Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на радар детектор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Избор на радар детектор

    Гугъл мапс за фиксираните и фейсбук групите “Виждам те Кат еди кой си ...” за мобилните


    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #47
      От: Избор на радар детектор

      Някой да знае откъде да намеря упътване за работа на български за GT-268XI,
      че всичко е на английски и бъкел не разбирам.
      Благодаря!
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • #48
        От: Избор на радар детектор

        Май само аз не разбрах какво излъчват триногите и кои радари ги хващат тях, ако може някой малко по като за прости хора да обясни.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #49
          От: Избор на радар детектор

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          Май само аз не разбрах какво излъчват триногите и кои радари ги хващат тях, ако може някой малко по като за прости хора да обясни.
          Излъчват лазерен лъч,насочен ниско на нивото на номера.Работят на къси дистанции,улавят ги доста радар детектори с laser приемник,въпроса е,че няма време за реакция...

          Коментар


          • #50
            От: Избор на радар детектор

            Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
            Излъчват лазерен лъч,насочен ниско на нивото на номера.Работят на къси дистанции,улавят ги доста радар детектори с laser приемник,въпроса е,че няма време за реакция...
            Точно така и ако радар детектора по някакъв начин се монтира на нивото на номера , тогава теоретично ще има време за реакция може би.
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • #51
              От: Избор на радар детектор

              Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
              Точно така и ако радар детектора по някакъв начин се монтира на нивото на номера , тогава теоретично ще има време за реакция може би.
              Времето за реакция в конкретния случай е 0.
              Вече си засечен.

              Коментар


              • #52
                От: Избор на радар детектор

                Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                Някой да знае откъде да намеря упътване за работа на български за GT-268XI,
                че всичко е на английски и бъкел не разбирам.
                Благодаря!
                Това https://drive.google.com/file/d/0Bz2...RBQTMtRFU/view трябва да свърши работа.

                Коментар


                • #53
                  От: Избор на радар детектор

                  Първоначално публикуван от tirex4x4 Преглед на мнение
                  Това https://drive.google.com/file/d/0Bz2...RBQTMtRFU/view трябва да свърши работа.
                  Има ли някой опит с този вид радар детектор?
                  Не карам с превишена скорост, но в едно село при широк и с видимост от всякъде равен път и ограничение заради легналия полицай 30/км/ч см засечен с 45-47 км и си плащам, но и аз не мога да кажа къде, как и с каква скорост са ме засекли, защото снимка не ми е пратена. Най вероятно е в момента в който съм намалявал преди легналия полицай.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #54
                    От: Избор на радар детектор

                    Точно от този нямам впечатления, но е нисък клас и поради тази причина не бих го препоръчал и не бива да му се възлагат големи надежди.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Избор на радар детектор

                      https://drive.google.com/file/d/0Bz2...RBQTMtRFU/view

                      Коментар


                      • #56
                        Старичка тема но ми трябва консултаци.
                        Струва ли си да се гледа за модел детектор с GPS?
                        GPS помага ли за редуциране на фалшиви аларми или напротив?

                        Питам защото гледам на радар детектора като допълнение на ваза-та.
                        А тя си има достатъчно актуална база със стационарните камери.

                        Знам, че искам много но ми се иска хем да "работи" хем да не пищи основно с фалшиви аларми.
                        Даже това с фалшивите аларми ми е основното изискване,

                        Гледам PRO-93GXi и Cobra RAD450.
                        Единия със другият без.
                        Враг усраине

                        Коментар


                        • BENZBOSS
                          BENZBOSS коментира
                          Редактиране на коментар
                          Да струва си,моите имат настройка като мине 3 пъти покрай един и сьщ сигнал да го помни,на четвьртия път минаваш тихо.........и бързо

                        • Esper
                          Esper коментира
                          Редактиране на коментар
                          Мерсаж, това ме интересуваше.
                          Ще прочета в инстрикцията на този Whistler дали има тази фунционалност.
                          Бузата им с данни за камерите не ми трябва чак толкова.
                          Или поне в момента ми е доста назад в приоритетите.
                          Твоя какъв е между другото?

                        • BENZBOSS
                          BENZBOSS коментира
                          Редактиране на коментар
                          Стари 3 Броя Ескорт Паспорт 9500 с база данни за камери и GPS, като ги ъпдейтваш и клюкарят къде има камери което е удобно ако си с голяма муцуна и нямаш преден номер на нея / пак аз /.

