Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимавайте,когато ви зареждат гориво в Хърватско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Внимавайте,когато ви зареждат гориво в Хърватско

    Една много стара реклама-майтапче по този повод:


    Аз, когато зареждам и дойде някой да ме обслужи, задължително стоя до него и го гледам в ръцете не само докато вземе правилния пистолет, а докато го остави обратно на колонката. Чак след това се упътвам към касата да плащам.

    Дано да се е разминало без поражения по колата.
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • #32
      От: Внимавайте,когато ви зареждат гориво в Хърватско

      Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение

      Аз, когато зареждам и дойде някой да ме обслужи, задължително стоя до него и го гледам в ръцете не само докато вземе правилния пистолет, а докато го остави обратно на колонката.
      И след това трябва да ги зяпаш в ръцете, защото на мен един път ми бяха оставили капачката на покрива...добре,че я видях на огледалото като падна..
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #33
        От: Внимавайте,когато ви зареждат гориво в Хърватско

        По бензиностанциите - доверие никому! Дори когато наливам сам, по 3 пъти гледам с кой пистолет ще сипвам. В някои страни е на самообслужване, особено нощем. Но явно тия гафове са често. В Гърция повечето колонки за дизел са встрани от бензиновите.
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #34
          От: Внимавайте,когато ви зареждат гориво в Хърватско

          Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
          С различна са - дизела е с по-дебела човка и по принцип не влиза в отвора на бензиновия резервоар! А виж за обратното няма проблем да се обърка, но се смята, че 10% бензин в дизела не е проблем, особенно за по-старите дизели! Но пък както при Марто, така и при мен си е било почти 100% бензин в резервоара на дизелов автомобил!
          На някои дизелови автомобили не може да се пъхне бензинов пистолет. Доколкото си спомням някои модели на БМВ са така. Имат клапа, която не може да се отвори с по-тънка човка.

          Коментар


          • #35
            От: Внимавайте,когато ви зареждат гориво в Хърватско

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            И след това трябва да ги зяпаш в ръцете, защото на мен един път ми бяха оставили капачката на покрива...добре,че я видях на огледалото като падна..
            Не само! Или не им давам да ми затегнат капачката - аз си я затягам сам, или минавам на контролно дозатягане след като той/тя са я сложили. В 30% от случаите е имало нужда да пипна. За мен това е достатъчен стимул да го правя в 100% от случаите.
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • #36
              От: Внимавайте,когато ви зареждат гориво в Хърватско

              Ами те и капачките са различни. За бензин капачката е зелена а за дизел - черна. Не съм сигурен дали е на всички но моята си е зелена и бензинаджията трябва да е абсолютно теле за да сбърка. Освен това капачката аз си я отключвам и аз си я заключвам. Целият процес - под мой контрол.

              Коментар


              • #37
                От: Внимавайте,когато ви зареждат гориво в Хърватско

                На мен и двете бензинови капачки са ми черни. Под капачката пластмасата с клапата е зелена. Ма бас държа, че на нашите бензинджии инструктажът им е претупан.
                По темата: Много вероятно и в хърватско да е така.

                П.П. Бъдете вълци - нека ви е дебел врата. В щатите можеш да осъдиш МкДоналдс за горещо кафе, на балканите е друго... дори не сме европа
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • #38
                  От: Внимавайте,когато ви зареждат гориво в Хърватско

                  И в Щатите пистолета за бензин е черен а нафтовия- зелен. И не си спомням някой да ми е сипвал бензин. Винаги си сипвам сам.
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • #39
                    От: Внимавайте,когато ви зареждат гориво в Хърватско

                    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                    И в Щатите пистолета за бензин е черен а нафтовия- зелен. И не си спомням някой да ми е сипвал бензин. Винаги си сипвам сам.
                    Само на една бензиностанция в Маями Бийч са ми сипвали(нали уж било гъзарско място там..) и цената, за разлика от Маями, беше с 30 цента отгоре. .
                    На един приятел в Словакия бяха му объркали горивото на една бензиностания. Аз като зареждам не тръгвам към магазина преди да видя кой цвят пистолет са напъхали в резервоара, и ми е станало като навик вече.
                    M57D30T1
                    W450

                    Коментар


                    • #40
                      От: Внимавайте,когато ви зареждат гориво в Хърватско

                      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                      Щото съм олигофрен...Пропуснах последното набелязано OMV...Тъкмо щеше да ми стигне и на обратно....
                      Сори, ама и там нямаш гаранция!
                      Казвам го от личен опит. - 6 000 за нов двигател на Фокуса преди няколко години.
                      От тогава все ме питат
                      - " да няма някакъв проблем господине? ".
                      - Аааа, няма бе, само си гледам!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X