Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки с лодки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Разходки с лодки

    И българи под холандски флаг! Направо се ударили устава в тавана

    Коментар


    • #62
      От: Разходки с лодки

      Първоначално публикуван от wildheart Преглед на мнение
      Ти недей, че чужденцити си подлежаха на контрол между две бг пристанища...те и затова много не щъкаха..
      нашите закони винаги са били такива ,че да сме все на обратпо на света....

      Шъ ми додат някакви разбираш ли с лодки да ми са мотат ... баси и безобразието
      Абе и това си го имаше - отговора/основание на ГП бе 'да, те тръгват от Варна за Бургас, ама може да се отклонят нанякъде и да 'избягат'' ...
      А негативното отношение е заради създадената работа - кви са тези, дето са дошли с някаква лодчица да им създават работа...

      Искрено се надявам тези идиотщини да са отстранени в новата Наредба...

      П.С. Най-ми бяха харесали някакви Кувейтци, които незнайно защо бяха дошли с яхтата си - кораб във Варна (застана на Морска гара - абе кораб си беше - май имаше и хеликоптер)..
      'Надутата' контрола отива наперено към яхтата. Вахтения ги посреща - 'господа, обувките моля ги оставете еееей там на пирса, за да не ни цапате яхтата Слязоха без чанти
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #63
        От: Разходки с лодки

        кво му е на холандския флаг знаеш ли как се вее хубаво

        Коментар


        • #64
          От: Разходки с лодки

          Първоначално публикуван от Chitsujo Преглед на мнение
          Ще пробваме онова Бенето Океанис 45 скоро. Ще пиша повече, ама изглежда доста лъскав кенеф дори и за мен
          Can't wait. Времето се очертава да е свежо поне засега. Вятърът пада и налягането пада, температурите се покачват...
          Океаниса успях да го разгледам и от вътре,много е готин, сигурен съм че ще ти хареса. Статис каза, че е и доста бърза лодка. И аз му имам голям мерак, да го карам де не да го блъскам.

          Коментар


          • #65
            От: Разходки с лодки

            Сблъсквам се с една 58 от няколко години и да от вътре е готино но както казва Trapm " Да имаш съдомиялна на ветроходна лодка си е чисто декадентство". Чак пък бърза не бих казал.
            Защото животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни.

            Коментар


            • #66
              От: Разходки с лодки

              Бенетеау 58' с което се сблъскваш е един от най-несполучливите модели на фирмата. И като е поръчано е грот прибиращ се в мачтата- няма и как да е бързо, като са го скопили така.
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #67
                От: Разходки с лодки

                Възможно ли е това Бенето 411 да няма мръсен резервоар?
                "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                Gabriel Garcia Mаrquez

                Коментар


                • #68
                  От: Разходки с лодки

                  В Гърция почти всичките нямат. Използват мястото за друго.
                  Затова рибите в пристаните са най-големи

                  Коментар


                  • #69
                    От: Разходки с лодки

                    Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
                    Възможно ли е това Бенето 411 да няма мръсен резервоар?
                    Ако го ползват за състезания ги махат нарочно.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Разходки с лодки

                      Прав както винаги.
                      Защото животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Разходки с лодки

                        Ужас
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #72
                          От: Разходки с лодки

                          Ето "форумният" екипаж на Андрей, който се пусна в пролетните регати на Кавала в момента.



                          Коментар


                          • #73
                            От: Разходки с лодки

                            Преди години имахме лодка (на платна и помощен мотор) 10 брт, която имаше кенеф-клекало на кърмата. Вълничките подмиваха като биде... Май трябваше да патентовам това изобретение ...
                            пп. Дълги години беше на брега на Ропотамо, под Лъвската глава.
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • #74
                              От: Разходки с лодки

                              да не става въпрос за яхта ,,Еос"

                              Коментар


                              • #75
                                От: Разходки с лодки

                                "Пилигрим"
                                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X