Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Леново s660

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем с Леново s660

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Всички андроиди са a-gps и могат да изключват а-то при което си остава обикновен gps
    Явно неправилно съм задал въпроса. Има ли GPS модул или разчита на мрежата?

    Коментар


    • #17
      От: Проблем с Леново s660

      Колега, и без интернет са оправя, ама с интеренет е по-бързо.

      Коментар


      • #18
        Re: Проблем с Леново s660

        A gps помага за бързото позициониране, сваля алманаха със спътниците. Ако няма нет си е само гпс. Демек, ако има а гпс си има гпс модул.

        Коментар


        • #19
          От: Re: Проблем с Леново s660

          Знам, че темата е от предния месец, но сега я виждам. Преди да сменяш батерията, те съветвам да се преинсталираш телефона. Повече инфо за това и доста ROM-ове има при руснаците. Може да видиш с инструкции пак там

          Коментар


          • #20
            От: Проблем с Леново s660

            Няма да отварям нова тема и ще пиша в тази.Преди месец купих на старо едно Леново а660.Телефона работи близо месец и започна с проблемите.Като цяло най-дразнещо е,че се изключва и без да се махне и сложи обратно батерията не се включва,нито зарежда.В Бургас го държаха в сервиз близо 20 дни и след това ми казаха,че не могат да го оправят а в другите сервизи ме връщзт след като им кажа леново.Смених и батерията за всеки случай,но не е от там проблема.Ако някой колега има сервиз за телефони или ме насочи към някой,който се занимава с леново да казва
            YAMAHA RAPTOR 700R

            Коментар


            • #21
              От: Проблем с Леново s660

              Първоначално публикуван от Петков(Sidekick) Преглед на мнение
              Няма да отварям нова тема и ще пиша в тази.Преди месец купих на старо едно Леново а660.Телефона работи близо месец и започна с проблемите.Като цяло най-дразнещо е,че се изключва и без да се махне и сложи обратно батерията не се включва,нито зарежда.В Бургас го държаха в сервиз близо 20 дни и след това ми казаха,че не могат да го оправят а в другите сервизи ме връщзт след като им кажа леново.Смених и батерията за всеки случай,но не е от там проблема.Ако някой колега има сервиз за телефони или ме насочи към някой,който се занимава с леново да казва
              Пробвана ли е преинсталация на андроид, по-нов по-стар?
              Предполагам щом 20 дни е стоял в сервиз е пробвано?

              Коментар


              • #22
                От: Проблем с Леново s660

                Проблема от това което виждам е по-скоро хардуерен.Опитаха се да ми обяснят,че е имало някакви манипулации по телефона ама аз като нямам представа от тия неща ... Накрая май ще го пусна за части въпреки,че много ми харесва
                YAMAHA RAPTOR 700R

                Коментар


                • #23
                  От: Проблем с Леново s660

                  При мен се оказа, че не е батерията виновна, а чипът, който отговаря за заряда на батерията вътре в телефона. Та трябва да го сменя. Благодаря на отговорилите!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X