                          Както казах има функция за запаметяване на дадена камера и местоположението и,колкото повече караш то толкова по-тих става и учи,добра функция.

                          До момента ПУПУПУ не са ме хванали с радар,4 пъти без,но с детектора до момента им водя,инсталирани са към контакта на колата.

                      • #57
                        Като стана въпрос за детектори , според мен вече няма никакъв смисъл от тях . Повечето модели , да не кажа всички не хващат триногите , а КАТ все по-често почнаха да ги използват .
                        Последния месец с един приятел навъртяхме около 2-3 хил.км в България , той ползваше някаква навигация на телефона , която на абсолютно всички патрулки по пътя му сигнализираше , нямаше празно . Явно , че доста хора я ползват и за това е така . За мен лично е вече по-добрия вариант (Wase се казва ) от колкото детектори .
                        Който търси , намира !
                        Човекът е човек, когато е на път !

                        Коментар


                        • BENZBOSS
                          BENZBOSS коментира
                          Редактиране на коментар
                          Това го ползва брата,клюкарят за всичко,една тухла да има на пътя или спряла кола или полицай или.........и все се намира някой да кликне на телефона,много удобно.

                          Аз съм от старата школа,дебнем се още с детектор

                        • p-pleven
                          p-pleven коментира
                          Редактиране на коментар
                          Гугъл мапса го може също, когато си онлайн. Хората репортват камерат (не знам как става) и смартфона ти подсказва.

                      • #58
                        Вазата е ясна, отвратителен зофт но необходим.
                        Нещи като клекалото... На никой не би му хрумнало да му каже, че е яко но и без него не може.
                        Много се ползва и хората клюкарят яко.
                        Ако спра в страни, доде чучна в храстите са ме изклюкарили!
                        Дори не съм сигурен дали няма и такъв репорт!

                        Тия ескорти тук почти ги няма вече и ако все пак го видя в някоя онлайн сергия са 1к в лева, два пъти повече от онзи уистлър.
                        Не съм убеден, че има смисъл от чак такава сума за детектор!
                        Особено пък в паралел със скапаната ваза.
                        Враг усраине

                        Коментар


                        • BENZBOSS
                          BENZBOSS коментира
                          Редактиране на коментар
                          Е не знам за там,моя единия е на около 10 години,глобата ми почва тия дни от 600 долара,над 20 мили е около 900,с моето каране се води Безрасьдно Шофиране и по закон може да ме арестува,3 бона глоба и колата с паяка,той пък е още хилядарка.

                          Е по тия причини 550 долара за радар детектор ми се видяха нормални и на всяка кола имах по един,сега съм кола на късо та единия си е в кутията.Имаха някакви нови модели РедЛайн,комбинация с камера,нам си какви сензори........пък аз ПуПуПу не съм хващан и със старата технология та според мен си работи.

                          5 пъти над глобата няма да им дам,една глоба беше тук като го купувах,сега е половин и то от малките глобички.Едно време модела беше върха,сега гаранция има мнооооого по-добри или поне добри колкото него.

                      • #59
                        Да, малко индивидуално е решението струва ли си.
                        Не че и тук не може да отпереш глоба с която да се “изплати” от 1 път ма аз не съм на 20 за съжаление и едва ли ще ми се случи.
                        Пък и както споменаха честитките основно започнаха да идват от триногите срещу които тези детектори са импотентни.

                        Не че не ги хващат ама все тая.

                        На такива пари тук вече има и някакви джамери, които работят ама са яко илигъл.
                        Монтаж като да правиш кофраж изобщо чак толкова не ми се за занимава и дава на мен!!!

                        Онзи уистлър няма функция да се самообучава от ГПС.
                        Служи му само да алармира от офлайн бузата си с данни за камери.
                        Освен това можеш ти да си слагаш до 1000 точки извън неговата буза.
                        Ма не да трае там а да мрънкя допълнително.
                        Нищо впечатлително за мен.

                        Но поне не струва 1к и монтажа не изисква инструменти



                        Враг усраине

                        Коментар


                        • BENZBOSS
                          BENZBOSS коментира
                          Редактиране на коментар
                          И тука има джамери разни както и устройства за включване на зелен светофар ма са едни дивни пари глобите и не ми се занимава,че нищо нелегално не върша с моите коли пък и бърза кола не ми остана.

