Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой може да ми прехвърли контактите?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Кой може да ми прехвърли контактите?

    Ще свалим едно програмче на дограмата да ти ги източи в csv. Контаците + майлите. От там импорт в гмейла и сме готови.
    Това е най-добрия вариант, даже ако ги експортнете към csv, андроида име директен импорт от този формат.

    Коментар


    • #17
      От: Кой може да ми прехвърли контактите?

      Това се опитваме да направим. Проблема е че телефона не иска да се синкне с пц а пц-то няма синзъб за да метнем синхронизиращата програма на хп-то
      Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
      A POS
      0885600200
      За момента пасажер

      Коментар


      • #18
        От: Re: Кой може да ми прехвърли контактите?

        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
        Това е най-добрия вариант, даже ако ги експортнете към csv, андроида име директен импорт от този формат.
        Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
        Ще свалим едно програмче на дограмата да ти ги източи в csv. Контаците + майлите. От там импорт в гмейла и сме готови. На 6.1 бачка ли му още маркета ?
        Говорете си, не ми пречите!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #19
          Re: Кой може да ми прехвърли контактите?

          http://www.makeuseof.com/tag/move-co...obile-android/
          Ето как би трявало да стане.

          Коментар


          • #20
            От: Кой може да ми прехвърли контактите?

            А бе я вземи си направи някакъв бекъп на тия номера,да не четем после новини

            Коментар


            • #21
              От: Кой може да ми прехвърли контактите?

              То това е най важното в момента ... правим бекъп
              Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
              A POS
              0885600200
              За момента пасажер

              Коментар


              • #22
                От: Кой може да ми прехвърли контактите?

                Здравей, edoors ! Бих ти предложил, да си инсталираш и да пробваш програмата MOOBILEdit . Аз също исках да си прехвърля контактите от GSM-ите/ Сони Ериксон/ , ама със оригиналните им програми за това/PC Companion/ все не ми се получаваше. Реших да пробвам горната програма, и за мое учудване тя намери и двата модела/К-750и и Сатио/ , отвори им телефонните указатели и успях да си прехвърля номерата/ може и СМС-и и други / дори и в Екселски файл. Мога да ти кажа/на ЛС примерно/ откъде да си я изтеглиш, ако случайно не я намериш. При мен свърши работа, поддържа голямо количество модели, и операционни системи за мобилни/ Симбиан, Андзроид, дори и телефони без такава/. Надявам се и на теб да ти е от помощ !
                Лада-2107 , 1.5л, 1989г

                Коментар


                • #23
                  От: Кой може да ми прехвърли контактите?

                  Абе само аз ли съм много изостанал и не ползвам никакви програми
                  Нали имаш сим карта на стария телефон, копирай си всички номера, ако не са се запаметявали на сим картата, от телефона на картата. После местиш картата в новия апарат и готово

                  Аз така направих, миналия месец замених една стара нокия с едно LG.
                  Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                  И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                  вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Кой може да ми прехвърли контактите?

                    Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                    Абе само аз ли съм много изостанал и не ползвам никакви програми
                    Нали имаш сим карта на стария телефон, копирай си всички номера, ако не са се запаметявали на сим картата, от телефона на картата. После местиш картата в новия апарат и готово

                    Аз така направих, миналия месец замених една стара нокия с едно LG.
                    Не става, баце! Тоя работи с една карта, която е на половина на другата. И в момента на поставянето, старата се деактивира и... те така!
                    Много благодаря за съветите, повечето от които, дори не разбрах какво означават, защото съм... професионалисТ!
                    Ако някой се интересува как става, да пита колегата Duvi. Отне цял ден, опита по около 30 начина. По 29 не стана, а аз загубих представа на 4-ия!
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • #25
                      От: Кой може да ми прехвърли контактите?

