Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Забатачвания по Врачански

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малко материал от днес

    В началото бяхме повече, после се отцепих от колектива.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от The Bear; 25-12-11, 17:24.
    Без блокажи си за никъде. :D
    Без лебедка, хептен...

    0887 731062 - Цецо

    Коментар


    • От: Забатачвания по Врачански

      Разходката беше лека, но да освежим темата, че напоследък все забравяме да снимаме
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 042.jpg
Прегледи:1
Размер:175.9 КБ
ID:5444979Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 044.jpg
Прегледи:1
Размер:226.5 КБ
ID:5444980Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 046.jpg
Прегледи:1
Размер:260.2 КБ
ID:5444981Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 047.jpg
Прегледи:1
Размер:242.2 КБ
ID:5444982Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 048.jpg
Прегледи:1
Размер:304.1 КБ
ID:5444983Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 049.jpg
Прегледи:1
Размер:145.4 КБ
ID:5444984Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 050.jpg
Прегледи:1
Размер:298.9 КБ
ID:5444985Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 053.jpg
Прегледи:1
Размер:349.0 КБ
ID:5444986Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 055.jpg
Прегледи:1
Размер:103.9 КБ
ID:5444987Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 057.jpg
Прегледи:1
Размер:80.1 КБ
ID:5444977
      Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

      Коментар


      • От: Забатачвания по Врачански

        Малко експерименти... да карам и да снимам




        Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

        Коментар


        • От: Забатачвания по Врачански

          Kакво невероятно съвпадение,след близо година отлежаване на темата,в един и същи ден правим две независими разходки около Враца и качваме снимков и видео материал.Днес спонтанно решихме с двама приятели(единия още без джип), да си направим кратка разходка.Тя започна от Паволче,надолу към Моравица,после нагоре към Челопек с някоя заигравка,после намерихме хубаво баирче над пътя Челопек-Паволче и след това се прибрахме.Не съм очаквал,че в радиус 7-8 км околоПаволче(където живея през лятото)може да има толкова заигравки.Мисля да продължавам да ги разучавам.Не мина и без забатачване,но за какво са лебедките? Ето и клиповете от днешната разходка:






          Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
          Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
          Враца

          Коментар


          • От: Забатачвания по Врачански

            Здравей, Генади
            Района около Паволче и Челопек е много красив. Много хора го ползват за туристически разходки, доста от поляните се косят. Специално последното баирче (местността Батов камък) много хора го ползват за излети. Ще е неприятно на пролет да лъснат джипови извращения. Почти няма гора или ливада която да не е частна собственост. Аз се старая да се ограничавам в излизането извън вече съществуващите черни пътища. Не сме много с "рошавите джипки" в Паволче и ни знаят всички. Дай да не си създаваме врагове.

            П.П Дано да ме разбереш правилно (изцяло съм с добри намерения и те уважавам много)
            Последно редактирано от Niki 76; 19-01-13, 19:04.
            Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

            Коментар


            • От: Забатачвания по Врачански

              Първоначално публикуван от Niki 76 Преглед на мнение
              Здравей, Генади
              Района около Паволче и Челопек е много красив. Много хора го ползват за туристически разходки, доста от поляните се косят. Специално последното баирче (местността Батов камък) много хора го ползват за излети. Ще е неприятно на пролет да лъснат джипови извращения. Почти няма гора или ливада която да не е частна собственост. Аз се старая да се ограничавам в излизането извън вече съществуващите черни пътища. Не сме много с "рошавите джипки" в Паволче и ни знаят всички. Дай да не си създаваме врагове.

              П.П Дано да ме разбереш правилно (изцяло съм с добри намерения и те уважавам много)
              Повечето време карахме по някъкъв буреняк и храсталак,след като свърши пътя,но за Батов камък не съм знаел.Ще ти се обадя да ми покажеш някой хубав маршрут,че знаеш,аз карам най вече с Белослатинската група.Можеш и ти да ми звъннеш да се разходим.0889 80 80 82.
              Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
              Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
              Враца

              Коментар


              • От: Забатачвания по Врачански

                Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                ...да ми покажеш някой хубав маршрут...
                С най-голямо удоволствие!
                Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

                Коментар


                • От: Забатачвания по Врачански

                  Днес се "разстъпихме" малко




                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 076.jpg
Прегледи:1
Размер:81.3 КБ
ID:5448004
                  Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

                  Коментар


                  • От: Забатачвания по Врачански

                    Ако нямате нищо напротив може да присъствам на някоя ваша разходка с моя таралясник. А пък мога и да ви поразведа из калните гори на Брусен, Лик и Типченица

                    Коментар


                    • От: Забатачвания по Врачански

                      Дени,разбира се,че може да дойдеш с нас,направи ли Витарата?
                      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                      Враца

                      Коментар


                      • От: Забатачвания по Врачански

                        Ето и от мен два клипа,за повече нямаше как,че карах,а имаше още интересни моменти от днешната разходка но не ги улових:

                        Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                        Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                        Враца

                        Коментар


                        • От: Забатачвания по Врачански

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00627.jpg
Прегледи:1
Размер:210.9 КБ
ID:5448035Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00631.jpg
Прегледи:1
Размер:64.4 КБ
ID:5448036Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00633.jpg
Прегледи:1
Размер:68.3 КБ
ID:5448037
                          Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                          Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                          Враца

                          Коментар


                          • От: Забатачвания по Врачански

                            Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                            Дени,разбира се,че може да дойдеш с нас,направи ли Витарата?
                            Тази седмица трябва да е готова

                            Коментар


                            • От: Забатачвания по Врачански

                              Дивотии

                              Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

                              Коментар


                              • От: Забатачвания по Врачански

                                Малко да посъживим темата..

                                В неделя си заформихме разходка в малоброен състав. За мен като начинаещ офроудър, на моменти беше доста стряскащо, докато останалите се смееха и ме уверяваха, че това не е нищо особено Съответно често оставях волана на Витарата в ръцете на някой по-опитен, за да я прекара по-напред

                                Тръгнахме от Згориград нагоре..







                                Попързаляхме се малко по баирите в гората, когато видяхме голямо дърво, запречило пътя, решихме да се върнем малко надолу и подхванахме друг път.





                                Минахме през разни корени и дупки, голямо изпитание за Витарата. (сега разбирам, че трябваше да си купя по-големи гуми ) За сметка на това Самурая ядеше препятствията като бонбони









                                По едно време най-после излязохме на асфалта и аз тъкмо да си отдъхна, когато се реши, че ще ходим още нагоре към ливадите покрай Леденика. Там снега ни измъчи – може би поне час си пробивахме път с много засилки, връщане назад и пак газ.






                                Все пак пробихме снега и слязохме на асфалта. Завършихме на мивката, където свалихме доста кал

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X