Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Влияние на GSM антена!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Влияние на GSM антена!!!

    Първоначално публикуван от Desislavd Преглед на мнение
    ...Да поясня, ако не знаеш, че този орган го имат само жените...
    Аз лично не знаех. И анатомията не го знаеше. Анатомите - и те

    Поредното доказателство че постоянно ни лъжат !!! ТОЛКОЗ ВЕКОВЕ ДА НИ ОБЯСНЯВАТ ЧЕ ЩИТОВИДНА ЖЛЕЗА ИМАТ И ЖЕНИТЕ, И МЪЖЕТЕ !!! МАМИЛИ СА НИ !!! НА ОРЪЖИЕЕЕ

    PS Източника на това кристално откровение случайно сподели ли с теб че от проблеми със щитовидната жлеза страдат поне 10% от жените над 40 годишна възраст, че с възрастта нещата стават по-зле, предвид влиянието на фактори като климактериум, бременност, раждане, нерви, наследственост, пушене, че дори и прекаляването с някои видове зеленчуци ? Тц ?
    Последно редактирано от Goblin; 15-02-12, 22:25.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #77
      От: Влияние на GSM антена!!!

      Че си имам съвсем истинска щИтовидна жлеза (думата произлиза от "щит") е сигурно. И явно работи. И че съм мъж е почти сигурно.

      Но е факт, че на повечето мъже не им трябва да знаят, защото си им работи нормално до преклонна възраст. А пък при жените не е така и за България процентът май е доста над 10.

      Коментар


      • #78
        От: Влияние на GSM антена!!!

        Тук нещата не стоят както да обясниш разбираемо и синтезирано за проблеми с автомобила на дългогодишни любители и хоби манияци с практ.опит.Просто е невъзможно.По-добре на вашия покрив,отколкото на комшията-и финансово,и здравословно.Пълна дивотия с разни мрежички.Несъпоставимост с микр.печка,радари,средновълнови антени.Много философски въпрос е за съотн.полза/вреда.При всички случаи не това е най-опасното и вредно от всички заобикалящи ни простотии.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • #79
          От: Влияние на GSM антена!!!

          Приканвам спорещите - разговора да се води по същество (справка: името на темата), че туко виж, мъжете сме се оказали и без хипофиза
          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

          Коментар


          • #80
            От: Влияние на GSM антена!!!

            Днес съвсем случайно от един комшия научих, че "някакви" искали да слагат някаква антена на покрива на блока ни.

            Тия някакви са единия от доставчиците на цифрова телевизия в БГ, и понеже окабелиха целия блок с оптика за Интернета, остава въпросната антена да е за GSM, а и не е тайна, че въпросния доставчик е закупил лиценз за поредния GSM оператор ...

            Предлагали 200 лв на месец наем.

            Живея в блок на 12 етажа, аз живея на 9-тия етаж. Блока има и тавански помещения.

            Тия дни ще гледаме да разберем повече подробности директно от кандидат "наемателя"

            Прочетох темата с интерес - дотук ми станаха ясни няколко неща:

            1. По-добре на нашия покрив, отколкото на съседния блок.
            Разстоянието до съседните блокове така грубо е някъде малко над 50 м може би;

            2. Евентуално може да помислим за заземена екранировка с рабица, захваната на тавана на таванските помещения;

            3. Ще гледаме да искаме малко повечко пари наем (250-300 лв може би), а ако може да изкрънкаме и ремонт на покрива (за който ние понастоящем събираме пари), още по-добре. Ремонта айде, но задължително ще включим клауза в договора ако протече нещо по тяхна вина от покрива, да го оправят за тяхна сметка;

            4. Ще направим общо събрание на входа, и доколкото разбрах трябва да има 50+1% съгласие и 100% съгласие от живущите на последния етаж;

            4. Телевизията ми е оттях, така че естествено ще си направя устата за нещо в моя полза

            Надявам се тия дни да разбера повече подробности, и ще пиша пак.
            Най-вероятно аз ще "преговарям" с тях, тъй като за съжаление май съм един от малкото технически грамотни в блока, в това отношение.

