Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телефон с радиостанция - ревю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Телефон с радиостанция - ревю

    [QUOTE=The Back Bone;2586656]Има, как да няма, горе в левия ъгъл излиза симво плюс доу на слуушалката излиза едно такова червено.

    Така е но при светнат дисплей,иначе няма нищо светещо, мигащо (като светодиод например) и всеки път трябва да отключваш телефона за да разбереш дали или,това имам в предвид!
    LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
    Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

    Коментар


    • #77
      От: Телефон с радиостанция - ревю

      Да, при изгасен дисплей няма индикация. Не знам другите телефони с андроид как са, дали няма някаква опция, която може да се активира от настройките и да издава звук примерно на всяка кръгла минута ако има пропуснато повикване или съобщение. Примерно скайпа и фейсбук при изгасен дисплей издават звуков сигнал при получаване на съобщение.
      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

      Коментар


      • #78
        От: Телефон с радиостанция - ревю

        Повечето си имат светодиодче което си мига,в тоя ред на мисли може да има приложение което управлява дисплея и евентуално той да присветва .
        LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
        Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

        Коментар


        • #79
          От: Телефон с радиостанция - ревю

          Със сигурност може да си инсталираш ъъъ не знам как се казва ама го има. Т.е. това, което избира (dialer).
          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

          Коментар


          • #80
            От: Телефон с радиостанция - ревю

            Изрязох си скрийн протектор, понеже никъде няма за този телефон. Купих универсален голям. Свалих предния панел. Почистих дисплея и залепих целия протектор, като изкарах всичкия въздух до пълното му плътно залепване. След това с бръснарско ножче (подкастрено с ножицата, така че режещата част да почва от 0, иначе страничните издатини които не са режещи пречат) грубо изрязох протектора. Последва фино изрязване, като ножчето се движи плътно по страничния ръб на дисплея и така става идеално равно. Горе и долу, където има извивки много внимателно се изрязват с бръснарското ножче, като пак ножа се води по страничната част на дисплея. Последно извивките се оформят със резец (скалпел), като същия се използва на принципа на рокан-а. Всички инструменти трябва да са изключително остри и възможно най-тънки. Използвах бръснарско ножче, понеже е тънко, скалпел или макетен нож идват дебели и не може да се реже добре протектора.
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • #81
              От: Телефон с радиостанция - ревю

              Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
              Имай предвид, че КПД-то е много по-ниско от на импулсно захранване. Но пък си има плюсове, примерно с едно зарядно може ти и жена ти да си зареждате телефоните, таблета и т.н., няма букси и т.н. другия плюс е,че вечер го поставяш на подложката и сутринта го вземаш, а не като при мен включвам го на тъмно щото всички вкъщи спят и трябва да уцелвам в тъмното буксата. Четох за тестове на такова зарядно, отзивите са добри. Дойде ли моето ще направя пълно ревю със снимки, замервания и т.н.
              Ами моята индукционна зареждачка дойде вчера.

              Пусти мерак - монтирах веднага, и съответно снимки няма, ама то няма и нищо особено де.

              Впечатления от вчера - от 68% батерията стигна до 88% за 4 часа, през които говорих 5 или 6 пъти.

              Удобно е устройството, само ме притеснява възможността да си забравя телефона на него - обикновено винаги е с мен.

              Ще го наблюдавам по-подробно, и отново ще споделя мнения.

              Отново се извинявам, че не е по темата.

              Коментар


              • #82
                От: Телефон с радиостанция - ревю

                Моята също дойде вчера, но не съм в Бг, така че обещаното ревю ще е след месец.
                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                Коментар


                • #83
                  От: Телефон с радиостанция - ревю

                  Колеги,ако на някой му трябва меню на Български език,в маркета има една програмка"More Locale2" с нея си кирилизирах успешно едно старичко Htc може да я пробвате[emoji6]

                  Коментар


                  • #84
                    От: Телефон с радиостанция - ревю

                    Докато си оптимизираме телефоните,пуснаха нов модел М9 с батерия от 4700 mAh,която едва ли е толкова но и 3500 да е,пак е по-добре от нашите 2500!
                    LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
                    Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

                    Коментар


                    • #85
                      От: Телефон с радиостанция - ревю

                      Е той капацитетът не е ракетна наука да се премери, другата въпросителна е след колко цикъла ще се придържа около обявеният... Виж този параметър никъде не го пише и е неизвестно.
                      То батерии има от 10 до 100лв. Не че цената е гаранция но е добра предпоставка за повече истина [emoji2]

                      Аз преди няколко дни от любопитство премерих пак двата акумулатора на катерпилъра, че изскочиха от един шкаф.
                      След почти 2 години и двете са си колкото са на табела - около 2000mA/h.

                      На китайците може да се вярва понякога стига да не се опитваме сами да се залъгваме, че можем да хванем рибка с бастун... Примерно [emoji4]
                      Враг усраине

                      Коментар


                      • #86
                        От: Телефон с радиостанция - ревю

                        Извинете ме ако съм пропуснал по темата но видях телефона е Android тъй че има Български език
                        eat my dust

                        Коментар


                        • #87
                          От: Телефон с радиостанция - ревю

                          Извинете ме ако съм пропуснал по темата но видях телефона е Android тъй че има Български език
                          Т.е. може да се кирилизира, или ти имаш същия телефон с българско меню?


                          По темата за безжичното зарядно. Дойде подложката с лепенката. Днес осъществих монтажа. При замерване на "гладна" батерия лепенката осигурява 250 ма, 5 волта. Има си собствен контролер на захранването. Интересното е, че при поставяне на пада, лампичката на същия започва да мига, напрежението върху батерията скача от 3.79 на 3.80 волта и дотам, индикатора на телефона не показва заряд, независимо дали телефона е включен или изключен. Спойките и кабелите са основно ревизирани. Самата лепенка на късо дава половин ампер, пада си загрява нормално. През капака на телефона "лепенката" индуцира без проблем. Снимки нямам за сега, щото хич не ми беше до снимане, по-късно ще пусна.
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Телефон с радиостанция - ревю

                            Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                            Т.е. може да се кирилизира, или ти имаш същия телефон с българско меню?
                            С програмката MoreLocal 2 от маркета няма ли да стане менюто на български?

                            Коментар


                            • #89
                              От: Телефон с радиостанция - ревю

                              С програмката MoreLocal 2 от маркета няма ли да стане менюто на български?
                              Не. Кирилизира часовника, календара, някой от приложенията, които имат БГ версия, понеже като е на английски и автоматично ги прави на английски.
                              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Телефон с радиостанция - ревю

                                Правилната батерия пристигна. В момента е монтирана и се зарежда. Нарочно изчаках да дойде резервната батерия, за да почна да търся какво не е наред със старата и безжичното зарядно, та ако я опукам, да имам резервна. На снимката се вижда новата батерия - жълтата и старата с индукционната "лепенка".

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03796.jpg
Прегледи:1
Размер:141.2 КБ
ID:5622027
                                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X