Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HTC-HD2 смяна на софтуера в София.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: HTC-HD2 смяна на софтуера в София.

    имам един въпрос: има ли начин /лесен, като за лаик/ някоя от програмите, заемащи много място в телефона, да я прехвърля на SD ??? по стандартния начин не ми дава, а са останали едни 20МБ, които лесно се запълват и пищи че няма памет

    прехвърлили съм всички, за които беше възможно и съм оставил възможния минимум от програмки, но явно самия андроид заема много памет
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #47
      Re: HTC-HD2 смяна на софтуера в София.

      Link2SD върши тази работа - прочети обаче какво иска програмата, възможно е да иска преформатиране на СД картата и ext2 до ext4 партишън.
      Ако телефона е рутнат има много повече варианти.
      http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1716124
      INT2EXT+ според мен работи най бързо, не е лошо SD картата да е поне клас 6, клас 4 ри много се мотае.
      За
      NT2EXT+ самия ром трябва да поддържа init.d скриптове - това се проверява като отидеш в основната памет с някой браузър system/etc/init.d ако има такава директория се поддържа. Трябва да имаш праймъри партишън на SD картата ext 3 или 4-ри който да е втори по ред, първия си остава fat32 за потребителски данни.
      Последно редактирано от Daniel; 30-12-12, 15:54.

      Коментар


      • #48
        От: HTC-HD2 смяна на софтуера в София.

        Здравейте колеги и да Ви е честита новата 2013 година!

        С настъпването на новата година, бих искал да си обновя софтуерно телефона - HTC HD2.
        Бихте ли ме посъветвали, къде и на кого в София мога да го дам да ми инсталират WP 7 или 7.5, естествено срещу заплащане? В момента съм с WP 6.5

        Предварително благодаря за съдействието!

        П.П. Може да пишете и на ЛС.
        Последно редактирано от walker; 04-01-13, 16:30. Причина: Добавяне на текст

        Коментар


        • #49
          От: HTC-HD2 смяна на софтуера в София.

          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
          Link2SD върши тази работа - прочети обаче какво иска програмата, възможно е да иска преформатиране на СД картата и ext2 до ext4 партишън.
          Ако телефона е рутнат има много повече варианти.
          http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1716124
          INT2EXT+ според мен работи най бързо, не е лошо SD картата да е поне клас 6, клас 4 ри много се мотае.
          За
          NT2EXT+ самия ром трябва да поддържа init.d скриптове - това се проверява като отидеш в основната памет с някой браузър system/etc/init.d ако има такава директория се поддържа. Трябва да имаш праймъри партишън на SD картата ext 3 или 4-ри който да е втори по ред, първия си остава fat32 за потребителски данни.
          Благодаря, много ми е сложно това, та аз дори не мога да го "рутна"......... освободих 30МБ с деинстал и засега ще стои така.

          Първоначално публикуван от walker Преглед на мнение
          .....................
          С настъпването на новата година, бих искал да си обновя софтуерно телефона - HTC HD2.
          Бихте ли ме посъветвали, къде и на кого в София мога да го дам да ми инсталират WP 7 или 7.5, естествено срещу заплащане? В момента съм с WP 6.5
          няма смисъл да продължаваш с WP, по-добре си сложи Андроид и няма да си познаеш телефона
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #50
            От: HTC-HD2 смяна на софтуера в София.

            Отчасти съм запознат с Андроид, но да кажем, че личните ми предпочитания клонят към Windows.

            Коментар


            • #51
              От: HTC-HD2 смяна на софтуера в София.

              Новият WP няма нищо общо със старото дърво.
              Така де, дърво, ама само на вид и бързина.
              Като функционалост си ми пасваше перфектно, просто го занемариха.
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              08седем9010З60
              MAKE RALLY NOT WAR
              Confidence in Motion

              Коментар


              • #52
                От: HTC-HD2 смяна на софтуера в София.

                Първоначално публикуван от walker Преглед на мнение
                Здравейте колеги и да Ви е честита новата 2013 година!

                С настъпването на новата година, бих искал да си обновя софтуерно телефона - HTC HD2.
                Бихте ли ме посъветвали, къде и на кого в София мога да го дам да ми инсталират WP 7 или 7.5, естествено срещу заплащане? В момента съм с WP 6.5

                Предварително благодаря за съдействието!

                П.П. Може да пишете и на ЛС.
                Здравейте колеги,
                Отново да попитам, никой ли не може да ми съдейства с информация, къде биха могли да ми инсталират WP 7 и нагоре на HTC HD2 в София? Толкова ли е сложно и трудно, дори за специалистите в тази област???
                Последно редактирано от walker; 02-02-13, 14:05. Причина: грешна дума

                Коментар


                • #53
                  Re: HTC-HD2 смяна на софтуера в София.

                  Винаги има опасност телефона да стане тухла (демек за във кофата), трябва да се рутне и да му се отключи буут лоудера за да може да се смени софтуера, не е трудно но винаги може да стане сакатлък.

                  Коментар


                  • #54
                    От: HTC-HD2 смяна на софтуера в София.

                    Знам, че има риск, но съм решил да го направя. В тази връзка, можеш ли да ме посъветваш нещо?

                    Коментар


                    • #55
                      Re: HTC-HD2 смяна на софтуера в София.

                      WP 7 въобще има ли го за този телефон ? Провери във форума на хда девелоперс. По скоро се обърни към някой сервиз - другия вариант е сам да си го направиш, но ще трябва много четене.

                      Коментар


                      • #56
                        От: HTC-HD2 смяна на софтуера в София.

                        Проверил съм. Има го за този телефон. Това за сервизите, ако не е при познати или нямам положителни отзиви, не ми се нрави много. ОК, ще търся някакъв вариант да го направя.

                        Коментар


                        • #57
                          От: HTC-HD2 смяна на софтуера в София.

                          От над година има ВП7 за ХД2.. друг е въпроса дали си заслужава.
                          Ако твърдо си решил - чети в хда форума. Има и хау-ту видеа като това http://www.youtube.com/watch?v=Nac3Fnf-lY4

                          Коментар


                          • #58
                            От: HTC-HD2 смяна на софтуера в София.

                            Благодаря колега, запознат съм с тази информация, но нямам време, възможност и не съм съм сигурен, че мога сам да се справя.Затова и търся помощ.

                            Коментар


                            • #59
                              От: HTC-HD2 смяна на софтуера в София.

                              Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                              Да ще го затрие.. За да смениш юзера трябва да Хард ресетнеш телефона.
                              през рековърито както Пепи е казал освен wipe cahce, правиш следните неща по ред.

                              В ClockworkMo-а

                              1. Wipe data/Factory Reset
                              2. Wipe Cache

                              В Advanced
                              1. Wipe Dalvik Cache
                              2. Fix Permissions

                              Така телефона е като новичък Дигаш новия юзер и действаш през него.
                              Здравей колега. От няколко часа имам HTC HD2 със андроид. И понеже нищо не разбирам може ли да ми обясниш по подробно за този хард ресет. Къде и как да вляза за да го направя.

                              Коментар


                              • #60
                                От: HTC-HD2 смяна на софтуера в София.

                                Колеги, някаква идея къде мога да инсталирам Андроид на един HTC HD 2, естествено срещу заплащане?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X