Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Булсатком - приемници, КА модул

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Да похваля Булсатком.Направих заявка през формата им през интернет и след 3 дни ми се обадиха и утре очаквам НД приемник.
    Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
    ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

    Коментар


    • #17
      Не следя много този сериал с Булсата но доколкото разбирам сакатлъка е голям и не виждам как в този аспект могат да бъдат хвалени.
      Не ми изглежда щета като да залееш някой на улицата с вода и да му кажеш просто "сори".
      Даже без да се вземе предвид и вероятността да са знаели, че има вероятност да се случи.

      Не че не може да се случи на всеки... Но поне гарантирано няма как да се случи на мен.
      А няма по простата причина, че телевизия НЕ УПОТРЕБЯВАМ от години.
      Освен детоска (к'ва хубава българска дума) просто няма вариант и да попадна в такава ситуация
      Враг усраине

      Коментар


      • #18
        Булсатком са най смотания оператор с който съм работил някога,нищо и че са ми клиенти.Зсключенията са още преди 3-4 години ...това от тея дни,е поредното чудо ,как още ги има на пазара.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • ивайло
          ивайло коментира
          Редактиране на коментар
          Е май точно преди 3-4 годии почна сагата със собствеността там, предшествана от новия спътник.

      • #19
        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        ....как още ги има на пазара.
        Аз съм при тях заради най-хубавата им част, нямам обвързващ договор от години, плащам си месец за месец, кеф ти за нета им, кеф ти само за тв, реша ли да спра за някой и друг месец, после си пускам и няма проблеми, в момента в който ми наложат насила договор, моментално се махам от тях, но дотогава съм доволен, особено от интернета по оптиката им е супер при мен.

        Смятам че операторите ще спечелят много ако имат опция без договор, харесва ти, плащаш, не ми харесва, отивам при друг пак без договор, така и иначе така ще се стараят да предлагат все по-добро качество за да си при конкретния оператор, но това е друга тема за разговор.

        Коментар


        • trav
          trav коментира
          Редактиране на коментар
          Утопист

        • krassitch
          krassitch коментира
          Редактиране на коментар
          Има обвързващ договор за новите клиенти, за 2 години.Чааак като минат те, вече си без договор.Та не са за хвалба толкова...

      • #20
        Не съм използвал услугите на Булсат, но сателитната им телевизия не може ли да се приема с друг подходящ сателитен приемник. Картата за оторизация в дупката за карта, настройка и толкова.
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • #21
          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Не съм използвал услугите на Булсат, но сателитната им телевизия не може ли да се приема с друг подходящ сателитен приемник. Картата за оторизация в дупката за карта, настройка и толкова.
          Доколкото ми е известно - тсъ. Кодирането/декодирането е нестандартно тяхно си, или нещо такова. По тоя повод дълго време нямаха модули за телевизор. Сега явно са намерили кой да им ги произвежда.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #22
            Имам пиЯтел ,българин от Ямбол...живее в Лариса...от около 10 години чупи кодировки и тем подобни на булсат и прочие ..и за 50-100 евро на някакъв период пуска тв на местните и с това се издържа там...и има много работа по техните острови.Така че може...но иска много познания и малко специализирана техника.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • trapper
              trapper коментира
              Редактиране на коментар
              Това от какъв зор? В Тесалия доставката на Булсатком се лови с HD приемник без проблеми и в момента.
              Последно редактирано от trapper; 17-05-23, 08:44.

            • Roninn
              Roninn коментира
              Редактиране на коментар
              Ако една година струва 150 евро...той пуска тв за 50 евро...цената е примерна....

          • #23
            Не съм твърдял че не може да се хакне, а че не можеш просто да вземеш някакъв си приемник или модул, да сложиш картата им в него и да гледаш.
            Последно редактирано от sparkybg; 17-05-23, 08:22.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #24
              Хубаво нещо е СА модула, но не става навсякъде - след 2 часа проби не можах нищо да хвана и звъннах в Булсатком откъдето ми обясниха, че телевизора трябва да поддържа DVB-S2, а мойта Toshiba 46TL938 има само DVB-C и DVB-T. Та пак се нареждам на опашката за приемници.
              Honda XL600LM, 1987
              Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
              Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

              Коментар


              • noah101
                noah101 коментира
                Редактиране на коментар
                Съжалявам, че имате проблем със свързването на СА модула към вашия телевизор. Изглежда, че Toshiba 46TL938 не поддържа DVB-S2 стандарта, който е необходим за прием на сигнал от модула. Вашата следваща стъпка да се нареждате на опашката за приемници звучи разумно. Можете да се консултирате с представителите на Булсатком за повече информация и подкрепа.

