Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телефон с две сим карти?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Телефон с две сим карти?

    Понеже ми омръзна да мъкна 2 телефона, обмислям да ги заменя с един с две сим карти, работещи едновременно. Молбата ми е ако имате преки впечатления от такива апарати да ги споделите в темата, защото от четеното от мен по специализираните форуми оставам с впечатлението, че участниците там ги вълнува основно външния вид, камерата и игрите, но не и дали всъщност телефонът изпълнява основната си функция.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

  • #2
    До: Телефон с две сим карти?

    Да, ако може и преки впечатления за надеждността на апаратите, които все пак са от световно-неизвестни, поне за мен марки.
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

    Коментар


    • #3
      До: Телефон с две сим карти?

      Аз съм съ СЕСТ р168+ вече от около 4-5 месеца,поръчах си го от щатите,с 1ГБ памет съм и се справя перфектно,мога да твърдя че Нокията 6300 която имах зареждаше по-бавно с пълна карта от колкото СЕСТ-а,а и за сметка на това има перфектен 3,5 inch-a LCD Touchscreen Display който е перфектен за клипчета и т.н,има 6 колонки и звукът е прекрасен....Доста бързо зарежда и рови из менютата.Работи перфектно и с 2-те СИМ карти едновременно,малко е големичък,но за сметка на това поне на мен ми харесва.Честно да ви кажа не съм очаквал толкова добър телефон и то китайски....Поздрави....
      [B][URL="http://metric.rodim.ru"][IMG]http://metric.rodim.ru/a1_a1_11_12_2008_2_1a.gif[/IMG][/URL][/B]
      [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]
      [IMG]http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO/Icon%202.jpg[/IMG]

      Коментар


      • #4
        До: Телефон с две сим карти?

        Аз от 2-3 месеца съм с ейтакъв:
        https://www.neokas.com/26_KisenF350-...-FM-Radio.html

        В нета може да се намери като KISEN F350 или като SED A8 (китайска му работа )

        Мога да се похваля, че моя телефон е купен и донесен директно от Китай Един приятел си го взе оттам за него, после ми го подари.

        Като цяло телефона предлага доста неща, но от няколко седмици насам ми прави големи мизерии - просто забива и докато не му извадя батерията не може да се оправи Допускам, че това донякъде може би се дължи на факта, че съм с една Мтелска и една Глобулска карта на него. Другата мизерия, която ми прави пък - примерно набирам някой от Глобулската карта, говорим говорим и по някое време просто дропва връзката, обаче остава да отброява време, все едно говорим. Това се случва и когато от другата страна човека затвори, мойто "китайско чудо" остава да отброява време, и нито мога да прекъсна връзката, нито нищо - оправя се пак с махане на батерията
        Като сложа пък Глобулската като master, тогава положението е още по-зле - много често му блокира клавиатурата. Звъни ми някой и аз не мога да вдигна, защото клавиатурата тотално отказва - оправя се пак с вадене на батерията, или пък мога да се оперирам с тъч скрийна. Ще го пробвам с две М-телски карти и ще видя как ще се държи, но за момента почти съм на ръба да го изхвърля - добре, че не съм давал и лев за него
        Иначе има блутуут, радио, голям дисплей, сложих му и 2GB MicroSD, която ми е предостатъчна. Разполага с две стереоговорителчета, и мога да кажа, че звука е страхотен и много силен - често го ползвам дори и като мп3 плеър. Както всички останали, и този си е с две батерийки, които държат по 2-3 дни, зависи колко го ползвам, а аз да си призная говоря доста, и от двете карти.
        Телефони от този род, доколкото знам в БГ се предлагат за малко над 200 лв (в Метро ги има например, а и не само) - ако са такъв боклук като моя, и 20 лв са му много
        Hristo Draganov
        http://htftp.domainbg.com/HD/

        И аз искам България чиста ! ! !

        Коментар


        • #5
          До: Телефон с две сим карти?

          GNUSMAS имат няколко модела на с две сим карти. Работят. Функционално са далече от два отделни телефона.
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • #6
            До: Телефон с две сим карти?

            Имам СЕСТ Т689. Ползвам го само за телефон. От другите функции съм използвал само SMS, и то не повече от 15-20 бройки.

            Общо взето - дърво. Държа го само защото не трябва да нося два телефона, да ползвам две зарядни и т.н.

