Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Калифорния до Флорида

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Калифорния до Флорида

    К'во праиш в Ню Йорк, бре? Бегай с всичките сили- там живеел некъф мноу зъл Goblin!
    There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
    No wahalla.

    Коментар


    • #62
      От: Калифорния до Флорида

      НЕма бегание баце,ляв долен алтернатор се клати с отпуснати ремьци,долен десен е с аварийното обтягане,ляв мотор губи антифриз от някьде,а десен спука изпускателна уредба и цвьрчи вода в машината,а за бакшиш му изби и маслен радиатор на управлението и малко вода тече и от там.........Ма сьм намерил кьде да закьсам а?

      Иначе вьрви,така сьм я стегнал и се движи и до края ще е така,а края е близо.На 600 кинта на вечер няма кой да ги чака да я ремонтират,тук не познават парите тия.


      Злия Гоблин иде,как му писах и звьни,а аз се пуля кой ли пьк звьни и ме знае кьде сьм,не очаквах,че ще се обади след 3 минутки.


      Вали,врьзвам я на коневрьза здраво и отивам да черпя,че имам защо
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #63
        От: Калифорния до Флорида

        Е честита твърда земя
        Ти си несериозен, но поне Гоблина да качи някоя снимка
        Поздрави и наздраве от мен

        Коментар


        • #64
          От: Калифорния до Флорида

          Вали сериозно,а там аз сьм фотографа щото много ги мога на мокро.

          Утре минавал някакьв самолет с някаква совалка та ще снимаме,но тормози Гоблин еле ако не вали.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #65
            От: Калифорния до Флорида

            E от там дет си се меткай на статюто на Либертито,а после Гоблин да те води У Хобокен,та да видиш от страни красотите Ну Йоркски

            Коментар


            • #66
              От: Калифорния до Флорида

              Дамата сьс сладоледа както я нарече Гоблин я пребарахме още на идване,да се знае,че и аз сьм бил тука........

              А иначе аз нямам думи,това трябва да го видя пак на спокойствие,че снощи беше ебаси времето в тая малка марина.Днес сме пак на пьт,Порт Джеферсьн ни чака,снимки Гоблин да пуска,аз ще ви пусна малко като се пребера и ми остане време.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #67
                От: Калифорния до Флорида

                Доживях и аз, изгря слънце и на нашата улица

                Въпреки че в конкретния случай си донесе времето със себе си, и закри другото слънце за ден. Баси дъжда баси чудото, два месеца тук се тръшкаха че е 20 градуса от края на февруари насам.






                Тук е умислен понеже коритото е ей отзад където е стрелката. На пет минути с лодка, на час и нещо с кола













                Тук се ухили понеже му обещах че след тази се прибираме на сухо в колата.


                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #68
                  От: Калифорния до Флорида

                  Казах ли ви-аз толко мокьр с месеци не сьм бил,че и като ме прибра на лодката се наложи да и слагам големите кранци и двойни вьжета,бях премрьзнал като.........бе то си личи по снимките.


                  Гоблин,чакаме те в Калифорния,мани ти тия бури в тоя град.И макс Ноември пак сьм тук.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #69
                    От: Калифорния до Флорида

                    Малиии човек ще каже, че водата не те е виждала.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Калифорния до Флорида

                      А бре ... що станА с боса?!?
                      Изгуби се нещо ......
                      Ще му подаря един спот, та ... поне да го виждаме де е!
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • #71
                        От: Калифорния до Флорида

                        Като чета емайли- брат ми е в Мексико някъде. /чета емайли от Нова Каледония/... Абе, има ли съфорумци в Австралия?
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • #72
                          От: Калифорния до Флорида

                          Кабо Сан Лукас в Мексико бях малко,един Селин 53 докарах е така между другото,че нещо се застоях 2 дни в нас и жената се чуди да не сьм болен нещо.

                          Иначе нормално,3000 мили на месец си ги нямаме за нищо.СПОТ сьм намислил да взимам и аз ама има други по-важни неща,че с брата тая година ни се пада да сме на различни лодки и нещо сьм голичьк от кьм електроники,комуникация и екшьн.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #73
                            От: Калифорния до Флорида

                            Да ти пратим един СПОТ, ако някой пътува/носи багаж към вас! Вие ще си го регистрирате само, ама ще обещаете да пращате и снимки
                            Show must go on!
                            LZ1VES

                            Коментар


                            • #74
                              От: Калифорния до Флорида

                              На брата общия СПОТ работи безотказно,а ти ми даде идея за резервните батерии на ПЛБто което почвам да ползвам като СПОТ.Сьс снимките зор,прати фотограф и секретарка и екипа ще е пьлен.

                              Чакам малко снимки от Флорида до Гоблин,като дойдат и остане време ще ви ги лизна.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #75
                                От: Калифорния до Флорида

                                Е, PLB не е същото - няма трекинг... А абонамента за СПОТ е колкото батерията му. По-добре си пази PLBто по предназначение. Само кажи как да ти пратя една гадинка.
                                Show must go on!
                                LZ1VES

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X