Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на радар детектор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Моето може да да плещи но е спряно и не съм го пускал - риъл войс, бля-бла.
    Изобщо не ми трябва, само аларма ми е ОК!

    Има селф лърнинг ма това е режим ти да се учиш а не то
    Нема нищо общо със селф лърнинга при ескорт-а.

    И тук има същите няколко настройки за скорост ма не съм се задълбавал с тях.

    Режима на осветление “dark” се оказа странен меко казано.
    Мислех, че държи диспрея изключен докато не се случи събитие.
    Оказа се обратното! Дисплея стои затъмнен и го гаси напълно при събитие.
    Дори ми мютва алармата, само изпищява за секунда и после все едно гаси уреда.
    НЗ, това е може би някакъв опит да се скрие, че имаш радар детектор за местата, където е забранен.
    А са те спрели за проверка примерно...
    Абе на мен ми се струва повреден тоя режим!

    От бузата данни вече писах, че поне в района където се движа е напълно неадекватна.
    Само една стационарна камера съвпада и то а показва като трафик а тя е за скорост.
    Останалите не ги показва или алармира за камера на места, където няма такива.
    Маркирах си няколко точки за тест и всеки път алармира като мина покрай тях.
    Та явно ГПС си бачка ОК, просто бузата данни за София е прокиснала!

    Искам срещу реален радар да изляза, дееба.
    Искам да видя от какво разстояние ще реагира.
    Хем искам хем не ми стиска да вляза в Голямото Село заради това любопитство
    Тая седмица вероятно ще го направя че от следващата сме хомо офис и хептен ще свърши тестовият период!

    Враг усраине

    Коментар


    • #77
      Ние в Пловдив ни дебнат от всякъде,но вчера и аз търсих радар от патрулка и не намерих,минах през няколко от waze,но си бяха без радар.Днес ще излизам извън града и ще мина през три почти сигурни радара и ще пиша.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #78
        Ми и аз мисля, да се хвърля в дълбокото днес след работа.
        Ще мина през сариграцко шише, че там, преди чикън бридж има камера с радар със сигурност.
        Трябва само да си намеря таблетка диазепам за всеки случай, иначе днес не бързам.
        Все пак отмениха революцията, народа е масово хол офис и се надявам да не се налага да стигам до нея.
        Трафикът почти го няма като за това време на годината.

        Иначе обнових базата още преди да го ползвам, нова е, последната.
        За съжаление явно няма значение, поне не тук.
        НЗ на ескорт бузата как е за БГ.
        При тях е платен абонамент, вероятно подхода е по-отговорен.

        Враг усраине

        Коментар


        • #79
          Да,и при мен пише 8.6.2020.


          Отивам да тествам ,то така или иначе имам работа към Карлово

          Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Screenshot_2020-11-05-08-53-18-092_com.waze.jpg Прегледи:0 Размер:108.5 КБ ID:6666153
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #80
            Аз съм много доволен,на радарите в патрулките реагира безапелационно.Минах през 5-6 различни коли,на една не реагира изобщо.подминах я,но малко преди да се размина с нея,от отбивката излезна друга патрулка с радар,явно тази на която не реагира,току що бе спряла и радара не и работеше,1 час по късно минах през същата патрулка и радардетектора я закова на 400-500 м.след 15 мин пак в гръб на патрулката я фиксира на 100-150 метра
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #81
              Моят лов и днес излезе ялов.
              Луноходи - нихт както и до сега.
              Както обикновено - ако не ти трябват са на всеки км.
              Ако ги дириш - уй!

              Стационарната камера преди чикън бриж я сигнализира само от бозата данни.
              Детекция на реален сигнал - йок!
              Тази е 2 с такъв статус.
              Според мен просто не работят.
              Минах напреки на Селото - за сефте се обади на Х банд но го филтрира за секунди.

              Утре го опаковам и се връща.
              Сигурен съм че работи - просто няма какво да прави в моя случай.

              Враг усраине

              Коментар


              • #82


                При нас дебнат отвсякъде,като хлебарки са налазили.На Карловско шосе за 20 км.имаше радар за скорост на 4 места.

                И тук бяха скрити и не се виждат от пътя,изобщо не разбираш че са те снимали ако тамагочито го нямаше.

                https://youtu.be/0xIFZ2BlkD8


                Гпс обаче не го видях и чух нито веднъж да се обади!
                Последно редактирано от Roninn; 05-11-20, 19:55.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #83
                  На К ли беше това?
                  От клипа не се вижда добре, може би защото го гледам от телефон.

                  Не знам какво ги е прихванало по вашият край.
                  През уйкенда ходих до Кюстендил.
                  До там чак паднах в търсенето на патрулка с радар!
                  Падението не е заради мястото а защото бях там с кола

                  Днес в града сигнализира за доста камери от ГПС.
                  Но като се има предвид, че е почти невъзможно да погледнеш и да не видиш някаква камера... Нямаше как да сбърка с това.
                  В град е леко излишно такъв тип предупреждение.

                  Щом ти върши работа - супер, честито.

                  П.С: Колко захранващи кабела имаше в твоят к-кт?
                  Накъде гледах, че са 2 - единият за запалка а др. с кабелни обувки накрая за постоянен монтаж.
                  При ме е само 1.

                  Враг усраине

                  Коментар


                  • #84
                    И при мен е един за запалката.Всичките в патрулките са на Х банда досега.
                    Незнам в новите сийдове дали са същите,досега попадам на астри само за един ден.