            Ако на ден провеждаш повече от 20-30 разговора, трябва да го зареждаш всеки ден. За това пък, в комплекта има резервна батерия

            Тъй като е китайски проект (не е реплика), е предназначен главно за писане. Също, менютата явно са по китайската логика, но това е малката беда - свиква се. Ако ползваш повече SMS, е много удобен - touch screen и писалка, става много бързо. Може да се използва за пренос на данни, има си карта и слот. Връзката с компютъра е поносима, но не можеш да си прехвърлиш адресната книга (или поне аз не можах). Пише Bluetooth, ама в менюто има само "configure" а няма "activate". Баси!

            Коментар


            • #7
              До: Телефон с две сим карти?

              Лично аз нямам такъв телефон, но понеже преди известно време обмислях евенуално купуване, прегледах възможностите.
              Оказа се, че освен китайските варианти (напоследък доста популярни в България станаха, освен посочените по-горе от колегите производители и тези от марката Привилег), има и два, произведени от една от утвърдените марки за мобилни телефони Самсунг:

              Samsung D880 Duos

              виж и тук за него.



              и по-новия

              Samsung D780

              ето още едно ревю за телефона.






              Успех при търсенето и избора.
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • #8
                До: Телефон с две сим карти?

                Това последното бих си го купил евентуално ако имам две карти...
                Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                LZ1EMS

                Коментар


                • #9
                  До: Телефон с две сим карти?

                  Аз ползвам китайский, донесен от Китай. Anycool. Вече година и половина при мен, батерия държи по една седмица, забележки към него нямам. Работи перфектно. Прочете без проблем и двете СИМ-карти, едната на кирилица, другата на латиница. При условии, че в меню няма кирилизация
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • #10
                    До: Телефон с две сим карти?

                    Бях с китаец,работеше без забележка,но батерията клякаше за два дена и нещо .6-7 месеца съм със Samsung D880-работи абсолютно без грижи с двете карти,3.2 мегапикселовата камера прави много читави снимки и батерията със здраво ланкане кара 5 дена.Дисплея е някакъв по-специален като покритие и не се надрал още/ясно че се въргаля по табла,джобове и т.н./.Търсят му около 600,аз го намерих нов на 460.Ако те интересува мога да ти дам телефона на магазина.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Телефон с две сим карти?

                      Аз ползвам Privileg X7 от 1 месец. Има няколко дребни недостатъка, които малко ме дразнят но се свиква. Например цветовете и менютата трудно се виждат на слънце, звукът на звънене е слаб и леко криви високите честоти. Като цяло е много здрав видях му краш тестовете един приятел на вторият ден го изпусна по бетонни стълби и оцеля, дори не се разглоби. Работи без проблем с карти в комбинация с всички мобилни оператори, настройките за SMS и MMS са вградени във фирмуера, блутута работи също без проблеми с 2-те крти. Като цяло съм много доволен. Батерията издържа около 3 - 4 дена но аз говоря около 1400 мин. с двете карти на месец.
                      LZ1RED

                      Коментар


                      • #12
                        До: Телефон с две сим карти?

                        А как е като синхронизация с Outlook?
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #13
                          До: Телефон с две сим карти?

                          Има едни пуснати в "Метро".Двама приятели си купиха и ги смениха много бързо,като ме анатемосаха да не си купувам от тях.Дефектирали много.
                          Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                          NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Телефон с две сим карти?

                            Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                            Лично аз нямам такъв телефон, но понеже преди известно време обмислях евенуално купуване, прегледах възможностите.
                            Оказа се, че освен китайските варианти (напоследък доста популярни в България станаха, освен посочените по-горе от колегите производители и тези от марката Привилег), има и два, произведени от една от утвърдените марки за мобилни телефони Самсунг:

                            Samsung D880 Duos

                            виж и тук за него.



                            и по-новия

                            Samsung D780

                            ето още едно ревю за телефона.





                            Успех при търсенето и избора.
                            От 3 месеца сам с SAMSUNG d780 и сам много доволен .Батерията държи 2-3 дни .

                            Коментар


                            • #15
                              До: Телефон с две сим карти?

                              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                              Аз ползвам китайский, донесен от Китай.
                              Т'ва му е хубавото на Китай, че там всички стоки са оригинални.

                              Ето тук има голям избор, а пък този е и с аналогова телевизия.
                              Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X