Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Информация за четците на електронни книги?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Информация за четците на електронни книги?

    По Темата:
    https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00OQ...=kindle+reader
    Явна и очебийна е разликата между Таблет непригоден за четене на открито на плажа или в планината например и нарочно проектираният и създаден за тази цел Киндъл/Kindle.
    Горещо препоръчвам! Имам два! Единият не го ползвам мога да го подаря,ако Човекът изяви желание и не се обиди разбира се!
    Последно редактирано от Goblin; 03-08-16, 22:13.

    Коментар


    • #47
      От: Информация за четците на електронни книги?

      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
      Въпросната книга вероятно е от р у ли т точка нет и наистина качеството е относително мърляво
      Точно от там съм я свалял: http://uxpooxzr.wibi-host.com/tid-rl...smietm-17.html
      http://www.rulit.me/books/obshchestv...ee-289876.html

      Но и на още 3-4 места я открих със същото мърляво качество.

      П.П. Не е зле някой модератор да поразчисти темата от спам....

      Коментар


      • #48
        От: Информация за четците на електронни книги?

        Да дам и аз обратна връзка. Използвам Kindle Paperwhite 2015.

        Защо избрах точно този модел. Малък и удобен е, влиза в чантата диагоналка. Може да се държи с една ръка. Зимата влиза и в джоба на якето. Амазон се доказаха като лидер в производството на електронни книги. Подсветката също беше важна за мен, за да мога да чета на спалнята с минимална светлина, без да преча

        Какво ми е направило впечатление за 9 месеца употреба плюсове и минуси:

        Плюсове:
        Изключително издържлива батерия - 40 дни употреба по минимум 2 часа на ден с подсветка, дори през деня си я регулирам така че фона да ми харесва. Спрял съм му wifi-то.
        Интерфейса ми харесва, работи бързоо, чете се лесно.
        Книгите си качвам и конвертирам с калибре, никакви проблеми за сега.
        Преди киндъла четях на телефона или таблета, електронното мастило си е друга работа, няма умора на очите, няма отражения по дисплея. Перфектно.

        Минуси:
        Това, което силно ме е подразнило към момента, е че не успях да си организирам книгите в колекции през калибрето - май зависи от модела четец тая работа. Отделих за това половин час, не стана и реших да не се занимавам повече. От самия четец май става, ама ми се струва дървено да го правя от там.
        Случвало ми се е 5 - 6 пъти като пусна четеца, да не тръгне подсветката. Натискам настройката и тръгва веднага, не е толкова дразнещо за мен.

        Поздрави,
        Дано съм бил полезен.

        Коментар


        • #49
          От: Информация за четците на електронни книги?

          Първоначално публикуван от Filo Преглед на мнение
          Случвало ми се е 5 - 6 пъти като пусна четеца, да не тръгне подсветката. Натискам настройката и тръгва веднага, не е толкова дразнещо за мен.

          Поздрави,
          Дано съм бил полезен.
          Това прилича на софтуерен бъг който най вероятно след нов ъпдейт ще бъде премахнат. Или пък ако подсветката е луминисцентна и е намалена и трябва по високо напрежение първоначално да запали.
          Последно редактирано от disko04; 23-08-16, 10:05.
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X