Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате и защо?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

    И аз имам няколко предплатени карти на Глобул и бях изненадан, че валидността на картата при зареждане от 10+ лева се увеличава с 90 дни. Сега гледам, че на сайта са променили леко условията:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:globul_aktivnost_bconnect.PNG
Прегледи:1
Размер:11.0 КБ
ID:5620535
    До тук добре - няма нужда да се зареждат карти на всеки три месеца с по 10 лева, а стига веднъж годишно. Но имах изненада тези дни. Получих смс, че ако заредя 10 лева или повече, валидността на картата ми ще се увеличи с 12 месеца (от там погледнах на сайта им за новите условия). Е, заредих две карти, но и двете не се удължиха с 12 месеца, а с точно 90 дни Снощи пак получих същият смс, с който ме подканват да заредя 10+ лева, сякаш не съм зареждал нищо предния ден.......

    С такава политика просто си губят клиентите, да не говорим, че качеството на услугите им, дори с подменените станции, си остава толкова зле като преди.

    Лично аз ползвам карти на всички оператори (да имам връзка на места, където само един от тях работи, или да ме търсят приятели, които имат много минути към техния оператор), но само към Глобул никога не съм имал срочен договор, а винаги съм ползвал предплатена карта. Сега нямам и желание да имам карта с "договор", особено при новите им "условия".

    Коментар


    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

      Глобул беше ясен, сега чакам Теленор да видя. И от Вивакомци ми писна…. и то от как Белградския им стана собственик. Изобщо стила на тия "бизнесмени" се проявява кадето пипнат.
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

        Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
        ...
        Това продължи до лятото на тази година, когато с поредица от СМС-и са уведомили за промени в предплатения план. ...
        Ето затова ходя с 2 телефона. Ако ми врътнат такава врътка - веднага при следващия, и толкоз! Прима се поддържа с 10 лева годишно. За телефон харча по 10 лева месечно, и не се ограничавам. За много дълги разговори си има Интернет.

        Коментар


        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

          Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
          Глобул беше ясен, сега чакам Теленор да видя.
          И аз така.

          Впрочем, Теленор притежават Глобул отдавна. Интересно защо чак сега го пребоядисват - възможно е освен станциите най-накрая да са успели да подменят и окопалите се шефчета.

          Коментар


          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

            Нов бардак със стари курви. Само "Мадам" са сменили. С новите проблеми от това, на мястото на старите.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Нов бардак със стари курви. Само "Мадам" са сменили.
              Май не е така. Ще видим. Иначе ясно - има макс-телеком и те скоро ще пуснат гласова услуга (интернет със сим-карти вече имат). Има и булсатком, те не знам докъде са.

              Коментар


              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                Явно, нещата са придобили медийна известност: Гневни жертви: "Глобул" рекетира най-бедните!
                Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                Ето затова ходя с 2 телефона...
                Аз, по неволя, ходя с 3.
                ГлоБул беше първия оператор, който изобщо успя да подаде сигнал в нашето село, където къщата ни е в каньон. Мтел се появи поне 4-5 години по-късно и станцията им е в съседното село, с което сигналът най-често е отразен и е на късмет дали го има или не. Тези дни ще проверя предплатените пакети на Виваком, защото сега като ги гледам в сайта им, при тях също нямат нищо общо с тези от преди време. Преди имах такава, условията бяха цена от порядъка на 16 стотинки за минута разговор с мобилните и стационарните номера в рамките на оператора (за разговори към другите оператори не съм се интересувал) и валидност на картата от 1 година, при захранване на сметката с 10 лв. Сега, в сайта има информация за няколко варианта, които са с подобно "доене" на клиентите, като другите (нали са се уговорили помежду си, въпреки, че това никога няма да се оповести официално). Цените на минута разговор варират от 20 ст./мин. (само с 5 номера), през 34 ст., 39 ст. и 44 ст. за минута разговор, с различни изисквания за допълнително презареждане на различни периоди.
                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                Коментар


                • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Май не е така. Ще видим. Иначе ясно - има макс-телеком и те скоро ще пуснат гласова услуга (интернет със сим-карти вече имат). Има и булсатком, те не знам докъде са.