            П.П. Ако стигнем до консенсус, непосредствено преди монтажа на антената, всички от входа ще минат на пълни медицински прегледи, за да се види след време има ли промяна в здравословния ни статус
            Hristo Draganov
            http://htftp.domainbg.com/HD/

            И аз искам България чиста ! ! !

            Коментар


            • #81
              От: Влияние на GSM антена!!!

              Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
              Днес съвсем случайно от един комшия научих, че "някакви" искали да слагат някаква антена на покрива на блока ни.

              Тия някакви са единия от доставчиците на цифрова телевизия в БГ, и понеже окабелиха целия блок с оптика за Интернета, остава въпросната антена да е за GSM, а и не е тайна, че въпросния доставчик е закупил лиценз за поредния GSM оператор ...

              Предлагали 200 лв на месец наем.

              Живея в блок на 12 етажа, аз живея на 9-тия етаж. Блока има и тавански помещения.

              Тия дни ще гледаме да разберем повече подробности директно от кандидат "наемателя"

              Прочетох темата с интерес - дотук ми станаха ясни няколко неща:

              1. По-добре на нашия покрив, отколкото на съседния блок.
              Разстоянието до съседните блокове така грубо е някъде малко над 50 м може би;

              2. Евентуално може да помислим за заземена екранировка с рабица, захваната на тавана на таванските помещения;

              3. Ще гледаме да искаме малко повечко пари наем (250-300 лв може би), а ако може да изкрънкаме и ремонт на покрива (за който ние понастоящем събираме пари), още по-добре. Ремонта айде, но задължително ще включим клауза в договора ако протече нещо по тяхна вина от покрива, да го оправят за тяхна сметка;

              4. Ще направим общо събрание на входа, и доколкото разбрах трябва да има 50+1% съгласие и 100% съгласие от живущите на последния етаж;

              4. Телевизията ми е оттях, така че естествено ще си направя устата за нещо в моя полза

              Надявам се тия дни да разбера повече подробности, и ще пиша пак.
              Най-вероятно аз ще "преговарям" с тях, тъй като за съжаление май съм един от малкото технически грамотни в блока, в това отношение.

              П.П. Ако стигнем до консенсус, непосредствено преди монтажа на антената, всички от входа ще минат на пълни медицински прегледи, за да се види след време има ли промяна в здравословния ни статус

              Ако не е тайна какво стана с въпросните Сателитни - Телефонджии, че и при нас са минали ? Живо ме интересува до колко могат да клекнат... че до колкото знам нямат много финансиране... от друга страна ако много ги настъпим, ще отидат в някой от съседните входове които се водят отделни блокове и може да клекнат и на 200 лева.
              Със сигурност знам, че облъчването непосредствено под антената е в десетки пъти по-малко от страничните фронтове. Не че мен ме притеснява особенно какво точно лъчи 13 етажа над мен ... достатъчо са ми 4-5 ГСМ-та .. лаптопи... рутери дето се мотаят в къщи...

              Коментар


              • #82
                От: Влияние на GSM антена!!!

                Първоначално публикуван от JoRJoo Преглед на мнение
                Ако не е тайна какво стана с въпросните Сателитни - Телефонджии, че и при нас са минали ? Живо ме интересува до колко могат да клекнат... че до колкото знам нямат много финансиране... от друга страна ако много ги настъпим, ще отидат в някой от съседните входове които се водят отделни блокове и може да клекнат и на 200 лева.
                Със сигурност знам, че облъчването непосредствено под антената е в десетки пъти по-малко от страничните фронтове. Не че мен ме притеснява особенно какво точно лъчи 13 етажа над мен ... достатъчо са ми 4-5 ГСМ-та .. лаптопи... рутери дето се мотаят в къщи...
                Малии, забравил съм да напиша тук, за което се извинявам ...