                    Как сигнализира че алармата е от гпс-а
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #85
                      Когато събитието е от GPS/бузата данни - на телевизора излиза символ на камера, каква e (трафик/спийд) и разстояние до нея.
                      После ще ти снимам една, покрай която минавам всеки път.
                      Според бузата с данни, в реалността такава камера не съществува
                      Камера маркирана като speed до сега не ми е излизала.

                      Ако е точка, с която ти си маркирал нещо не помня как я показваше.
                      Custom нещо си пише.
                      И ръчно добавените точки няма звукова аларма или аз не знам как да я пусна.
                      Враг усраине

                      Коментар


                      • #86
                        Как имате нерви да се занимавате с радар детектори не знам

                        Аз отскоро не съм ползвал ама се сещам последно че ме е спасявала но и когато я слушам карам много притеснено щото постоянно фалшиви сигнали

                        Даже имаше моменти в които бях научил всички фалшиви сигнали по нормалните си трасета из България и си ги филтрирах.
                        Land Rover Discovery II, V8 4.0
                        VW Golf VI variant
                        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                        Коментар


                        • Esper
                          Esper коментира
                          Редактиране на коментар
                          А, аз нямам.
                          Днес го опаковам и го връщам.

                          Опаче съвременните детектори се оказаха доста по-умни от едно време, което не е голяма изненада.
                          Не съм ползвал никакво от поне 10 години.
                          Тогава наистина беше ненормална работа това с фалшивите аларми.
                          Даже имам останал един uniden от онова време.
                          Сега определено не е същото.

                      • #87
                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение

                        При нас дебнат отвсякъде,като хлебарки са налазили.На Карловско шосе за 20 км.имаше радар за скорост на 4 места.

                        И тук бяха скрити и не се виждат от пътя,изобщо не разбираш че са те снимали ако тамагочито го нямаше.

                        https://youtu.be/0xIFZ2BlkD8
                        Аз пътувам всеки ден по тоя път,работя в Карлово,тоя знак на клипа местните го бяха махнали преди време.Скоро са го монтирали пак,там им е редовната хранилка...Без радардетектор вече не става,висят по нощите на празен път,крият се в нивите като партизани....Ронин я сподели как реагира на триноги тоя модел,тая новата руска Кордон лови ли я?

                        Коментар


                        • #88
                          Всичко лови, триногата също.Но писне ли, вече си сниман
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #89
                            Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение

                            Аз пътувам всеки ден по тоя път,работя в Карлово,тоя знак на клипа местните го бяха махнали преди време.Скоро са го монтирали пак,там им е редовната хранилка...Без радардетектор вече не става,висят по нощите на празен път,крият се в нивите като партизани....Ронин я сподели как реагира на триноги тоя модел,тая новата руска Кордон лови ли я?
                            И аз всеки ден го пътувам по два пъти,днес 6 пъти,склада ми е там,преди малко бяха скрили камера лазерна на апк Тракия,писна детектора и спрях и се заоглеждах,тогава я видях,снима в гръб
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • Esper
                              Esper коментира
                              Редактиране на коментар
                              Така, както са ви полазили там май не детектор а направо жамер ви трябва

                            • Roninn
                              Roninn коментира
                              Редактиране на коментар
                              Ми аз питах,ма никой нищо не предложи,пък и не е късно още.

                            • Esper
                              Esper коментира
                              Редактиране на коментар
                              Ми аз казах напред, че за мен е прекалено криминално решение.
                              Нито имам някакъв поглед, нито съм чел сериозно по темата.
                              Покрай този детектор случайно попадах на инфо, че тук се продавали някакви унгарски такива, които били “сертифицирани” като парктроници
                              Системата с 4 сензора била около 1,7к.
                              Дотолкова разбрах, без да съм се интересувал!

                          • #90
                            Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                            Как имате нерви да се занимавате с радар детектори не знам

                            Аз отскоро не съм ползвал ама се сещам последно че ме е спасявала но и когато я слушам карам много притеснено щото постоянно фалшиви сигнали

                            Даже имаше моменти в които бях научил всички фалшиви сигнали по нормалните си трасета из България и си ги филтрирах.
                            За цял ден из Пловдив,я е писнал 4-5 пъти,я не,това за няколко обиколки на града.Той си има филтър и се вижда на дисплея как се активира.

                            И тези смущения са на този банд,за който производителя препоръчва да се забрани за района на БГ понеже тук на този банд няма радари които да работят.

                            Но аз съм тома неверни,да се убедя все пак.

                            И противно на мнението ти,се чудя как съм карал до сега без детектор?
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • s_s1
                              s_s1 коментира
                              Редактиране на коментар
                              Преди доста години всяка моя кола имаше радардетектор. 2007 година като купих на жена ми новата тойота корола и първата нова автопридобивка беше най-скъпия модел тогава на кобра. Джипа ми имаше стар уистлър. С течение на времето започнаха да се появяват станционарни камери, чиито места запомнях. Сега някои от тях не работят, но пак намалявам.
                              После се появиха триногите, но нали тях радарите не ги хващат. И свикнах навсякъде да карам с +10 км/ч.
                              Тук таме отнеса по някой акт 50чл, но вече привикнах. Тази година обаче отнесох и акт 300 лв на камерата до Стражица. Прибирах се и бях полузаспал на автопилот и забравих за камерата.

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X