Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой може да ми прехвърли контактите?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Кой може да ми прехвърли контактите?

    Тъй като ги имам и двата телефона и съм правил такова нещо, то за прехвърляне между S2 и G502 имаш нужда от KIES, Outlook и Sony Ericsson PC Suite.
    1. Прехвърляш от самсунга към аутлук чрез KIES
    2. Прехвърляш от аутлука към сони ериксона чрез SE PC Suite
    За сваляне на съответните програми (без аутлук, че е платена):
    KIES: http://www.samsung.com/us/kies/
    SE PC Suite: http://www.sonymobile.com/global-en/...n-pc-suite-16/

    С двете помощни програми няма проблеми под уиндоус хп 32/64 и 7-ца 32 и 64 битови - тествано лично. Аутлук от 2003 нагоре също няма проблем. За по-стари и различни версии нямам идея

    Задължително е да имаш връзка и разпознаване между KIES и самсунга и съответно SE PC Suite и г502-ката. Можеш да провериш и в аутлука какви контакти има, че да не стане омесване или напълно изтриване на всичко.

    Преди операцията направи backup на контактите от съответните програми, за да може да ги възстановиш, ако нещо стане!
    Backup-a е важен, защото ако объркаш посоката на копиране на контакти (телефон-аутлук или обратно), става голямо мазало

    Коментар


    • #32
      От: Кой може да ми прехвърли контактите?

      Май разбрах нещо от това което ми каза ами тази аутлук от къде да я взема? И мога ли без нея? Оказа се, че и ериксона няма кабел за pc-то....

      Коментар


      • #33
        От: Кой може да ми прехвърли контактите?

        Леле, добре че я видях тази тема, та се поуспокоих малко....при мен дилемата беше от BlackBerry Torch 9810 към Samsung Galaxy S III.
        Знаех предварително, че доникъде няма да я докарам и запретнах ръкави, за една седмица ГИ ПРЕПИСАХ НА РЪКА....да, точно така!!!
        По този начин излязоха номера, които знаех, че вече са невалидни, хора, който дори не си спомням или не познавам....бе имаше и редакции.
        НО най-важното беше, че вкарах всички номера с +359...., което ми дава свободата да набирам всеки един телефон когато съм в чужбина.

        И не на последно място, готов съм вече да скоча на всяка тинейджърка по ЧАТЕНЕ, ще я скъсам ви казвам....



        П.П. Сега ако намеря и тема за Samsung Galaxy S III във форума, цена няма да има.

        Коментар


        • #34
          От: Кой може да ми прехвърли контактите?

          Леле Иване, ти наистина имаш много свободно време. Да беше питал..... а това +359 се добавя и по по-лесен начин, ама като си го направил
          LZ1PER

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X