Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате и защо?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

    SmartPRO новата тарифа на свиваком,звучи добре на пръв поглед предстои ми преподписване и съвсем досадно ми я презентират.Някой има ли наблюдения дали има скрити дефекти/условия и шанаджийски изпълнения/, виваком са майстори в това да те пощипват леко с още някой лев.За сега съм още на инфинити тарифа ценното там е отчитането на 30 секунди за къси разговори е перфектна.
    Последно редактирано от dodo_x; 28-11-15, 12:56. Причина: Допълване
    Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

    Коментар


    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

      Тия от Ментел станаха големи досадници!Качил съм се някъде на високо ,те ми звънят да ми предлагат екстри или ми пускат подобни СМСи ,предлагаха ми курс по английски като лоялен клиент"викам ,знам си го него ща ",те продължават, даже оператор от екстрата не го спря след като се обадих,трябвало да пусна СМС с тескт "спри",егати и наглостта .Мисля и им го казах ,че това е влизане в личното пространство да звънят или пускат каквито и да било рекламни неща на личен гсм без съгласието на абоната!Нагло ,нагло, по- нагло, гсм оператори,банки и БГ депутати,пък и други....!
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

        След близо 10на години мисля да се развеждам с ментел. Много упорито не желаят да ме задържат като клиент. А аз не искам много... просто малко по-добра оферта от това на сайта им... колкото да покажат малко лично отношение... ама найсе.
        Това, което ми предлагат е по-зле от офертите на цецоком за нови клиенти или някакви абсолютно ненужни ми планове с ен-хилади безплатни минути и гигабайти... Та ще изчакам да излезат коледните оферти на цецо и се местя.

        Коментар


        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

          Бях писал по-рано относно опита ми от 'завръщането' към Мтел от Виваком...
          Впечатленията ми след 6 месеца:
          1. Затвърди се впечатлението ми, че работата с клиенти МНОГО им куца... Кол-центъра не знам за какво го държат, при условие, че не може да свърши никаква работа... За всичко трябва да търся акаунт-мениджъра.. А е разбираемо, че човека е на работна заплата, и работно време... Когато е в почивка какво правим (предходния път го умерих на тим-билдинг в Гърция)???? За тези 6 месеца ми надвзеха около 300лв... На писмените ми възражения ми се обаждат по телефона 'да, прав сте, вземаме мерки и ще ви върнем парите'.... И така - 5 месеца... Последното ми писмо бе ултимативно - 'връщате парите, или разтрогвам договора заради неизпълнение от тяхна страна на договорните условия'... Реагираха... Издадоха веднага кредитно известие... До момента пари май не са влизали в сметката (сигурно ще чакат още 5 месеца )
          2. Обхвата - субективното ми мнение е, че са по-зле от Виваком като покритие и като устойчивост на покритието (мтел на някои места дава, че имам добър обхват, а 'чуваемост' няма)...
          Та така... След 6 месеца (ако не излезе някой форс-мажор) търга ще е още по-тежък ми се струва....
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

            Виваком, най добрата оферта на пазара, 2 000 минути и 10 000 мб само за 30 лв.

            Разочарован съм от теленор, исках да си взема предплатена карта за резервно телефонче, понеже знаете умните телефони как имат навика да остават без батерия, когато ти потрябват, но се оказа, че предплатените карти на теленор имат давност на парите само 1 месец, а не една година.
            "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

            Коментар


            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

              Айде честито на 4 G мрежата,в момента тествам 10 мегабита сваляне,6 мегабита уплоад на теленор
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                19/4 мегабита/с по спиидтестове.
                Независимо от всичко, което се изписа за концепцията им за lte и личната ми неприязън към глобул, фактите са си факти.

                Коментар


                • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Айде честито на 4 G мрежата,в момента тествам 10 мегабита сваляне,6 мегабита уплоад на теленор
                  На свиваком това става и без 4г. Че и до 16-18 са докарвали с хубав (dual-cell) модем.
                  Макс Телеком дето са само 4г и толкова не докарваха.

                  Коментар


                  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                    Аз тествам с гсм който поддържа 4г,интересно е че на 3 дейта карти само на една има 4г,прекарах картата през 3 телефона които поддържат 4г и само на тази карта има 4г,на другите две дейта карти са си Н+
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                      Не чакаш достатъчно.

                      Коментар


                      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                        LTE-то на Теленор, нещо като 40 мбпс съм стигал максимум.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8494502o.jpg
Прегледи:1
Размер:53.0 КБ
ID:5694044
                        Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