            • #25
              Днес ми се обадиха и отидох да си получа приемника, компенсират с 1 месечна такса. Остава да тръгне и да работи добре, което също е под въпрос!
              Honda XL600LM, 1987
              Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
              Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

              Коментар


              • #26
                Айдее и на мен ми дойде тази сутрин на единствения ми приемник (ползвам само един тв) който е 210 - NO CERT, но днес имах късмет, в офиса на була, веднага ми взеха приемника и ми дадоха ка модул, не съм дал нито стотинка за това.

                Пъхнах модула на тв, всичко тръгна като по учебник, имаше и ъпдейт за модула при което списъка с програмите стана като при приемника 210, много съм доволен, всичко си е ок, някои канали са с по-хубава картина, звука особено е по-плътен и хубав, превключването на каналите е бързо като при 210, супер доволен съм, добре че избрах марка LG за смарт тв, ако знаех за това отдавна щях да съм разкарал приемника, блага работа е и всичко да управляваш само с едно дистанционно на тв

                За в бъдеще новия тв ще е пак LG и има защо
                Последно редактирано от Еделвайс; 23-06-23, 10:40.

                Коментар


                • #27
                  Също така мисля, че бъдещето ще бъде по-лесно с телевизорите LG.
                  drive mad

                  Коментар


                  • #28
                    Тия изроди от булсата, каква грозна врътка направиха на комшийката - баба на 78 години. Занесла им 210тката която спряла, и понеже жената нищо не разбира и дали пак 210 ама уж нов и към него чинчов кабел стар, мръсен и с откъснат чинч за единия аудио канал.
                    Дори я убедили, да си плати до края на годината абонамента.

                    Разбира се тоя боклук е работил 2 дена и пак спря. Като ме викна да и помогна с телевизора направо полудях.. за техен късмет нямах възможност да стигна до офиса им.
                    След още 3 ходения до различни офиси и дадоха нов приемник.

                    Коментар


                    • #29
                      Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
                      За в бъдеще новия тв ще е пак LG и има защо
                      Какво изключително има в LG? Модулите работят само с LG ли?

                      Вкъщи съм с кабелен модул на А1 (преди това Blizoo, преди това Cabletel) откак си купих последния телевизор, а това беше вече отдавна. Всичко си е наред. Мразя всякакви приемници и амнайсе дистанционни, а новите приемници и на А1 и на Булсатком не пускат автоматично телевизора през HDMI и практически задължително трябва да се ползват и двете дистанционни. Вероятно пак са цепили стотинката и не са си платили лицензите за HDMI докрай. Тъпото е че старите приемници поне на Булсатком го имаха това управление - на едните старци спряха и двата приемника, единия телевизор е пресен (на година някъде) с място за KA-модул, но вмеско КА модул са им набутали приемник, и беше голяма драма докато ги науча че и с тоя телевизор се борави и с двете дистанционни. До тая година телевизионното си стоеше дълбок резерв в шкафа.

                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • Еделвайс
                        Еделвайс коментира
                        Редактиране на коментар
                        Булсатския Ка модул на тв LG работи буквално слагаш, пускаш и вече гледаш, никакви настройки, никакви нужди от подредби на каналите, никакви чакания при първо пускане на тв, включваш и веднага тръгва последния канал който си гледал, докато при другите марки големи главоболия, някои изобщо не тръват, други постоянно ръчни настройки, после, преди всяко пускане чакаш да зареди, от там на меню и чак тогава да избереш програмата и това на всяко пускане на тв и т.н., от самия Булсатком казаха че е най-безпроблемно с техния Ка Модул работят телевизори LG и някои модели Samsung.

                    • #30
                      Най-сетне ми пратиха нов приемник БУЛСАТКОМ ZHD 210 сателитен приемник. Скачих го на телевизор с USB - работи. Но имам 2 въпроса:
                      1. Може ли (и как) да включа втори телевизор (който е стар модел, само с букса за коаксиален кабел?
                      2. За какво са 3-те (1, 2 и 3) кръгли букси по средата на гърба на новия приемник?

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:булсат.jpg
Прегледи:202
Размер:52.1 КБ
ID:6936600
                      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X