Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интернет скоростта в Глобул

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: От: Интернет скоростта в Глобул

    Опитайте през вграденият браузер да си видите IP-to. Опера мини оптимизира чрез сървъри съдържанието за мобилни устройства и трафика не минава директно.

    По темата: глобул е лош избор за мобилен интернет, защото нямат еdge. Когато няма 3G, edge e много по-използваемо от gprs.
    Отделно имам отвратително лично впечатление от политиката им спрямо клиентите им.

    Коментар


    • #32
      От: Интернет скоростта в Глобул

      Аз пък тези дни си затвърдих едно много тъжно убеждение - общият капацитет и на Вива, и на Глобул за мобилен интернет е недостатъчен. По какво се познава - като падне някой голям кабелен доставчик, скапва се и мобилният интернет на тези два оператора. Вероятно защото всички се връзват към тях, за да си свършат работата. Като мен.

      Не знам как е мтел.

      Коментар


      • #33
        Re: Интернет скоростта в Глобул

        Имам наблюдения само върху мтел и виваком:

        мтел
        + стабилност
        - скорост

        вива
        + скорост
        + еdge навсякъде
        - стабилност

        Наблюденията ми са изцяло субективни и не гарантират нищо :-)

        Коментар


        • #34
          От: Интернет скоростта в Глобул

          Точно сега ползвам такъв интернет от глобул.Като гледам колко бързо се трупат МВ направо се чудя как ще ми стигнат тези 500МВ за 3-4 дни камо ли за 1 месец
          Този нет го ползвам като съм на работа единствено за отваряне на пощата,фейс книгата и разглеждане на настоящия форум.Скороста е добра,но само докато напиша това съобщение се натрупаха 5МВ затова спирам да пиша хахаха

          Коментар


          • #35
            От: Интернет скоростта в Глобул

            Равносметката за днес след ровичкане в нета без да се сваля нищо само разглеждане 120МВ като общо време около 2-3ч.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X