                        - Ясен

                        Коментар


                        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                          Гласувах преди време за Мтел, защото ги ползвам от доста години само с 2-3 оплаквания, но минаха как да е. След днешната случка в офиса им за елементарно закупуване на Прима вече мисля да ги разкарвам. Та за какво иде реч. Четох в хардуерния форум, че примите автоматично ги прехвърляли на някаква тарифа U1 и им блъскали такса 2.50 на месец, които се вземали от лимита. Та отивам днес в офиса им и изрично им казах, че не искам никакви оферти с месечни такси - само нормална Прима, дето си седи докато не се изхаби лимита. Те са го ограничили до 3 месеца, ама това е друга тема. Та да се върнем на примата, която със сигурност ще сменя след 3 месеца. Специално им обърнах внимание в офиса на тази оферта U1 и получих уверението, че ще получа съвсем обикновена прима без никакви оферти и такси. Прибирам се тъкмо у дома и понеже трябва да махна пина на сим картата я включвам в телефона. Първо съобщение, че е активирана - добре. Следват три смс-а, че разполагам с 3лв до 21 март 2016... ясно. Вторият смс е, че съм получил една камара смс-и и минути към семейство и приятели и 200MB интернет валидни един месец. Не ме интересуват. И стигаме до третия смс - "Имате активирана Оферта U1 - при всяко зареждане до 9лв получавате 50мин към Ментел, при 10лв и повече - 120мин, за 30 дни. Такса 2.50лв. Инфо: mentel.bg"
                          Звъня веднага на *88 (което от доста време се таксува с 18ст) и започвам да се карам и да обяснявам какво съм искал да купя и какви смс-и съм получил. Оная ми вика "Не виждам да сте получили такива смс-и" .
                          Викам и че хич не ме интересува тя какво вижда или не вижда - чета и точно какво пише във всеки смс и специално наблегнах на това, че ми е активирана тарифа U1 и си пише точно каква е таксата. Това, че тя не вижда да са ми били пратени такива смс-и си е изцяло неин проблем и да вземе да провери на каква тарифа съм все пак, а не да ми обяснява глупости. Предаде се накрая и ми прати текста и номера за прекратяване на тарифата "Stop u1" на номер 789. Пращам и съответно ми изписа, че успешно съм деактивирал въпросната тарифа. Ами ако не ми трябваше да и махам пина? Щеше още на първия месец да заминат великите 3лв, а аз да си мисля, че някъде имам активно устройство, което като падне температурата под 0 ще звънне. Ама след първия месец няма да може да звънне защото в тъпата прима няма да има лимит, а тиквениците от ментел сигурно ще му пратят смс, че се изчерпва лимита. Ама то е тъпичко устройство и смс-и не може да чете и пак ще се мъчи да звънне, а аз ще си мисля, че ако се наложи ще получа обаждане.
                          Иначе тея от ментел нещо тотално са изтрещели, защото докато чаках да си купя примата, пред мен едно момче искаше да си спира телевизията или интернета - не помня точно. Служителката съответно го пита защо и се опита да му предложи по-евтина тарифа за същата услуга, което той отказа. Тогава тя звънна по телефона на някой, обясни му какво се случва и подаде телефона на момчето да си говорят. То не беше много ориентирано, та започна да се обяснява как услугата била добра, ама просто не я е ползвал, че имал вече не знам какво си... ех ако бях аз да ми подадат така телефон да обяснявам на някой бастун защо искам да се откажа... без да псувам щях да и кажа на каката да си говори тя с когото си иска любовни разговорчета, но преди това да си размърда задника и да ми пусне предизвестието за прекратяване.
                          Аз пък след като си почаках реда на едното гише и си поисках прима, оная ме прати на "касата", т.е. съседното гише, на което никъде не пишеше каса. След като и там си изчаках реда и взех примата ме върнаха на първото гише да ми я активират. Добре, че нямаше никой там на опашка, че щеше да стане весело в офиса. Не знам защо така зорлем се опитват да си гонят клиентите...

                          ПС: А тая прима след 3 месеца я разкарвам и си вземам от друг оператор, че като едното нищо след някой друг месец ще ме прехвърлят автоматично на тарифа F16...

                          ПС2: Тъкмо се сетих да си проверя сметката на примата да не да са ми взели вече 2.50. Е, 2.46лв е, което не се вързва с 3.00 - 0.18. Би трябвало да е 2.82лв. Май ще трябва по-бързо да вземам друга карта. Язък за 5-те лева.
                          Последно редактирано от silverfox; 22-12-15, 18:03.
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                            Много непрофесионално от тяхна страна, лично аз съм им абонат на мтел от 20 и няколко години, да чукна на дърво, не съм имал проблеми с тях по простата причина, че на всеки две години или когато ми хареса даден нов и по-хубав план, само и тогава отивам до техен офис и им казвам, твърдо, ясно и любезно точно какво искам, никой не е правил и опит да ми предлагат заобикалящи оферти, също така преди всеки нов договор, предварително им казвам да не посмеят да включват пак гласовата поща, рекламните им смс, игри и да не ми увеличават лимита без мое съгласие, също така им казвам и да не ми правят никакви оферти по телефона, чета и целия пореден нов договор преди да подпиша, независимо че служителя се изнервяше от това, факт че когато знам какво точно да казвам и искам, да чукна на дърво повече от 20 години нямам проблеми с тях.


                            п.с. Най-добрия прима пакет за момента предлагат, Вивател, срока им е все още 1 година, а не 3 месеца.

                            Коментар


                            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                              ...
                              мтел по всичко личи че пращат услугата Прима в трета глуха. Пращат и повечето частни клиенти там де, независимо от услугата която ползват.

                              Все едно, това което на теб ти трябва не е Прима, а Боб, базовата услуга без месечна такса.

                              Коментар


                              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                базовата услуга без месечна такса.
                                За съжаление вече я няма.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X