                  Аз ползвах 2 години нет с модем от макс, напоследък обаче са пълен шет и ги изритах гневно. Така че, от тях не очаквам нищо добро, колкото Цитрон и в последствие другите му имена са читави толкова и макс творението на бизнесмена Краси. А и аз от давна се чудя защо теленор толкова дълго не пипнаха нищо въпреки че чух че са дали милярд и отгоре за гърците. Странно…..
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                    След Нова година се чака да махнат роминга в Еропа. Там някъде е и времето за подаръци. Ще има "нови предложения" ...сега с още повече месо.

                    ...от старите курви.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                      Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                      ...Тези дни ще проверя предплатените пакети на Виваком, защото сега като ги гледам в сайта им, при тях също нямат нищо общо с тези от преди време. Преди имах такава, условията бяха цена от порядъка на 16 стотинки за минута разговор с мобилните и стационарните номера в рамките на оператора (за разговори към другите оператори не съм се интересувал) и валидност на картата от 1 година, при захранване на сметката с 10 лв. Сега, в сайта има информация за няколко варианта, които са с подобно "доене" на клиентите, като другите (нали са се уговорили помежду си, въпреки, че това никога няма да се оповести официално). Цените на минута разговор варират от 20 ст./мин. (само с 5 номера), през 34 ст., 39 ст. и 44 ст. за минута разговор, с различни изисквания за допълнително презареждане на различни периоди.
                      11 стинки на минута, при минимални 10 лева месечно. Предплатена карта, след всеки разговор ти казва колко си изприказвал и колко ти остават по сметката. Ако не ги изговориш - остават за после, но тая цена важи само при мин. 10 лева месечно. Възможност за надписване - клоняща към нула. Да живеят предплатените карти. Сметката ми падна 6 пъти, а все толкова си говоря.

                      Коментар


                      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                        Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                        След Нова година се чака да махнат роминга в Еропа. ,
                        Май го отложиха за 2017.
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                          Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                          11 стинки на минута, при минимални 10 лева месечно. ...
                          Е, точно там е проблемът - 12х10=120 лв. за година, при положение, че се ползва основно за входящи обаждания. До промяната, това ни струваше 12х2=24 лв. за година.
                          Аз имам по договор към група от 3 номера в мрежата на ГлоБул, включително въпросния предплатен, 2000 минути месечно, затова и основно аз звъня. Затова и питах служителката в офиса - коя е предплатената карта, която изисква най-малко плащане, но се оказа, че какъвто и да е варианта за минути, СМС-и и т.н, все ще си искат ново допълнително плащане месечно и на тримесечие.
                          Метнах поглед и в сайта а Мтел за предплатените пакети - цените са от 39, през 49 до 59 стотинки на минута, според вида на пакета.
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                            Аз ползвах 2 години нет с модем от макс..
                            Старата им технология просто не ставаше. Имаше моменти когато им намаляваха клиентите и за останалите работеше горе-долу. И устройствата им бяха някакви екзотични и много мотикави. Новото им 4Г със сим-картите е съвсем различно. Модемите им са съвместими с 2Г/3Г на другите оператори.

                            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                            След Нова година се чака да махнат роминга в Еропа.
                            ... ще почакаме още. Теоретично и разговорите в ЕС трябва да станат всичките на една цена, ама, ...

                            Коментар


                            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Старата им технология просто не ставаше. Имаше моменти когато им намаляваха клиентите и за останалите работеше горе-долу. И устройствата им бяха някакви екзотични и много мотикави. Новото им 4Г със сим-картите е съвсем различно. Модемите им са съвместими с 2Г/3Г на другите
                              Запознах се с ЛТЕ предложението им което обаче е силно ограничено като обхват (не го знам като обещаната скорост) и не работи на всичките им клетки. Стила им на работа, там е проблема, всичко се прави като чели с мъка и без пари. Голям конкурент са им кабелните оператори, като повечето се справят доста добре за фиксиран нет а за мобилен колкото за браузване стигат и 3g скоростите.
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар


                              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                                Още като излезна лте-то, взех една карта за проба, а сега жената ползва лте към вифи. В София скоростта е много добра и въобще офертата е ок. Ако оправят покритието ще са още по интересни. Виж за гласовата им услуга, не съм оптимист, тя ще работи като Цитрон-а 1996-а

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X