Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сабине продаваш ли ериксона 310 още и на каква цена?
    Живота е тръгнал от морето-
    Човека се завръща там....

    [url]http://ftp.domainbg.com/krasi_k/[/url]

    Коментар


    • Да, 60лв и е твой.

      Коментар


      • Благодаря! Ще го взема. На морето удавих един "херметичен" телефон. Падна от кея само на 3-4м дълбочина.Изжадих го веднага , сжалих батерията,уних го с сладка вода. Ниамах инструмент да фо отворя и подцуша. Ве4ерта управих всичко. Уж работи има обхват но не се логва в клерката. Изглежда е изгорял предавателя, или от водарта керамичните ПАВ филтри са се разстроили...Ще го пробжам след месец но не тая голяма надежда.
        За това предпочитам класиката. И яхтаджиите харесват този модел.
        Към края на месеца или началото на септември имам път към София та смятам да се видим и да го взема .
        Телефона ти същия ли е ?
        Живота е тръгнал от морето-
        Човека се завръща там....

        [url]http://ftp.domainbg.com/krasi_k/[/url]

        Коментар


        • да
          Последно редактирано от sabin; 03-03-08, 19:34.

          Коментар


          • Аз все едно трябва да съм във Варна на 21-ви. Ако Събин ми го даде просто ще ти го донеса. Хем ще се обадя на Николай, хем ще такова ... Кхм. Да. Келнерки.

            Коментар


            • Момчета, втасах я. Вече няма мобифони на практика. И от вчера съм без телефон. Опитвам да свестя един труп на жиесем, ама явно няма да го бъде. Кво да правя? Знаете на кво трябва да издържа, трябва да е телефон и да има камера, щото нямам апаратче. Пък без снимки често стават празни приказки. Всички други функции в телефоните освен калкулатора ме дразнят.
              Да, и да струва малко.

              Коментар


              • стефане ти най-добре знаеш че много неща накуп не са надобре, камерите са ужасни, а тези които горе-долу снимат пък са монтирани на гадни апарати, трябва да направиш компромис или по-здрав телефон с гадна камера или обратното.... аз ти предлагам да си вземеш само телефон пък апаратчета изкачат евтини, ако ми попадне ще ти звънна примерно до 100-на лв.
                no signature no problems

                Коментар


                • Знам бе братче, ма кво да направя кат нямам хич пари((( Пък и в тоя вечен пожар постоянно да мъкна две устройства ... Реално няма да го бъде.

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от fanatic
                    стефане ти най-добре знаеш че много неща накуп не са надобре, камерите са ужасни, а тези които горе-долу снимат пък са монтирани на гадни апарати, трябва да направиш компромис или по-здрав телефон с гадна камера или обратното....
                    Абсолютно вярно. Телефоните, дето са ще ти издеянат по седмица без зареждане и са по-устойчиви на тормоз (като Нокията, която се споменаваше по-нагоре) нямат камери.
                    Пък тия, с по-читавите камери, не са толкова телефони, колкото лъскави играчки.
                    Да не говорим, че за парите, на които се продават, спокойно можеш да купиш приличен телефон + дигиталка, която ще е по-добра от камерите на ГСМ-ите.

                    П.П. Аз досега още не съм видял достоен заместник за моята Нокия 6310i и не си я сменям за нещо с шарени картинки и полифонични мелодийки

                    Първоначално публикуван от Стефан
                    Знам бе братче, ма кво да направя кат нямам хич пари((( Пък и в тоя вечен пожар постоянно да мъкна две устройства ...
                    Вярно е, че е по-неудобно, ама няма начин - ще трябва да търсиш компромисен вариант. Поне аз не се сещам за читав телефон, който хем да е читав, хем да има камера (която при това да си струва името), хем да е на по-тънка цена.
                    Мене ако питаш, компромисът да носиш 2 неща е по-за предпочитане.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • Реално камера на мобилен под 2 мегапиксела не прави снимки.
                      1.3 може да е някакъв компромис.
                      След 15 септември в една от големите вериги ще има промоция на
                      Benq-Siemens M81 - той има 2 от нещата ,които искаш - 2 мегапиксела и относителна ударо и прахоустойчивост.
                      Nissan Patrol Y61

                      Коментар


                      • Съжалявам -объркал съм с 1.3 мега е
                        Nissan Patrol Y61

                        Коментар


                        • Като стана дума за това. Камерата трябва да може да снима разни работи за колите, вътре в тях, значи и на сравнително тъмно, по нещо наоколо. Там кръстовища, катастрофи. За художествена фотография хич и не мисля, за документиране само.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Стефан
                            Като стана дума за това. Камерата трябва да може да снима разни работи за колите, вътре в тях, значи и на сравнително тъмно, по нещо наоколо. Там кръстовища, катастрофи. За художествена фотография хич и не мисля, за документиране само.
                            като се върнеш пиши ми едно ЛС . Ще ти дам един да го пробваш 1 седмица
                            Nissan Patrol Y61

                            Коментар


                            • )) Лесно ви е на вас За мене това е жива борба. Мобифона го имах от миналия век, и така и нито се научих, нито ми потрябваха всичките му функции. Пробването ще е странно занимание в моя случай)))
                              Представи си изблещен идиот с проточена лига и мърдащи устни, който съсредоточено мисли страшно втренчен в копчетата едно по едно. И на всеки три минути нерешително натиска по някое. После изпада в ужас от резултата.

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Стефан
                                )) Лесно ви е на вас За мене това е жива борба. Мобифона го имах от миналия век, и така и нито се научих, нито ми потрябваха всичките му функции. Пробването ще е странно занимание в моя случай))) ...
                                Ей с това даже дядото се научи да работи. Въпреки ожесточената съпротива, която оказваше на притежаването и носенето на ГСМ
                                Няма никакви финтифлюшки - само калкулатор и фенерче.
                                Батерията му деяни доста дълго.
                                И беше сто и не много лева.

                                Точно ГСМ-ите с по-читави камери хем са по-скъпи, хем са пълни с всевъзможни глупости, които нормално не ти трябват изобщо.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X