Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Забатачвания по Врачански

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Забатачвания по Врачански

    Първоначално публикуван от karo_1 Преглед на мнение
    Снимките и клипчетата и ние ги чакаме с интерес, ама кога ще ги качът тук никой не знае.
    Сега почва сезона на джипките и ще се разбираме тук от по рано за разходките, дано привлечем и нови фенове на ОффРоуда във Враца.
    Аз се нагърбвам със задачата да пиша тук ден два преди разходките, дано се събираме повече джипки.
    Атака батко,само наще !
    СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


    0878209603 0885665118 Качето русия

    Коментар


    • От: Забатачвания по Врачански

      А така де!Повече джипове,повече емоции!
      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
      Враца

      Коментар


      • От: Забатачвания по Врачански

        Не е по темата, но никъде другаде не пишат само врачани. Трябва ми една връзка в болницата, да ми кажат в колко часа съм се родил. Пък като си идвам до Враца, все не ми остава време да свърша тая работа. Черпя бутилка дето не се търкаля.
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • От: Забатачвания по Врачански

          няма да е лошо да пускате инфо кога ще има разходка!
          ако имаше ще ше и аз да доида!

          до колегата от Варна,жената работи в родилното и каза че не е незаконно да види кои кога се е родил и ще ти свърши тази услуда .даи дата и година и име разбира се!
          0887791432-Митко

          Коментар


          • От: Забатачвания по Врачански

            Първоначално публикуван от 5seriq Преглед на мнение
            до колегата от Варна,жената работи в родилното и каза че не е незаконно да види кои кога се е родил и ще ти свърши тази услуда .даи дата и година и име разбира се!
            Извинявам се, че ви спамя темата но колегата още няма право на лични. Роден съм на 26.05.1969 Йордан Франц Янчев.
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • От: Забатачвания по Врачански

              Такаааа, утре 03.10.10г.(неделя), който иска да заповяда на разходка във Врачанския балкан. Тръгване в 10.00 часа от OMV.
              Последно редактирано от karo_1; 02-10-10, 19:18.
              NISSAN PATROL GR

              OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

              Коментар


              • От: Забатачвания по Врачански

                Съжалявам,че няма да мога да дойда,но ще ида да гледам състезанието на Нови Искър.От днешните снимки се вижда да е било доста силно.
                Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                Враца

                Коментар


                • От: Забатачвания по Врачански

                  днес стана страшна разходка със спиране дъха спускания най вече(дано някои качи снимки от спускането на двата гадни завоя) и трошене на джипки за съжаление,но кефа няма цена!
                  аз пускам малко снимки.
                  http://picasaweb.google.com/5seriq/tvgyTJ#
                  0887791432-Митко

                  Коментар


                  • От: Забатачвания по Врачански

                    Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                    Съжалявам,че няма да мога да дойда,но ще ида да гледам състезанието на Нови Искър.От днешните снимки се вижда да е било доста силно.
                    Вчера трасето беше по-яко от днешното
                    Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

                    Коментар


                    • От: Забатачвания по Врачански

                      а нашето трасе пък изобщо не беше леко
                      малко клипове;http://www.youtube.com/watch?v=XJneq9n8o34 за това говорех,но се напълни памета и затова...и ощеhttp://www.youtube.com/watch?v=9Nv7wvaVZxs-изпуснах излизането,http://www.youtube.com/watch?v=_5OsVifw6b8
                      0887791432-Митко

                      Коментар


                      • От: Забатачвания по Врачански

                        Първоначално публикуван от 5seriq Преглед на мнение
                        Колега (така и не се запознахме), гледам тоя клип и не мога да спра да се смея... Тоя вътре ше дойде да е голEм идиот... Как ги цъка само... Едно след друго. По скорострелна и отмерена трошия не бях виждал... Голяма забава...

                        Отдавна не ми е било толкова смешно... Значи все пак си е заслужавало!
                        Без блокажи си за никъде. :D
                        Без лебедка, хептен...

                        0887 731062 - Цецо

                        Коментар


                        • От: Забатачвания по Врачански

                          http://www.youtube.com/my_playlists?p=0C2214B1EB053729
                          Малко клипове и от нас. Утре още!
                          СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


                          0878209603 0885665118 Качето русия

                          Коментар


                          • От: Забатачвания по Врачански

                            Първоначално публикуван от RYSIA69 Преглед на мнение
                            http://www.youtube.com/my_playlists?p=0C2214B1EB053729
                            Малко клипове и от нас. Утре още!
                            Бачка, оправи тоя клип, че някаква парола и име иска!

                            И нЕма да ме викате да излизам с вас, докато не падне снЕг!
                            Иначе рискувам, като падне снега да ви гоня пешком със ските по горите. То и ските си строших лани, та... абе мани.
                            Последно редактирано от The Bear; 03-10-10, 22:24.
                            Без блокажи си за никъде. :D
                            Без лебедка, хептен...

                            0887 731062 - Цецо

                            Коментар


                            • От: Забатачвания по Врачански

                              Цецо ама готино си беше

                              Коментар


                              • От: Забатачвания по Врачански

                                Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
                                ... Иначе рискувам, като падне снега да ви гоня пешком със ските по горите. То и ските си строших лани, та... абе мани.
                                Сега като гледах пак клипа... май и огледалото си счупил (освен стъклото)
                                Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X