Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Манипулиране на полицейски радар с iPhone ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Манипулиране на полицейски радар с iPhone ???

    Ясене,пак се правиш на разбирач.Срещу всяко показание на радара над допустимата скорост,трябва да има акт.Радара има памет,като на касовите апарати.Аз,като не съм бил космонавт,не ръся бисери за космоса.

    Коментар


    • #47
      От: Манипулиране на полицейски радар с iPhone ???

      А радара как разбира знака пред теб 40 или 90км/ч е разрешената скорост.
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • #48
        От: Манипулиране на полицейски радар с iPhone ???

        Първоначално публикуван от Р.Якимов Преглед на мнение
        А радара как разбира знака пред теб 40 или 90км/ч е разрешената скорост.
        Трай сега. Ще те напишат и тебе разбирач.

        Коментар


        • #49
          От: Манипулиране на полицейски радар с iPhone ???

          Нали ,има разтановка и часови график,кой отколко,до колко и къде да стои.Като минат проверяващите и не си по разтановка,какво правиш?.Много ясно е че радара сам по себеси е просто машина,важно е кой работи с него.Неможе да си на 50-ти километър а да работиш с него на околовръсното.Става ако и началника е в играта,но тогава няма,значение,просто ще те изпратят по график на най-натовареното място.

          Коментар


          • #50
            От: Манипулиране на полицейски радар с iPhone ???

            Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
            Става ако и началника е в играта...
            Началника май не само е в играта, ами е главен сценарист, режисьор и продуцент... И не само в тая игра, ми и в другите - с регистрациите, с книжките, със списъците със "спонсори" - множко стават.
            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

            Коментар


            • #51
              От: Манипулиране на полицейски радар с iPhone ???

              Това с началниците,може само да го гадае ме ,просто трябва да се докаже.Щото в цялата държава,катаджийте искарват по някой лев отгоре,и не е нужно толкова сложна схема,щото има една стара поговорка-Ако една чешма тече все някой ще мине да и затвори крана ,но ако покапва малко ,си капе с години и никой не и обръща внимание.Какво става на практика,иху аху ,много лесни пари за две години ,и сега ще хранят адвокатите с години,и навярно ,ще има и затвор за някой.При вариянт,ако през седмицата си затварят очите за някое ,и друго нарушение,и изкарват за седмицата едни 50-100лв,ще работят на магистралата до пенсия,а 30г,по 200-300лв ,върху заплатата са си голяма сума.

              Коментар


              • #52
                От: Манипулиране на полицейски радар с iPhone ???

                Прав си Румене, но това при условие че не играят началниците. А като трябва да има и за тях? А и пустата лакомия не е пренебрежим фактор. Пресен пример: Преди Даскалово пернишко, известна хранилка на магистралата, се движим три коли в пакет на има-няма 5м. дистанция с около 120. Аз съм трети и ме спират мен естествено. На радара 137км.ч. Луд скандал от моя страна защо мен третият ме спират и усърдно зазяпване в радара, ми хвърлиха документите на капака на патрулката и ме изпратиха да си ходя, защото съм бил нагъл и от тях да мине.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X