Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Влияние на GSM антена!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Влияние на GSM антена!!!

    Последно, питаш за наема или дали е опасно? Две различни неща са това, а от кривото ти изречение не става ясно.

    Коментар


    • #62
      От: Влияние на GSM антена!!!

      Много.
      По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

      Коментар


      • #63
        От: Влияние на GSM антена!!!

        Първоначално публикуван от bon4opeyev Преглед на мнение
        здравейте незнам дали има някакво облъчване от джи ес ем антените но на моя покрив искат да слагат някаква антена за интернет .имали разлика м/у двете антени и колко наем да им искам.
        Много!
        По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

        Коментар


        • #64
          От: Влияние на GSM антена!!!

          Супер форумче сте си спретнали. Тъкмо имаме преговори с 1 оператор за трите му мачти и базовата станция за увеличение на наем който беше 250 лв през изминалите 5 години.
          Имаме типичен случай на нищожен договор сключен с част от собствениците във входа, при условие че е трябвало да се свика събрание на собствениците на имоти във всички входове на сградата. Отделните входове никога не са били обособявани като отделна етажна собственост, а съдебната практика показва че даже когато има въпросната фуга между тях, те пак са едно цяло ако няма изрично решение на съда за разделянето им.Така че нито кворум има по закона за ет. собственост, нито нотариално заверено съгласие на всички собственици /чл.185 ал.2 от Закон за устройство на териториите/. Домоуправителят на нашия вход се е представил като такъв, а не като домоуправител на цялата жилищна сграда. Но операторът не е търсил другите домоуправители. Сега за некоректността на договора стоварват вината върху нашия домоуправител, което е пълна глупост, но какво да кажат като са с изути гащи и от ситуацията следва увеличение на наема във всички случаи. Във входа няма оплаквания от здравословен характер, няма мистични смъртни случаи засега. Виждайки пълната картина на тези отношения и това колко нескопосани са им договорите мога да призова всички които имат сключени договори да поискат смело увеличение на наемите си с 200-300% до края на договорения срок без да изтъквате здравословни причини, тъй като така или иначе търпим вредното влияние.Изобщо не се притеснявайте. Операторите са с двата крака и изобщо няма да ви откажат.

          Коментар


          • #65
            От: Влияние на GSM антена!!!

            само искам да ви кажа една радиолокационна станция излъчва от 100 до 1000 кВата (няма грешка - кило вата) .... верно в дециметровия обхват обикновенно ... но пък в сравнение с 20 Вата за ГСМ .... как да ви кажа ... не си купувайте тогава жилища покрай летище и на 5 км да живеете пак облъчването епо голямо от ГСМ антена

            Коментар


            • #66
              От: Влияние на GSM антена!!!

              Първоначално публикуван от majmuncho Преглед на мнение
              само искам да ви кажа една радиолокационна станция излъчва от 100 до 1000 кВата (няма грешка - кило вата) .... верно в дециметровия обхват обикновенно ... но пък в сравнение с 20 Вата за ГСМ .... как да ви кажа ... не си купувайте тогава жилища покрай летище и на 5 км да живеете пак облъчването епо голямо от ГСМ антена
              Аз пък да напомня, че и GSM обхватите се водят дециметрови. Та е все същото.

              Коментар


              • #67
                От: Влияние на GSM антена!!!

                Моя приятелка и нейни съседки в блок, на който има монтирана гсм антена се оплакват от проблеми с щетовидната жлеза.. Майка ми също и лекарят и каза да стои далеч от микровълнови печки..Факт!

                Коментар


                • #68
                  От: Влияние на GSM антена!!!

                  Първоначално публикуван от Desislavd Преглед на мнение
                  Моя приятелка и нейни съседки в блок, на който има монтирана гсм антена се оплакват от проблеми с щетовидната жлеза.. Майка ми също и лекарят и каза да стои далеч от микровълнови печки..Факт!
                  Тоя лекар що не се върне да положи отново няколко изпита?

                  Коментар


                  • #69
                    От: Влияние на GSM антена!!!

                    Може би методите му са стари или медицината, която е изучавал не е била на сегашното ниво, но мнението му е изградено от опит, който нито аз имам, нито ти Ясене.. Така, че дай да не спорим с лекарите, защото утре като те заболи гърло, не отваряш форума, а направо при лекаря ходиш..
                    Възхищавам се на химичните и физичните Ви умения, начина по който разгадавате нещата и интелигентността, която блика във форума, но понякога трябва да се примирим с някой неща.. 2 децибела, 16 киловата, дъра бъра.. Има някой някъде, който е мултимилиардер от това, че си плащаме..Дава ни мега-подробно обяснение кое как е, залъгва работниците си, че е така, те също спорят тук и доказват с някакви фрази, набити в главите им от началници, написано в wikipedia..... А всъщност? Даваш ли гаранция, че писаното е реално?!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Влияние на GSM антена!!!

                      Доста убеден съм в това, което аз пиша. Убеждението е постигнато с много мислене и цял живот учене. Разбира се, същото може да каже и първият фен на конспиративните теории, но аз боравя само с проверими понятия.

                      А и много от тези киловати са ми минали през ръцете.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Влияние на GSM антена!!!

                        Като ме боли гърлото, ходя на лекар. Достатъчно съм грамотен обаче, да се усъмня ако ми предпише пускане на кръв или носене на заешко краче на врата, а на таблетки за гърло.
                        По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                        Коментар


                        • #72
                          От: Влияние на GSM антена!!!

                          За гърлото беше пример колега VHS... За щетовидна жлеза и анални промивки ако ти изпише лекаря, ще си ги правиш, понеже не мисля, че си ендокринолог и си толкова навътре в тази материя..

                          Коментар


                          • #73
                            От: Влияние на GSM антена!!!

                            Да ме прощава медицината, но аз върху себе си и върху близките си не прилагам лечение, на което не съм разбрал механизма. Без да отричам ползата от специалистите.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Влияние на GSM антена!!!

                              Първоначално публикуван от Desislavd Преглед на мнение
                              За щетовидна жлеза и анални промивки ако ти изпише лекаря, ще си ги правиш, понеже не мисля, че си ендокринолог и си толкова навътре в тази материя..
                              Не колега, ще потърся второ, ако трябва и трето мнение.

                              Безрезервната си вяра в лекарите може да споделиш с родителите на починалото след операция на сливиците момче, или с мъжа на бременната жена изпратена да чака в градинката на болницата докато разкритието й станело достатъчно... и починала в следствие на това.

                              Не отричам медицината и лекарите. Отричам невежеството.
                              По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                              Коментар


                              • #75
                                От: Влияние на GSM антена!!!

                                Прав си..Невежеството с диплома е страшно..Но не отричам факта, че няколко жени от един и същи блок, в който има не повече от 60 души, след поставянето на такава антена, заболяват от едно и също..Да поясня, ако не знаеш, че този орган го имат само жените..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X