Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телефон с две сим карти?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Телефон с две сим карти?

    Нямам шанс да се обзалагам срещу твоето главоболие.

    Коментар


    • #47
      От: Телефон с две сим карти?

      Аз съм вече половин година с ето този http://www.mobiset.ru/articles/text/?id=4950 Philips Xenium X503 с 2 сим карти и съм много доволна. Няма много екстри но е много надежден за работа като телефон и удобен за работа при съвместяване на двете карти и списъци с телефони. Когато говориш по едната карта и те потърсят по другата, на тях дава че говориш, а на теб сигнал, че те търсят. Другите с 2 и повече сим карти нямат това. Батерията трае няколко дни не съм ги броила, но често забравям да го зареждам понеже рядко се налага. Много голямо удобство е, че силата на звука при разговор може да бъде много голяма, лесно и удобно се регулира и в дори в зверски шумна среда няма никакъв проблем да чуваш събеседника. Недостатък е, че малко тихо звъни но пък е с mp3 и можеш да му сложиш нещо подходящо и чуваемо като мелодия, което да компенсира това. Има диск с програма за връзка с компютъра и достъп до контакти и SMS през компютъра. Не ми се е налагало да прехвърлям контакти от друг телефон, защото са ми в сим картите, но мисля, че няма да е проблем. Когато го избирах ме притесняваше, че няма да е удобна слятата клавиатура, но бутоните са много добре разделени по отношение на натиска и не се случват грешки при набиране. Несравнимо по-добра е от други подобни сляти клавиатури които съм пробвала. Камерата не му е добра. За говорене е идеален, няма прекъсване на звука, закъсняващо първоначално свързване като вдигнеш и всякаквите бъгове на други китайски многосимки от същия клас, които съм пробвала с голям мерак. Е има си недостатък :-) около 270 лв. скъп е за екстрите които няма, но пък е железен и не съжалявам, че ги дадох.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X