Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате и защо?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

    Първоначално публикуван от zmiata29 Преглед на мнение
    И аз съм с М-Тел, но е мъка и то не за друго, а трябва да ги държиш изкъсо, на каишка. Софтуера с който работят, макар и нов им е много бъгав, бъркат им се плановете и те таксуват по тарифи дето да се чудиш от къде им идват на Ъкъла. Ама като им се поразвикаш и се стягат, даже и пари кеш са ми връщали. Малко се мръщят за компенсации(за загубено време), ма ако си по строг и справедлив, отпускат и някоя друга месечна такса бадява.
    Трябва да се внимава с роуминг плановете, стриктно трябва да се осведомите(до три различни мнения) от полукомпетентните им служители на колцентъра им и два пъти в офис, за да сте сигурни на какъв план сте и ако не ви харесва , да ви рапортуват всичките си опции и да се уверите, че сте преминали на подходящия, пак поне три потвърждения, от различни техни служители.
    Иначе всичко останало им е ОК. Сега съм вече с 1200 натрупани минути към всички оператори, в план трансвер, имам и интернет - неограничен за 25камъка.
    Преди ходехме с 20 апарата по джобовете, което буквално ме събаряше, дори и гравитачно, сега ми е ок, с едно апартче в джоба, не те е страх лятото, че ще ти паднат гащите .
    Ето от това дебнене ми писна, нещастници, ще си хабя нервите и времето да гледам дали нещо не са ме излъгали. Ай сиктир и боклуците!
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
      Я да попитам някой който е бил пациент на Глобул, да е забелязал разлиак в сметки , откакто станаха Теленор ?

      Аз , трупат ми се някакви пари от не знам си къде ,и ще има сурвачка за нова година . Имам 2000 мин , 2000 смс към глобул и 80 мин към всички .Изговорил съм 67 мин от 80 и 211мин от 2000 , а имам сметка 1.40 лв +20лв. такса,апредния месец 3.50 отгоре , ама си викам сигурно съм надвишил минутите ,но този месец проверих и .......... секс на плажа . Май ще се скача към вива


      пп Сега пак проверих вече имам 1.45 +5 ст. от господ
      Последно редактирано от jimito; 19-12-14, 10:57.
      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

      Коментар


      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

        Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
        Аз , трупат ми се някакви пари от не знам си къде ,и ще има сурвачка за нова година . Имам 2000 мин , 2000 смс към глобул и 80 мин към всички .Изговорил съм 67 мин от 80 и 211мин от 2000 , а имам сметка 1.40 лв +20лв. такса,апредния месец 3.50 отгоре , ама си викам сигурно съм надвишил минутите ,но този месец проверих и .......... секс на плажа . Май ще се скача към вива


        пп Сега пак проверих вече имам 1.45 +5 ст. от господ
        При мен е подобно , плюс това през месец , някакви тройни сметки

        Та някой да знае как може да се провери реалното потребление на такива услуги ?
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

          от 10г. не ползвам Мтел.много надценки и доста главоболие имах там. 10-11 г. съм в глобул имал съм кати и на фирма 42 на брой имам и на часно лице все съм доволен.боб не можах да изтърпя и 2 месеца нямаше добро покритие , прекъсваше и бързо свършваха минутите. имам от 3-4 години и на виваком и от тях съм доволен ползвам доста услуги от тях особено интернета (оптичен). за боб и м-тел не искам да чуя . някъде в форума прочетох за сателитни тел. около 1500 лв. някои има ли такива, как стоят нещата там, какви такси имат ?обслужването как е?ще съм благодарен за линк или някаква информация по темата.
          100-ГОДИШНИНАТА НА АРМЕНСКИЯ ГЕНОЦИД.

          ПОМНЯ И ОСЪЖДАМ. ПОМНЯ И ИЗИСКВАМ. ЖИВЕЯ И ПОМНЯ. ЖИВЕЯ И ИЗИСКВАМ“.

