Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате и защо?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

    Ха май мрежата на Мтел е вече факт,в Пловдив на центъра 4G:



    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

    Коментар


    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

      Я пуснете ако обичате едно спидтестче на 4Г
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
        Я пуснете ако обичате едно спидтестче на 4Г
        Добър пинг,иначе скороста не е нищо невиждано:



        Все пак мрежата не работи официално,старта е утре...

        Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

        Коментар


        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

          За справка - току-що направения спийдтест без наличен 4G (наличен H+) във Варна ми даде ping 39ms, DL/UL :21.86/3.95Мbps...
          Затова продължавам да смятам, че към момента 4Г е предимно рекламен трик
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • Re: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

            4G е едно, а колко нет ще има съвсем друго.

            Коментар


            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

              Навярно не се изразих правилно (по-нагоре го бях споменал) - 4G като технология е ОК, но какво стои зад него? Можеш да сложиш и оптика, ама като в другия край стои 14.4к модем - резултата е ясен..
              Общо взето всичките оператори разправят колко супер технология било и как нета ще хвърчи, ама не споменават каква им е свързаността им към 'канелката'...
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                Да им дадем време да се освестят
                В момента е по-зле от 3Г-то преди промените (иначе и 3Г-то в момента е много зле ), та да изчакаме ден два и да видим "що е стършел свършил"

                Коментар


                • От: Re: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                  Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                  4G е едно, а колко нет ще има съвсем друго.
                  Ако продължават със сегашните мършави пакети от по 1-2гб цялата работа няма особен смисъл...Айде още един тест в ненатоварено време и на открито:

                  Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

                  Коментар


                  • Кой мобилен оператор ползвате и защо?


                    Това от сега италиянски ТРЕ на ЛТЕ, вчера беше 22/22
                    Предплатена карта 2 гб седмично за 8 евро месечно само дата
                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                      Имай предвид, че почнаха да играят нови номера с договорите... От рода 'отстъпки' само за срока на договора...
                      Че те Виваком вече четвърта година ме карат така, та внимавам да не изтърва срока за подновяване/прекратяване, че таксата става двойна.
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • Re: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                        Както казва Алекс, нека изчакаме. 4г е добра технология. Да се надяваме, че и добре ще я използват дори и да не е веднага.

                        Коментар


                        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                          Да им дадем време да се освестят
                          В момента е по-зле от 3Г-то преди промените (иначе и 3Г-то в момента е много зле ), та да изчакаме ден два и да видим "що е стършел свършил"
                          Аз имах предвид това, че и до момента скоростите(реалните), предлагани от операторите са далеч от лимита на технологията 3G/3G+...
                          Знаете кои преминаха първи на 4G - това не промени с абсолютно нищо мизерните скорости, просто защото не там е тясното звено
                          Да, след като 4G стане допълнително платено, тогава може да отделят на конкретните потребители малко по-широк канал та да се радват пациентите...
                          То може и това да е замисъла де - да има оправдание да се цоца още малко парА...
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                            То реално на много малко хора им трябват скорости за мобилен интернет по-високи от възможностите на 3G. Добра приложимост би имало, ако операторът предлага облачна услуга. Гледам Виваком предлагат по 128GB. От собствен сървър вече са и лесно постижими скоростите на 4G.
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                              То реално на много малко хора им трябват скорости за мобилен интернет по-високи от възможностите на 3G. Добра приложимост би имало, ако операторът предлага облачна услуга. Гледам Виваком предлагат по 128GB. От собствен сървър вече са и лесно постижими скоростите на 4G.
                              Съгласен,на мен повече ми трябва нисък пинг отколкото сериозни скорости...А и гледам че хората сравняват 4G тук и в чужбина,в Дания ползвах от местния оператор скорости 40+ ама държавата им е плоска като тава,едно баирче нямат [emoji1] Искам нисък пинг и големи пакети...не високи скорости.

                              Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

                              Коментар


                              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                                Дали скоростта на мобилния интернет ще е 10 или 40 мегабита, няма никакво значение, в 99.99% от случаите...
                                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                                И коментаторите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X