Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки с лодки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки с лодки

    Човека е за болница. Дано го усмирят...
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • От: Разходки с лодки

      Какъв луд? Човека си е напълно нормален българин! Взел си е паспорта, изкарал е щатска виза, купил си е лодка, заредил се е с кремвирши, бобец и бисквити, и е тръгнал. Ма нямал светлини. Ми те светлините искат ток и лампи. За какво му е да пали някакви лампи, та всички да го видят? Е видяли го и го спряли.... Лодката му се пълнела с вода. Ми ще се пълни, като са се борили да го измъкнат от нея. Той им е казал да не го закачат, а те не... Ще го спасяват.... Ма нямал спасителна жилетка... За какво му е, само да му пречи на движенията?!?!... Имал само карта на Саутхамтън. Ми нали трябва да знае, какво представлява пристанището и от къде да влезе във водата, та да не го приберат още там, преди да е започнал да плава... А после, като мине през океана и от другата страна е Америка. Свободният свят. За какво му е карта в океана?!?! Човека е българин и е тръгнал към щастието, и свободата, а те го спират, и "спасяват"... Само някакъв си океан е трябвало да прекоси, за да изпълни мечтата си....
      Последно редактирано от ВладиЧ; 19-08-14, 10:12.
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • От: Разходки с лодки

        Е така не се прави.Кой му даде виза на тоя се чудя ма пак като не е тръгнал за Аляска
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Разходки с лодки

          Малко около Кавала се завъртяхме за една бърза регата.

          Ние няма много с какво да се похвалим, но Андрей има да почерпи





          .."Сутиенът ми е много по-добър от сутиена ти.."

          Спинакера нещо се насметохме и не се разтвори.





          Не се представихме блестящо тази седмица, но купона беше на ниво.



          Следващият уикенд повече

          Коментар


          • От: Разходки с лодки

            ДашНе се е отворил защото сте го усукали.
            Хващаш двата долни ъгъла /където връзваш брасите/, събираш ги на едно и им сядаш отгоре. Топовия ъгъл заминава някъде на далече от теб. От двата ъгъла под дупето ти събираш шкаторините и им стигаш до средата /средата на долна шкаторина/. Започваш да бухаш в торбата докато не стигнеш до ъглите. После си прогонваш коя да е от другите 2 шкаторини за да не е усукана, и набухваш всичкото спинакер в торбата. Остават трите ъгъла от вънка- връзваш ги за да не си поиграя някой на "тука има, тука няма" и да ти ги размеси като кибритени кутийки.

            Като си готов, ръгваш една студена бира- никога няма да се оплете!

            И там който имало да черпи, да започва, иначе ...
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • От: Разходки с лодки

              Долен ъгъл под задника,прогонваш до другия долен и той под задника,прогонваш до горния и той под задника и тъпчеш в торбата като зелена люцерна,няма да се оплете никога.Е няма да се отвори като розичка ма го прибирам за минута на 40 фута лодка.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Разходки с лодки

                Ами да почерпя, ама само Венци е наблизо. Него мога да го почерпя тоя уикенд



                п.п. Аз бях прост шкипер и рулеви. Иначе си имаме тактик, който ни бута към първите места. Нищо, че едната гонка я изкарахме с натегнат топенант на грота през цялото време и все се чудехме защо е такова набръчкано това платно

                Освен това Венци се състезава в класа на майсторите (демек със спинакер), а ние като по-начинаещи си стоим в класа без спинакер и там им взимаме първите места.
                "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                Gabriel Garcia Mаrquez

                Коментар


                • От: Разходки с лодки

                  Браво. Честито. А за почерпката ... ще ни дойдете все някога на морето

                  Коментар


                  • От: Разходки с лодки

                    Pisha of Skiatos. Zasega vsichko e OK. Vremeto promenlivo, prognozite se izdaniha. Vchera ni izplushtq shkval v edin zaliv edva uspqh da izbqgam v otkrito more no se razminah. Are snimki kato se pribera jivot I zdrave.

                    Превод в ефир - пише от Скиатос.Засега всичко е ОК.Времето епроменливо,прогнозите се издъниха.Вчера ни изплющя шквал в един залив и едва е успял да избяга в открито море,но се е разминал.Снимки като се пребере живот и здраве.

                    Коментар


                    • От: Разходки с лодки

                      Тази година открих сезона по-рано

                      Поканиха ни в Кавала да отпразнуваме края на зимата(горе-долу),а и да го съчетаем с един бърз опреснителен курс за регатите след месец.



                      Статис издава тайни



                      Времето не беше точно така както съм свикнал да е в Гърция. 10тина градуса и лек дъжд.











                      А в далечината остров Тасос се белее.







                      Може и да беше студено.. ама да живееш на морето си е друго
                      Та така. Сезона е открит.

                      Коментар


                      • От: Разходки с лодки

                        ооох
                        "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                        Gabriel Garcia Mаrquez

                        Коментар


                        • От: Разходки с лодки

                          Венцо и ти ПОЛУДЯ,лодка в това време

                          Топли кълки и студена рИкия няма ли бре та хукна и ти по моретата?

                          Готини снимки,само тия пичове с тия памучни гащи мама мия,смрьзнаха ми се на мен мартинките като ги гледам.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Разходки с лодки

                            Тренирам за Аляска бе, нали сте ми обещали

                            Иначе няма страшно, питиета по лодките има от люта српска домашна до скъпарски уискита.
                            Вода ако ти се пие е проблема - само в от танка

                            Коментар


                            • От: Разходки с лодки

                              Обиколих миналата седмициа мисля всички така наречени "марини " или "пристанища" по няшето моренце и да ви кажа (без да правя реклама) Марина Диневи ме изуми : най - приятно място, изключително приятен персонал, тоалетни бани като хората, и цената направо ме уби - само 28 лв с ДДС за 11 м лодка.

                              Коментар


                              • От: Разходки с лодки

                                А успя ли да се наспиш?? Два пъти съм нощувал там в разгара на лятото и два пъти не можах да мигна до 5 сутринта. Музиката от заведенията пред марината е много силна и смесена. Ужасно е едновременно да се чуват от едно заведение пее на живо В. Найденов, от другото Преслава, а от трето се чува някакви хаус ритми и така до 5 сутринта. Това беше юли 2012, сега не знам как е.

                                А във Варна къде спира?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X