          Коментар


          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
            При мен е подобно , плюс това през месец , някакви тройни сметки

            Та някой да знае как може да се провери реалното потребление на такива услуги ?

            Пращаш смс на номер 5005 и получаваш код ,влизаш в страницата на теленор и се регистрираш .Като на мястото на име пишеш твоя тел а паролата е от върнатия смс ,и от там се забавляваш
            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

            Коментар


            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

              Аз регистрация имам, там показанията са тези от фактурите , с които аз не съм съгласен . Пусках жалба даже , на която ми отговориха , че поради невъзможността да се провери реалното потребление , няма как удовлетворят исканията ми .
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                Аз регистрация имам, там показанията са тези от фактурите , с които аз не съм съгласен . Пусках жалба даже , на която ми отговориха , че поради невъзможността да се провери реалното потребление , няма как удовлетворят исканията ми .
                Ето почна да се забавляваш Нали знаеш какво следва:- ,,Следващия моля ,, !!!

                И на мен ако ми дадът такъв отговор накрая на месеца ............... следващия моля
                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                Коментар


                • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                  Абе то следващия, ама трябва да чакам до април
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                    Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
                    Днес, взели, че се обадили на дъщеря ми (13 годишна), която е на детски план (M-Tel kids) и й предложили да си поговорят приятелски за бъдещите й планове (телефонни де).
                    Аз пък, утре ще мина да си поговоря с тях и ще пиша как е минало!
                    Днес след работа минах през един от офисите им, поговорих с една от служителките там. "Разбра ме напълно" , посъветва ме да се обадя на телефона за връзка с клиенти- от там правели обажданията! Обадих се, обещаха "Повече да не правят така" и блокираха номера на щерката за подобни оферти. Обещаха също, че ще приложат и моите възражения и мисли по въпроса с предлагането на оферти към непълнолетните ни деца!

                    Коментар


                    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                      И тази година имаше "състезание" между операторите за фирмичката ми, победи Мтел главно с това, че много хора имат безплатни минути в мрежата им и така се обаждат
                      Най-приятно ме изненада офертата на Теленор, Много бях Изкушен да се преместя при тях, дори взех СИМ карта от приятел да тествам покритието където ме интересува - също приятна изненада (на няколко места Мтел нямаше покритие или пък беше на 2Г Теленор си държеше 3Г!). Виж бях изненадан от Виваком - "помолихаме" да изчакам ден-два, след което ми метнаха оферта почти 2 ПЪТИ по-висока от останалите!!!

                      Коментар


                      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                        Колкото и да не искам да похваля никой от операторите , трябва да призная , че кампанията на Глобул ( ъъъъ ТелеЧвор ) за подобряване на покритието работи.
                        След подаден сигнал в техен магазин ми се обади служител , питаха ме абсурдни неща , в колко часа и с кого съм говорил .. и някви други по-нормални , но след 2 седмици сигнала се подобри
                        Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 09-09-15, 17:35.
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                          Кампанията за нормализиране на цените и договорите на телеМор обаче е много далеч от работеща.

                          Коментар


                          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                            Ами .... не знам .. на мен ми предложиха програма , с която говоря в цяла България , без да мисля за минутите и 170 минути към Зона 1 и 2 , + 9 гиги интернет .. на мен ми стига .
                            Единствени проблем е, че сега нямам извинение пред жената и майката , що не се обаждам
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                              Ами .... не знам .. на мен ми предложиха програма , с която говоря в цяла България , без да мисля за минутите и 170 минути към Зона 1 и 2 , + 9 гиги интернет .. на мен ми стига . Единствени проблем е, че сега нямам извинение пред жената и майката , що не се обаждам
                              Коя компания и за какви пари/месец?
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                                Мой приятел подписа с Теленор неограничени разговори към всички!!! + интернет(не съм се интересувал какъв) за 30 български пари. Аз съм на 400 минути към всички, без интернет(телефона е Нокия тояжка) за 11 лв.
                                Ford Maverick II 2.3 XLT
                                Ford Mondeo MK5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X