Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Часовници, марки и мнения за тях...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Часовници, марки и мнения за тях...

    Аз на моя съм му дал часова зона ATH (Атина).
    Вчера през деня не пожела да се свери. Вечер само става.
    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

    Коментар


    • До: Часовници, марки и мнения за тях...

      Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
      5 дни в седмицата за мен не е едва едва...
      Имах впредвид моят, който за един месец успя да се свърже само три пъти - два пъти ръчно и един път през нощта. Жалко за екстрата, тя беше от важните предимства за избора на този модел. Иначе ръчното сверяване през деня е почти невъзможно и е голям късмет.
      Honda XL600LM, 1987
      Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
      Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

      Коментар


      • До: Часовници, марки и мнения за тях...

        Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
        Имах впредвид моят, който за един месец успя да се свърже само три пъти - два пъти ръчно и един път през нощта. Жалко за екстрата, тя беше от важните предимства за избора на този модел. Иначе ръчното сверяване през деня е почти невъзможно и е голям късмет.
        Добре де, аз си мисля че веднъж, два пъти месечно, си е напълно достатъчно. Все пак колко да му е отклонението на този часовник .

        Ааа, много се учудвам на това дневното сверяване, което цитирате. В упътването на моя пише, че се сверява в 12, 01, 02, 03 часа през нощта Та как ги сверявате през деня не знам

        Коментар


        • До: Часовници, марки и мнения за тях...

          Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
          В упътването на моя пише, че се сверява в 12, 01, 02, 03 часа през нощта Та как ги сверявате през деня не знам
          И моя се сверява само през нощта, днес се е сверил в 4:06 часа.
          LZ1RED

          Коментар


          • До: Часовници, марки и мнения за тях...

            Има си режим на ръчно сверяване, но през деня наистина е много по-трудно да стане.
            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

            Коментар


            • До: Часовници, марки и мнения за тях...

              мм това за дните когато се сменят часовете си е стар ''бъг''. винаги в деня след смяната на часовете няма прием на сигнал за няколко часа. почвява се отново някъде след обяд.може би си правят някой настройки хората... знам ли. иначе през годините забелязах че в началото нямаше ''обхват'' на морето но някъде преди 3 или 4 (не мога точно да си спомня вече) се появи и във най източните части. при слаб сигнал както бях писал някъде по-напред е много важно да се зададе кой източник да търси пръв. във нашия случай разбира се е немския.повечето уейв септори имат едно означение след числата отзад на капака които показват фабричния предпочитан трансмитер.просто ги редува при търсенето по предпочитание и ако е слаб сигнала и ниска настройката на времето което търси и не успява да се ''закачи'' винаги. иначе всички по дифоулт търсят автоматично (ако не е изключена функцията разбира се) през ноща защото се счита че е във пауър сеиф тогава и най-няма да пречи на използването на часовника. търсят по няколко пъти, не само веднъж (някои имат опция за настройки и на това)
              иначе малко офф ама ходих до метро младост оня ден и имаха вече почти всичко ит 2010 година серията Касио (е разбира се на някакви огромни цени) ама да идеш и да побъзикаш преди да поръчаш от нета е екстра ;-).сега си поръчвам новия черен ''пилотски'' джи шок от щатите (вече е със 6 бандово приемане и там та може да се зима и от щатите) и немам търпение.ама го побъзиках във метро (ама там цената е 670 лева при 260 долара в Амазаон!!!) ама ние явно сме богаташи тук в Бг ;-). наистина стъклото е ''антиогледално'' ''отсвяткащо'' или както и да е... което много ми хареса.....
              висете отпуснато

              Коментар


              • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                здравейте,имам 1 проблем.купих си часовник Kanyon water master 7.http://www.canyon-tech.com/products/...s/CNS-SW7,но немога да настроя часовника нито компаса.писхе цхе има индикатор за батерията но не я виждам.ако някои знае как моля да ми помогне.предварително благодаря

                Коментар


                • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                  Друже,

                  1. Едвам ти се разбира какво пишеш - моля преди да пуснеш пост да си го прочетеш и след това да го "изпратиш" към всички.

                  2. Тези часовници не са лоши за парите си и идват с книжка на български. Как да ти помогнем? Да прочетем книжката вместо теб?

                  3. Не намирам модела, който имаш предвид! Дай сигнатурата или поне линк, на който да е твоя часовник, а не целия асортимент на Canyon.

                  Иначе - добре дошъл във форума!
                  ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                  СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                  Коментар


                  • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                    Здравейте, това е модела.Сажалявам че не сте ме разбрали http://www.canyon-tech.com/products/...atches/CNS-SW7

                    Коментар


                    • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                      Друже,
                      книжката я прочетох,пробвах да го настроя но не успях,затова се обращам към вас за помощ.Не съм се занимавал преди с това.Ако знаеш как става настройването, ще сам ти много благодарен.

                      Коментар


                      • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                        Не, извинявай, не знам.
                        Подарих на сина си (12 години) един Ski Master от тази серия и той се справя сам с него. На мен не ми се наложи да го изучавам.
                        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                        Коментар


                        • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                          Тези Каньони продават ли се в БГ и къде?
                          Only after the last tree has been cut down,
                          Only after the last river has been poisoned,
                          Only after the last fish has been caught,
                          Only then will you find that money cannot be eaten.

                          Коментар


                          • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                            Вносител е "АСБИС България" ЕООД и ги продават всички дилъри на АСБИС. С крайни клиенти не работят.
                            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                            Коментар


                            • До:

                              Здравейте. Часовникът м е много добър. Но не мога да настроя компаса.Ако някой знае как, нека да помогне.
                              Последно редактирано от cveti; 21-11-09, 09:46. Причина: непозволен линк

                              Коментар


                              • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                                Заразих се и аз... не от свински грип, а от манията за точен часовник...
                                От два дни съм собственик на CASIO PRW-1300-1V. Тъй като по-нагоре доста добре е описан, няма смисъл да се впускам в подробности. След време, като понатрупам впечатления ще пиша...

                                Тук пускам един линк , с упътвания на български за (почти)всички модели CASIO.
                                На мен лично ми беше много полезно...
                                http://www.nakladkibg.com
                                накладки, спирачни дискове, съединители

                                088 8613380

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X