Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате и защо?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
    [, тогава първата ми сим карта беше CITRON GSM

    Весели празници!
    И аз така,примерно половин година след като стартираха,офиса им беше над писоарите в капана в Пловдив,това обаче не им попречи при рухването на билинг системата им да ме одрънкат 780 лв.общо за 3 месеца без да приемат каквито и да било възражения и факти че няма как да имам почти 5 часа изходящи на ден вкл. събота и неделя
    И това при условие че съм бизнес абонат и разговорите вътре в групата и с други бизнес групи не се таксуват
    Последно редактирано от Roninn; 24-12-15, 23:13.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      Ежемесечната сметка към Мтел досега е ~ 2000 лв без ДДС.

      Досега не е имало никакви забележки както към обслужването, и никакви причини за промяна на оператора.

      Всички планове в групата са на договаряне.

      Нямам забележки към тях!
      Здравейте.
      Миналото лято един колега каза, почти цитирам.. Мобилния нет на Мтел е на-добър, но откакто минахме на Глобул, сметките на фирмата намаляха много..!

      Всъщност, към момента, как бихме могли да подредим мобилния нет при трите оператора? Чудя с кого да подпиша?

      Аз например съм с ментел, но телефона ми не е мн добър мисля, и забива доста често. Дъщеря ми обаче /здраво цъка/, не се оплаква изобщо
      Николай
      VITARA 1.6, 93 къса кабр
      КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

      Коментар


      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

        Мах само Глобул ( теленор ) имат 4G в момента ....а имаше и някви Макс Телеком ли ... беше .. не помня, но покритието е доста рехаво към настоящия момент .
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

          Е, чак макс.. то за 4G предполагам и устройства си трябват?
          Да не е като 4К на Самсунг ТВ. дето засега има само сателитен сигнал, дето още не се транслира от нашите доставчици
          Николай
          VITARA 1.6, 93 къса кабр
          КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

          Коментар


          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

            Ами телефона ми е модел от преди 2 години и има 4G .. 6 Mgb/s прави на Глобул.
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              Ами телефона ми е модел от преди 2 години и има 4G .. 6 Mgb/s прави на Глобул.
              Това ме развесели, та пробвах моят на Мтел 3Г - 14.48 Мб/с
              4G - е маркетинг у нас, теоретично трябва да са възможни скорости до 100 Мб/с (1Gb/s при Advanced LTE) https://en.wikipedia.org/wiki/4G - а у нас Лафове...
              Казват, че тази година ще се раздават честотите и Теленор, че и другите ще предложат по-високи скорости... но дотогава 4Г си е само Маркетинг... Е може и да бъркам

              Коментар


              • Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1455768182.100940.jpg
Прегледи:1
Размер:218.4 КБ
ID:5703078
                Iphone 6+ Mtel 3g
                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                VW Golf VI variant
                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                Коментар


                • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                  4г на теленор до към 30 мбс ,не е трик
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                    Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                    Това ме развесели, та пробвах моят на Мтел 3Г - 14.48 Мб/с
                    4G - е маркетинг у нас, теоретично трябва да са възможни скорости до 100 Мб/с (1Gb/s при Advanced LTE) https://en.wikipedia.org/wiki/4G - а у нас Лафове...
                    Казват, че тази година ще се раздават честотите и Теленор, че и другите ще предложат по-високи скорости... но дотогава 4Г си е само Маркетинг... Е може и да бъркам

                    Грешката е вярна .. тея английските означение не мога да ги оправя имах предвид 6 мегабайта в секунда
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      Грешката е вярна .. тея английските означение не мога да ги оправя имах предвид 6 мегабайта в секунда

                      Има известна разлика

                      Коментар


                      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                        Хм, доста сериозно преимущество давате на Глобул пред мтел ? А къде е Вивак?
                        Николай
                        VITARA 1.6, 93 къса кабр
                        КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

                        Коментар


                        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                          Първоначално публикуван от vuk varna Преглед на мнение
                          Хм, доста сериозно преимущество давате на Глобул пред мтел ? А къде е Вивак?
                          Все още става ама върви на зле.

                          Коментар


                          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                            Вече от 2 години ползвам Виваком,като преди това бях абонат на М-тел.Обаче пропадна им връзката на село,повече от три месеца чакам да я оправят,комуникирам с тях ама те се правиха на луди.От там в КЗП,проверка и разтрогнах договорите с тях ,прехвърлих си номерата,пък и глоба им изкарах.Още обжалват и се жалват ама ко да ги прайш.
                            Беше ми останала една прима до онзи ден,държах си я към СОТ-а да ми обажда ако се задейства.Разкарах я и нея,нещо често започнаха да ме карат да я зареждам,не може да изкарам 1-година с едно зареждане.Е щом им се виждат малко 10 лв на година и искат повече,щрак отрязах ги.И те така сега си имам връзка на всякъде а и добра отстъпка ми дават на втория номер който прехвърлих от М-тел към Вива.
                            " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

                            Коментар


                            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Все още става ама върви на зле.
                              А защо? В какъв смисъл? Виж например горният пост?
                              Николай
                              VITARA 1.6, 93 къса кабр
                              КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

                              Коментар


                              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                                Периодични технически проблеми с мрежата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X