Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екшъните с Benzboss и Nicksd

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

    Делфини си играят около лодката


    Една от вечерите пуснахме котва в Murder Cove за нощувка. Къде си Пешоооо?



    Аз дърпах ейййй такива големи сьомги



    Пускаш и ги вадиш... После ги пускаш. Абе трябваше да оставим някоя и друга за стръв, или пък за закуска.

    На излизане от Murder Cove:











    Изгрев:


    Коментар


    • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

      Капитана се умислил, да не сме се загубили??



      Глетчер на завоя за Petersburg, AK



      Тука канала отесня



      Електрониката вика че имало много риба... Абе няма риба в тоя океан



      Petersburg, Alaska











      Спряхме малко след градчето да ловим сьомга ама нъцки!!! Дончо ни показва как се прави







      Нещо изостанах с романтиката, надвечер:



      Тук май вече бяхме спряли на котва, но ми се губи къде беше

      Коментар


      • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

        На път за Кечикан, там смятахме да заредим и да купим едно друго от магазина, най вече бира и вино. И уиски!!











        Тук на помпата беше голям цирк...

        Коментар


        • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

          Слонеее ... това със снимките хубу.. ма нещо описателната част липсва
          А това снимките ше са да от некое езеро .. я кви вълни се видат на снимките .... свЕт да му се завие на човек, неу ми морска боУест жгу фане...

          Коментар


          • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

            Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
            На път за Кечикан, там смятахме да заредим и да купим едно друго от магазина, най вече бира и вино. И уиски!!...
            ...
            Тук на помпата беше голям цирк...
            На снимката с маркуча кое от трите зареждате?

            Коментар


            • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

              Малко нафта,тон и нещо само,задния е вода ма като излезе маркуча да видиш смях,като по анимационните филмчета се вьрти и прьска,а ние сьс Слона стискаме нафтовия...........смях и вода в Аляска.

              После заредихме другото,че през ноща опасно да се кара и всяка вечер на котва с винце
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                Аз ако тръгна да си правя лодка тон и половина ще е резервоарът за бира. Другото ще го нагодя по тоя размер.

                Коментар


                • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                  с тия пропорции ще е около 150 метра,сложи фризери,хладилници,кульри за вино..........и аз това не искам да го карам........не че предлагаш де ма да знаеш
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                    Босе,няма да има лелектроника...
                    Нищо не мога,и нищо не знам...

                    Коментар


                    • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      аз това не искам да го карам...
                      Това не беше другарско. Ще си го карам сам.

                      Коментар


                      • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                        Еххх, как се промениха времената На времето имаше виновози (танкери за вино, които изнасяха продукция от БГ) - там доста народ желаеше да попадне за някой друг рейс
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                          Мьрзи ги да си го купуват нали?Вземи му 500 кинта горница па си купи какво ти е кеф,така от виновоза да цоцаф........ма нали е аванта.

                          Ясене не го ща по ред причини,дьльг ред - аз карам,не сьм камериерка или хладилен техник и сьвсем не сьм комп. спец.2 тона алкохол не сьм гонил при вьлнение ма близо един сьм и да ти кажа не искам да се сещам.

                          Е Сашо да ти каже как се затваря хладилника на мноооого добра лодка или как е измислен малкия хладилник горе.После го умножи по 50 и си хвани двама гоначи,да гонят бутилките из дека.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Това не беше другарско. Ще си го карам сам.
                            Не се кахъри, ще се намерят помагачи.

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Е Сашо да ти каже как се затваря хладилника на мноооого добра лодка или как е измислен малкия хладилник горе.После го умножи по 50 и си хвани двама гоначи,да гонят бутилките из дека.
                            Тоо бирата я има и в по-големи разфасовки - нечупливи и неръждаеми. Най-малкото ще има по-малко единици за укрепване.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                              Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                              Слонеее ... това със снимките хубу.. ма нещо описателната част липсва
                              А това снимките ше са да от некое езеро .. я кви вълни се видат на снимките .... свЕт да му се завие на човек, неу ми морска боУест жгу фане...
                              Да бе, прав си--аз си стискам езика

                              Да видиш как се мята маркуч в ръцете. добре че беше вода... Тая помпа за нафта да видиш как цръкна нагоре. Ей станахме за резил в тоя Кечикан, ще ни запомнят

                              Коментар


                              • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение


                                Тоо бирата я има и в по-големи разфасовки - нечупливи и неръждаеми. Най-малкото ще има по-малко единици за укрепване.
                                Малки, големи... Почнат ли да хвърчат от хладилника не ти е работа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X