш устройстовот.
    Ябълката има проблем с трансфера към не ябълки.
    Проблема с музиката за ме е , че не можеш да качваш флак формат. Иначе не е страшно , драг и дроп , но през програмка, не през виндос експлорер.
    Не ти трябват оптимизатори на батерията и паметта.
    Кажи какво конкретно ти трябва за повече инфо.
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Е-е-е-е-е, аз реших да си изпиша болката, ти пак ме караш да чета. Ясно е, че четене му е майката, ама ми писна бе, човек! Оня ден си свалям бинокъла от очите и му търся копчето за изключване. Техники, технологии... утре ще търся дистанционно, да изключа тракането на шевните машини.
      Ше се бориме с андроидите, значи. Благодаря!
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • Re: От: Какъв телефон (смартфон).

        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
        Кажи за какво искаш да ползваш устройстовот.
        Ябълката има проблем с трансфера към не ябълки.
        Проблема с музиката за ме е , че не можеш да качваш флак формат. Иначе не е страшно , драг и дроп , но през програмка, не през виндос експлорер.
        Не ти трябват оптимизатори на батерията и паметта.
        Кажи какво конкретно ти трябва за повече инфо.
        Ванка не е само флак. Не можеш да качваш каквото си искаш, а само каквото ти дават.

        Точно става само през програмка настроена за акаунта ти.

        Хорицата по цял сват и вика окови 😎

        Коментар


        • Re: От: Какъв телефон (смартфон).

          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          Е-е-е-е-е, аз реших да си изпиша болката, ти пак ме караш да чета. Ясно е, че четене му е майката, ама ми писна бе, човек! Оня ден си свалям бинокъла от очите и му търся копчето за изключване. Техники, технологии... утре ще търся дистанционно, да изключа тракането на шевните машини.
          Ше се бориме с андроидите, значи. Благодаря!
          Може да си паснете. Де да знам. Много хора ги ползват и им се кефят.

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            От няколко години ползвам iPhone 5s, по отношение откъм бързина, безгрешност, никога не е забивал и др. това при условие че никой не си ъпдейтвал както е при мен нарочно, операционната система, аз съм и все още съм само на iOS 8, няма лагване, всичко лети и хвърчи, разговори перфектни, вайбъри майбъри също и дотам с плюсовете, минуси, забрави да качваш свободно музика, клипове, снимки, да имаш по-голям избор на безплатни програмки, все още се чудя дали заради качването на музиката и повечето официални free програмки ще си струва да премина на например Samsung 8+?

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Подозирам че говори колегата за програмите от типа на клийнъри ,лънчъри и антивирусни.
              Ако си с нормална поне 3 гб. памет, просто не си ги инсталираш и няма да имаш напомняния,изскачащи екрани и т.н
              Изпробвано.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Според мен, ако човек има добра интернет култура и не сваля за щяло и нещяло приложения, спокойно няма да му трябват никакви антивирусни програми и всякакви помощни, батерии, анализи и подобни такива програмки, ползвам и таблет Сони с андроид, първото нещо което направих когато го взех е да изтрия всички излишно качени фабрични програми, после изключих всичко що да прави автоматично и да ме пита преди да прави каквото и да е, и от там насетне точно каквото ми трябва качвам и таблета ми хвърчи и той от години и без лагване и забиване, просто се иска малко подреждане и изтриване според приоритетите на дадения потребител.

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Аз няма проблем с качването на музика на ябълката. Качвам си каквото си искам
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                    Аз няма проблем с качването на музика на ябълката. Качвам си каквото си искам
                    В случая става дума да се качва свободно и бързо музика, дали чрез блутут, кабел и то не става без да е хакнат софтуера, а да се занимаваш през тюнса и другите варианти отнемащи малко или повече време си е разправия, така и иначе питането беше как да хвърчи смартфона при андроида, без да има лагване и забивания, ползвам ios и android писал съм по-горе.
                    Последно редактирано от Еделвайс; 21-07-17, 08:29. Причина: Пояснение

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Смених батерията на китайчето. За две седмици дойде с турски пощи. 25 лв. с доставката. За смяната трябва само фина отвертка.
                      Старата батерия от любопитство реших да я отворя. Прободох я обаче леко с макетния нож и стана веселба. Наду се моментално и се самозапали. Горя около 10 секунди и от плоска стана половин руло тоалетна хартия. Охладих я под чешмата и развих около метър и половина медно фолио .
                      Изобщо не е майтап работата. При положение че не можеше да изкара и една минута без зарядно телефона.
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                        Таааааа, основният ми въпрост. При айайфоните същата боза ли е, или там софтуерът го пишат по- малко писатели, но за сметка на това пишат работещи неща? Срещал съм някъде подобна констатация и сериозно се замислям да сменям религията.
                        А при IPhone-ите е по зле. Да не забравяме и, че едно 70-80% от приложенията им са платени. И ако не си склонен да плащаш, става една...
                        До скоро се занимавах и с такива телефони и точно такъв беше таргета. Момченца дето техните работят по чужбина и незнайно от къде(заложна къща, афтермаркет...) им купят по един IPhone щото е модерно. И кеф, само дето още като кликнеш на AppStore ти казва, моля въведете Кредитна карта за да продължите...

