Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На палатка в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: На палатка в Гърция

    За това не знам, аз имам "Е" категория затова никога не са ми правили проблем.
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #77
      От: На палатка в Гърция

      Здравейте,

      Първо искам да благодаря, за споделената инфо-наистина е много полезно. И също така искам да запитам -от кога времето на Халкидики е подходящо за къпане (къмпинзи Порто Елеа или Каламици)? Мислим да опитаме седмицата 21-28 май, но от няколко места ми казват че щяло да буде студено? Аз като знам, че края на май съм се къпал в морето (от Варна съм), ми звучи странно... Но пък затова е този сайт и сега ви питам- студено ли е края на май на Ситония? Ясно е, че зависи от конкретната година, но все пак...
      Благодаря на всички, които ще споделят своя опит.

      Коментар


      • #78
        От: На палатка в Гърция

        Не е студено. Поразрови се в метеосайтовете и ще намериш доста точна статистика за температурите на въздуха и водата на избраните места. Миналата година точно на тези дати водата беше 23 градуса.
        Ако се затрудниш с намирането на информация казвай да помагаме.
        GPS системи https://www.easytracking.bg/
        Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

        Коментар


        • #79
          От: На палатка в Гърция

          Потвърждавам, че н 21-28 Май времето е перфектно и спокойно, водата е малко освежаваща..., но приятно.
          VARADERO SD2

          Коментар


          • #80
            От: На палатка в Гърция

            Първоначално публикуван от D.Dimitrov Преглед на мнение
            Не е студено. Поразрови се в метеосайтовете и ще намериш доста точна статистика .....
            Аз ползвам само синоптик и гисметео, но не съм се заглеждал за статистика. Ще трябва да проверя, като търся изрично за това.

            Коментар


            • #81
              От: На палатка в Гърция

              М-да-а... според това температурите в Сарти са доста умерени... и на въздуха и на водата.
              Септември ще стане Май, но и Май май ще стане Септември - пак е извън високия сезон, но пък е с около 5 градуса по-топло...

              Коментар


              • #82
                От: На палатка в Гърция

                Колега,trapper,би ли споделил къде е местността от твоите снимки?

                Коментар


                • #83
                  Генерален въпрос: Ако си постеля на земята, до някое дърво, без да вдигам палатки и катуни - проблем ли е да се преспи по този начин за през нощта?
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • #84
                    Може евентуално в колата да се спи - извън колата може на шезлонг, походно легло или нещо подобно, води се “почивка”, без багаж по земята.
                    Така поне беше до преди година
                    Show must go on!
                    LZ1VES

                    Коментар


                    • #85
                      За палатка на диво не са ми правили проблем. Изрично предупредиха само да не паля огън.
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X