                Ами какво стана - нищо не стана
                Правихме две събрания, и на двете поканихме лице от новия ГСМ оператор (тъй като имаше доста неясноти), и това лице въобще не дойде.
                В крайна сметка решихме, че не щем такива антени по покрива, като една съседка партизанка-активистка се нае да убеди и всички съседни входове и блокове да не се съгласяват въобще
                Да не говоря пък типовия им договор какъв е ...., трябва да си чисто луд, за да го подпишеш в този му вариант!
                Например, че плащането на тия 200 или 250 лв, започва да тече от датата на издаване на разрешителното за строеж , което може и да стане 5 години след подписване на самия договор.
                Другото, че като подпишете договора, нямаш право да отдаваш покрива на други конкурентни фирми (не точно с тия думи, но карам по спомен), и т.н., което значи, че като подпишеш договора, ония може и 3 години нищо да не построят горе, и ако през това време ти предложи друг оператор и дава двойно пари, ти нямаш право да ги фъчнеш тия И куп още неща, написани абсолютно в тяхна полза.
                Иначе по договор, те горе си слагат отделен електромер, така че не те интересува кое колко ток харчи, те си го плащат отделно.

                В крайна сметка, доколкото знам, въпросната фирма повече нито са се обаждали, нито са идвали.

                Язък, не можах да се спазаря за по-евтина цифрова телевизия

                П.П. Иначе пък на събранията беше много забавно, спуках се от смях с мойте съседи - като започнеш от позната на една съседка, дето имали такава ГСМ антена на покрива на блока, и вече колко години не можела да забременее, ама видиш ли, скоро се преместила в друг блок без антена и хоп готово (но никой не отчита факта, че там е с нови комшии ), минеш през това, че работниците от въпросната фирма като се качвали горе работели само със специални костюми, дето май (подчертавам "май") били оловни, една камара ракови заболявания, и т.н. простотии
                Hristo Draganov
                http://htftp.domainbg.com/HD/

                И аз искам България чиста ! ! !

                Коментар


                • #83
                  От: Влияние на GSM антена!!!

                  За договора си прав.. същите глупости ги пише. И нямали практика да се срещат наживо с никой освен при първа среща.. от там само по мейл.
                  Нещо измекярска работа ми изглежда Ще ги видим и ще споделя.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Влияние на GSM антена!!!

                    Здравейте, да попитам по-компетентните за влиянието на конкретна антена. Под мен е фирма, която си е сложила антена на балкона без да пита никой от живущите в кооперацията. Има ли право на това и какво е влиянито на конкретната антена за хората отгоре?
                    Всъщност, антената е монтирана на буквално 2-3 метра от дивана в хола. Има ли за какво да се притеснявам и ако да, какво мога да направя?

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:36575584_10155703866913806_8609215928552390656_n.jpg
Прегледи:1
Размер:430.7 КБ
ID:5793757

                    Отляво на климатика е антената, а аз съм в горният апартамент.
                    http://www.nakladkibg.com
                    накладки, спирачни дискове, съединители

                    088 8613380

                    Коментар


                    • #85
                      От: Влияние на GSM антена!!!

                      Изобщо не личи каква е антената, най-вероятно wi-fi. Не я мисли, докато не започнат да падат прелитащите пред нея свраки.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Влияние на GSM антена!!!

                        Може ли да е насочена на СОТ някакъв?
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • #87
                          От: Влияние на GSM антена!!!

                          Този вид са много слабо насочени - 180 или 120 градуса диаграма.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Влияние на GSM антена!!!

                            Нямам никаква идея. Възможно и да е wi fi, както казва Ясен. Питах портиера, но той нищо не знае.
                            Ако е WI FI, безвредна ли е, че нещо не летят много свраки и докато започнат да падат, много време ще мине?
                            Ако ще помогне, мога да я снимам с по-голям зум?
                            http://www.nakladkibg.com
                            накладки, спирачни дискове, съединители

                            088 8613380

                            Коментар


                            • #89
                              От: Влияние на GSM антена!!!

                              Въобще не се занимавай.

                              Антените които са фактор за здравето не се монтират, а се строят.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Влияние на GSM антена!!!

                                Ми...слагаш една чаша студена вода на балкона и ако след десетина минути я прибереш гореща, явно има проблем с антената.

                                Това в рамките на шегата, естествено. Из съседните апартаменти вероятно работят 200-300 рутера, които със сигурност взети заедно са по-вредни от тази антена.
                                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X