                      Така така .. отдавна не се бях борил така но беше освежаващо за мен. Дет се вика много съм се разлигавил и съм забравил да мисля. Решението на проблема беше образно казано детско но кой да се сети по рано. Напоследък ми върви да решавам проблеми след цял ден борба по най-простия начин. Започваме със самата ситуация.

                      Имаме 2 броя умни телефони.
                      едно HP с Windows Mobile 6.1
                      и един Samsung с Android
                      Задачата я знаете. 1300 контакта от Windows към Android. Веднага ми дойде на ум как се прави щото сме го играли тоя филм. НО!!!!
                      HP-to не може да се синхронизира по кабел. а Компютъра няма син зъб. което убива втория начин за синхронизация на телефона и няма как да изтеглим контактите към Аутлука и от там в .csv за да ги импортнем в Google.
                      Проба 1: Сваляне на приложението Pim backup от нета директно на телефона за да може да направим бекъп и от моя стар боен другар HTC P3300 да ги преметнем в Google. Първата греда беше тук нещо се омазваше pim-a и нищо не правеше.
                      Проба 2: Сваляне на приложението Thunderbird Contact Export. Всичко е чудесно програмката работи експортва всичко в .csv обаче като ги налеем в Gmail. ства една бозаа Малко име отива на мястото на Град, Телефон отива на мястото на никнейм абе игра .
                      Накрая до такава степен се бях заинатил че бях готов да ги пренапиша директно в нов csv от Gmail. Но се позачетох и то си имало супер супер лесно решение.

                      На телефон с Windows Mobile и пуснат интернет отивате в:

                      Start -> Programs - Active Sync :
                      В Active Sync долу в дясно избирате MENU като се покаже избирате Add Server Source...
                      изписвате имейл адреса си в гугъл ( същият който сте добавили в Android-a) user@gmail.com и давате NEXT

                      User name: изписвате отново целия си имейл, а не само user
                      pass: Паролта за пощата ви
                      Domain: остава празно
                      Отметката за SSL трябва да е чекната и давате NEXT
                      Ще ви поиска Server address:
                      m.google.com и давате NEXT. След това от менюто си избирате какво да се синхронизира отметнете само Contacts и натиснете Finish. След тези стъпки всичките ви контакти ще се изпратят към Gmail и от там в Androida....

                      Просто нали ... ама кой да се сети че ексчейнджа на Windows ще се закчи за Гого та и ще сработи
                      Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                      A POS
                      0885600200
                      За момента пасажер

                      Коментар


                      • #26
                        От: Кой може да ми прехвърли контактите?

                        И аз имам подобен проблем, но при мен от самсунг L700 към смартфон?
                        Давайте съвети, че наче лошо ми се пише, лист и молив.
                        Контактите са записани в картата но умния телефон не ги вижда.
                        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                        Коментар


                        • #27
                          От: Кой може да ми прехвърли контактите?

                          Най-вероятно просто не ти ги показва, защото умният телефон ти показва контактите записани само в телефона, а тези на SIM картата - не. Виж си настройките на контактите.
                          Nothing comes from nothing...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Кой може да ми прехвърли контактите?

                            Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                            И аз имам подобен проблем, но при мен от самсунг L700 към смартфон?
                            Давайте съвети, че наче лошо ми се пише, лист и молив.
                            Контактите са записани в картата но умния телефон не ги вижда.
                            Колега кажи какъв е смартфона, с каква операционна система е ..на какъв език е телефона
                            за да ти кажа къде точно да цъкнеш и да почне да показва и контактите от сим-а
                            Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                            A POS
                            0885600200
                            За момента пасажер

                            Коментар


                            • #29
                              От: Кой може да ми прехвърли контактите?

                              Успях, вярно е, че сутринта е по-мъдра от вечерта.
                              "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                              Коментар


                              • #30
                                От: Кой може да ми прехвърли контактите?

                                И аз имам подобно питане колеги. Става въпрос за това, че взех на баща ми галакси с2-ката и иска да му прехвърля контактите към sony ericsson g502?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X