Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой може да ми прехвърли контактите?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кой може да ми прехвърли контактите?

    Привет, колеги!

    Никога компютрите и др. подобни джаджи не са ми били силната страна, а от вчера се сдобих с Галакси С3. След 7 часа опознаване реших, че може и да го ползвам, но... не знам как да си прехвърля контактите от НР-то, което ползвах до сега. Коректно е да спомена, че знам някои от "стандартните" начини, но явно тук има някаква патология (не изключвам фактора "слабоумие"), защото никак не успях да синхронизирам НР-то до сега, а пробвах с 3-4 компа. Тази операция съм я правил с други устройства, но с това- НЕ.
    В меню "контакти" няма опция, която да включва "всички контакти", нито за изтриване, нито за изпращане, нито за маркиране. Та, помагайте! Плащам, черпя или там ... каквото се поиска! Става въпрос за над 1300 контакта и, ако изчезнат, ще се обеся на пилоните пред НДК-то на културата!

    П.П. Тука очаквам активно да се включи и Таргата, предвид разстоянието, поне със съвети!
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

  • #2
    От: Кой може да ми прехвърли контактите?

    Кво е хп-то?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Кой може да ми прехвърли контактите?

      Дай инфо за стария телефон. За да видим какво да направим по въпроса.
      Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
      A POS
      0885600200
      За момента пасажер

      Коментар


      • #4
        От: Кой може да ми прехвърли контактите?

        С Вин ли е?
        Тогава трябва да можеш да си ги таковаш в аутлука по спомени.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Кой може да ми прехвърли контактите?

          Те го:

          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #6
            От: Кой може да ми прехвърли контактите?

            И после от аутлука към андродиа си е мъка мъка ако е некой Ipaq ще ги метнем на картата и после ще ги изтеглим през гмейла от там вече е лесно
            Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
            A POS
            0885600200
            За момента пасажер

            Коментар


            • #7
              От: Кой може да ми прехвърли контактите?

              Направи това

              Details
              To copy multiple contacts from the iPAQ to a memory card, perform the following steps:
              1. On the iPAQ, tap Start > Contacts .
              2. Tap on the first contact and drag the stylus till the last contact. This highlights all the contacts for selection.
              3. In the same window, tap on Tools > Copy Contacts .
              4. Then, tap Start > Programs > File Explorer > My Storage Device and paste the contact on the SD Card.


              Scope: All HP iPAQs prior to Windows Mobile 5.0
              Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
              A POS
              0885600200
              За момента пасажер

              Коментар


              • #8
                От: Кой може да ми прехвърли контактите?

                Кажи верно какъв е модела на НР-то. Това ще е въпроса, как да се свалят контаките ти на компютъра. После качването им на S3-то е лесно. Аз ползвам същото и няма да има проблем.

                Звънни ако искаш.
                Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                BMW F650CS
                Радо о885 5о 59 5о

                Коментар


                • #9
                  От: Кой може да ми прехвърли контактите?

                  Май е 910

                  HP iPAQ 910c

                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • #10
                    От: Кой може да ми прехвърли контактите?

                    Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                    Направи това

                    Details
                    To copy multiple contacts from the iPAQ to a memory card, perform the following steps:
                    1. On the iPAQ, tap Start > Contacts .
                    2. Tap on the first contact and drag the stylus till the last contact. This highlights all the contacts for selection.
                    3. In the same window, tap on Tools > Copy Contacts .
                    4. Then, tap Start > Programs > File Explorer > My Storage Device and paste the contact on the SD Card.


                    Scope: All HP iPAQs prior to Windows Mobile 5.0
                    Не ще да ги маркира така. Остава маркиран само първия... Дограмата е 6.1
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • #11
                      От: Кой може да ми прехвърли контактите?

                      А защо не ги източиш по Bluetooth-а? Ни компютри ти трябват, ни дявол. Като си взех Galaxy-то, за 10 секунди контактите ми вече бяха в него, източени от старата Nokia.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Кой може да ми прехвърли контактите?

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        А защо не ги източиш по Bluetooth-а? Ни компютри ти трябват, ни дявол. Като си взех Galaxy-то, за 10 секунди контактите ми вече бяха в него, източени от старата Nokia.
                        Преди време така ги налях, но сега са се запънали и не изтичат. Нали ти казвам, че има някаква патология....
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • #13
                          От: Кой може да ми прехвърли контактите?

                          Тук има и още един метод:
                          "I am using IPAQ 6515 and beleive most applications are similar to yours. Try browsing Start->Program-> There is one application named as "iPAQ Backup". Tap on this application. You have the option to backup "MyDouments", "Email", "Personal Databases" and "System Data". I beleive "Personal Databases" contains your Contact List. You have the option to specify where you want the backup file to reside, so in this case, choose your storage card. You can check using file explorer to see where your file after each backup. Each Backup filename is distinguished by the date of your backup. Should "anything" happens to your PDA, go to the file explorer and locate the backup file, tap on it and select "restore". Please take note that the contact will have only the list at the point of time you do the backup. Do backup frequently. I am providing you this information at the best of my knowledge and shall not be responsible for any data loss or inconvenience caused. My advise is you read the manul first before doing backup or contact Your Local HP Support if you have doubts on the steps mentioned above."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Кой може да ми прехвърли контактите?

                            Ще свалим едно програмче на дограмата да ти ги източи в csv. Контаците + майлите. От там импорт в гмейла и сме готови. На 6.1 бачка ли му още маркета ?
                            Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                            A POS
                            0885600200
                            За момента пасажер

                            Коментар


                            • #15
                              От: Кой може да ми прехвърли контактите?

                              Само да кажа как стана при мен: Още при първо включване на новия телефон, той ме попита "Искате ли да прехвърлите контактите от стария си телефон?" , , отговорих с "ДА", и следвах инструкциите, включване на блутута и на двата тела, съединяване и после сами си свършиха работата.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X