                          Детекторчето чиста работа,само съм му взел една скоба за закрепване на сенника,че от жегата не му държат вакумчетата и падат като го влача по коли под наем разни,един парцал над сенника да му оправи ъгъла и газ,последния път с едно Хеми 6 пъти ми спаси задника,а сефте видях черно от спирачки по задния калник на кола под наем..........

                          Не знам какво да препоръчам,при мен едно нещо като работи и го експлоатирам като за последно,а последното както казах съм го купувам преди десетина години.

                          Другия номер е и как го монтираш,че тук само веднъж са ми трошили прозорци за да ми свият багажа,камерите и детектора не ги ебават,а на предния прозорец по европейски цифри висят едни 3000 лева поне

                        • Esper
                          Esper коментира
                          Редактиране на коментар
                          За този модел и преди съм чел, че е най-доброто устройство.
                          И хардуер и добре написан софтуер.
                          Проблемът му е цената и вероятно затова, както и навлизането на триногите са го направили непродаваемо.

                          Намерих го на няколко места но онлайна а това тук нищо не значи.

                          Уистлъра го има на повече и има избор.

                          А в случая е добре да има такъв и предпочитам дори да не е най-добрата оферта но да мога да го върна безпроблемно на търговеца ако не ми хареса.
                          Това последното е доста вероятно да се случи.
                          По принцип трябва да може независимо от кой го купя.
                          Ама дефакто не точно така

                          И да... Не знам дали още боклуците имат интерес към разни дрънкулки по интериора в колата.

                          ПУ-ПУ не ми се е случвало ама аз нямам нищо висящо.
                          Даже видело нямам, огледалото не е на ток, няма меню - яко винтиж!

                          Не съм чувал от познати едновремешните наркомански изпълнения да се правят от доста време.

                          Във всеки случай няма да е разумно да седи непрекъснато, дори да взема таквоз нещо.

                          Но не е фундаментален проблем след като вече съм приел за нормално да слагам и свалям телефон.

                          И да убивам глупавата ваза всеки път.

                          Не става то само с едно цъкане да изчистиш мазното г0внот все едно дърпаш синджира на казанчето. Задължително трябва и четка да се ползва след употреба.

                          Какво да се прави - новите нормалности, да им...

                          Все тая, като си взема колата след десетина дни ще реша какво и дали въобще да слагам нещо освен тъпата ваза!

                          Сега само оглеждам.
                          Последно редактирано от Esper; 14-10-20, 04:07. Причина: Правопис

                        • BENZBOSS
                          BENZBOSS коментира
                          Редактиране на коментар
                          Моя боклук беше с бял Мустанг 19та,единия скапаняк кара / неуверено,2 пъти се връща / а другия дребен троши заден ляв,не може да измъкне нищо,троши задния и от там не успява..........аз обаче успях да сваля номера на колата им,сега аз съм на ход,последния път 3 часа и греда,нямаше ги,одисеята продължава.

                      • #60
                        Какви номера, там не беше ли нормално да го отстреляш?
                        Сега вече ако е тъмносин може и да нямаш право да го стреляш...

                        Шега, едва ли бих стрелял по боклука на месо заради това.
                        Даже да имам право и да го видя.
                        Виж с пцп-то с кеф ше го опукам. Неколко пъти

                        Враг усраине

                        Коментар


                        • BENZBOSS
                          BENZBOSS коментира
                          Редактиране на коментар
                          Е тате не ме е учил да съм нежен,вината негова,аз съм невинен.........еле със Събърбън под наем и пълна застраховка ..........ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ

                        • Esper
                          Esper коментира
                          Редактиране на коментар
                          Aко си забравил тук имаме поговорка, че покрито млЕко - мАчки го не лочат.
                          Вързан поп. - мирно село.
                          И още неколко за които се сещам.
                          Мангалите са си мангали навсякъде.

                        • BENZBOSS
                          BENZBOSS коментира
                          Редактиране на коментар
                          Така де, и аз това им разправях на моите та взехме багаж колко събира багажника с дръпнато покривало,онова на руло дето е - за да го навиеш трябва да го дръпнеш към теб с отворен заден капак,само като строшиш прозореца не става,не и бързо грабване та по тая причина минах със строшени джамове само,не е могъл покритото да граби,а не е успял да разпокрие,сьседа по кола беше с чантите на асфалта

                          Нямат и паркинги или нямаха работещи,ремонт по турустическата част в СФ.

                          Педераси,детектора ми там,камерите там........ живи и здрави,ще им излезе късмета и на тия

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X