                        П.С. То сигурно и затова IPhone се бързи и не забиват. При тях всяко приложение ти бърка в джоба. Сваляш 2-3 основни и толкова. А при андроида, докато не свалиш 20 приложения това телефон ли е

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                          А при IPhone-ите е по зле. Да не забравяме и, че едно 70-80% от приложенията им са платени. И ако не си склонен да плащаш, става една...
                          До скоро се занимавах и с такива телефони и точно такъв беше таргета. Момченца дето техните работят по чужбина и незнайно от къде(заложна къща, афтермаркет...) им купят по един IPhone щото е модерно. И кеф, само дето още като кликнеш на AppStore ти казва, моля въведете Кредитна карта за да продължите...

                          П.С. То сигурно и затова IPhone се бързи и не забиват. При тях всяко приложение ти бърка в джоба. Сваляш 2-3 основни и толкова. А при андроида, докато не свалиш 20 приложения това телефон ли е
                          Доста невярно твърдение.
                          Нямам карта а имам над 30 приложения на телефона си.
                          Вярно е обаче че повечето работещи искат пари. Другите са пълни с реклами.
                          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                          A1+

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                            Доста невярно твърдение.
                            Нямам карта а имам над 30 приложения на телефона си.
                            Вярно е обаче че повечето работещи искат пари. Другите са пълни с реклами.
                            Хм. Я кажи кои е първия(или аидe втория) прозорец, в регистрацията в AppStore?
                            А иначе винаги може да се намери нещо безплатно, ама както ти сам каза са плява...
                            В процентно съотношение 70% безплатни на 30% платени при андроид, и обратното съотношение при аппстор...

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Явно, за всичко си плащаш. Дали с време или с пари, решава всеки за себе си. Ако всички платени приложения при айфон работят, това пак е нещо. Аз преди пет години си купих навигация за андроида. Route 66, световна карта- пожизнен лиценз и пожизнен (убуу де, лайфтайм) ъпдейт на камери за скорост. Предстои ми пътуване из Европа, а от два дни не мога да вляза в пущината, да си начертая маршрутите. По едно време, това Route 66 си смени иконката на Magic Pro... абе, не знам кво стана. Не ми е за 100-те евра, искам просто да сработи пущината. Сега ще си извадя от архива потвърждението в .gmail че съм платил, ще си сваля от Пейпала транзакцията, ще си припомня ИМЕИ- те на трите телефона, на които съм я качвал тая програма през времето... на арменския поп да се оплаквам ли, не знам. Ясно е, че нещата вървят към онлайн поддръжки и облаци. Т.нар. крайни устройства се превръщат в периферия. Мамка му, не съм съгласен, но ще трябва да го приема. Едно нищо и никакво Waze не ще да ме пусне, да ида до Берлин. И то иска гъдели и молене. Ибах го, ше карам по хартиена карта! Дотолкоз, поне съм учил.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Явно, за всичко си плащаш. Дали с време или с пари, решава всеки за себе си. Ако всички платени приложения при айфон работят, това пак е нещо. Аз преди пет години си купих навигация за андроида. Route 66, световна карта- пожизнен лиценз и пожизнен (убуу де, лайфтайм) ъпдейт на камери за скорост. Предстои ми пътуване из Европа, а от два дни не мога да вляза в пущината, да си начертая маршрутите. По едно време, това Route 66 си смени иконката на Magic Pro... абе, не знам кво стана. Не ми е за 100-те евра, искам просто да сработи пущината. Сега ще си извадя от архива потвърждението в .gmail че съм платил, ще си сваля от Пейпала транзакцията, ще си припомня ИМЕИ- те на трите телефона, на които съм я качвал тая програма през времето... на арменския поп да се оплаквам ли, не знам. Ясно е, че нещата вървят към онлайн поддръжки и облаци. Т.нар. крайни устройства се превръщат в периферия. Мамка му, не съм съгласен, но ще трябва да го приема. Едно нищо и никакво Waze не ще да ме пусне, да ида до Берлин. И то иска гъдели и молене. Ибах го, ше карам по хартиена карта! Дотолкоз, поне съм учил.
                                Гугъл мапс кво му има. Откак навигират не използвам други навигации. Не че чак толкова се скъсвам от пътуване де.
                                Sent from my Nokia s fenerche

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X