Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Хард" около Видин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • kiro_vd
    отговори
    От: "Хард" около Видин

    Първоначално публикуван от nikonti Преглед на мнение
    Хубава разходка сте направили, браво.
    Киро, не е ли студено в тоя кошник бе, няма врати предполагам че подухва ??

    p.s. Не виждам смисъл да се препирате, ама ............ Вие си знаете най-добре.
    Както казват по нашият край - "Духа, като у кош за кукуруз" ,но благодарение на близостта на радиатора да седалките се търпи.

    Остави коментар:


  • GODzillata
    отговори
    От: "Хард" около Видин

    Дерзай, адаш, поне клакьорки си имаш! Халал да са ти!

    (пеейки си): Кара Кольо седееееше и комплекси избииииваше...

    Остави коментар:


  • Kara Kolio
    отговори
    От: "Хард" около Видин

    Не му се сърдете на колегата GODzillata, той не само в този форум е на всяка манджа меродия. И в рибарския форум е вечният критик и съдник на хората, а откровеният му бракониерски и тарикатски манталитет не е тайна за никого. Карайте си машините и продължавайте да ни радвате с такива интересни снимки от "тътрене на ламарини" . И без това много малко са хората, който имат смелостта и желанието за подобни хард разходки...

    Остави коментар:


  • nikonti
    отговори
    От: "Хард" около Видин

    Хубава разходка сте направили, браво.
    Киро, не е ли студено в тоя кошник бе, няма врати предполагам че подухва ??

    p.s. Не виждам смисъл да се препирате, ама ............ Вие си знаете най-добре.

    Остави коментар:


  • edoors
    отговори
    От: "Хард" около Видин

    Колеги, гората ли не може да разделите, или калта? Не ми убивайте удоволствието да ви чета темите! Такова хубаво чувство ме обзема като виждам, че и в СЗ България (която е и моят "роден край") има Офф-живот и мои приятели се забавляват.
    Поздрави и дано изгладите различията!

    Остави коментар:


  • dok_vd
    отговори
    От: "Хард" около Видин

    Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
    Извинявам се на всички четящи този подфорум, че го обърнахме в говорилня, но сами виждате, че проблема не е в нас.
    Няма защо да се извиняваш, тона ти е повече от коректен! Даже е незаслужено спортсменски, а трябваше да постнеш снимките от предишна разходка на "тяхната група", с "леки" забежки към бракониерство, та да демонстрираш на Форума нагледно една от причините да не караме и правим софри заедно/Светли, ти кво правиш там?/.Пък може да видят снимките и Дунавската ловна дружина, и при следващ път...да си "отбият"!

    Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
    Барабар Петко с мъжете? Док, писна ти покрай огнището и жените ли?

    Абе, момци, къде ви е чувството за хумор?! В някоя бара ли го затрихте?

    По време на нашите разходки к'во псуване и ташаците стават....ако нашата група бе толкова обидчива - досега да се е разпаднала 100 пъти.

    @Адаш, на теб егото ти е голямо...трябва да работиш по въпроса.
    Снощи ти четох глупостите, но не ми се разваляше удоволствието от маса с рибка и хубаво вино, та да ти отговарям. Прочети си пак поста, и виж, че не съдържа нищо освен безпредметно заяждане, и вулгарни подмятания! С какво този пост заслужава да бъде в темата/може би в някой друг Форум, в друга тема, пак "Хард.../? Мен би ме било срам да отправям такива нападки точно към Kiro_vd, който е невероятен ентусиаст, прави от "нищо-нещо", и е помагал, и помага на много хора!С повече такива като него, Offroad-а щеше да бъде по-приятен и популярен спорт!

    Остави коментар:


  • kiro_vd
    отговори
    От: "Хард" около Видин

    Наричай го , както искаш, но , аз обичам Мъжката приказка и , като кажа нещо държа на него, за разлика от някой други , също така имам чест и достойнство и няма да позволя на някой, който , ме познава от скоро да ме псува, като хамалин и да ми бърка по дупките.
    Не мисли, че ние нямаме чувство за хумор, но ти и с последният си пост показваш, че "шегите" ти са доста груби.
    Имай в предвид, че , когато Доктора караше с мен офроуд, ти обикаляше страната и звънеше да питаш , дали да си купиш Нива, витара или друг джип.


    Извинявам се на всички четящи този подфорум, че го обърнахме в говорилня, но сами виждате, че проблема не е в нас.

    Остави коментар:


  • GODzillata
    отговори
    От: "Хард" около Видин

    Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
    П.П.Търсете ми джипка!
    Барабар Петко с мъжете? Док, писна ти покрай огнището и жените ли?

    Абе, момци, къде ви е чувството за хумор?! В някоя бара ли го затрихте?

    По време на нашите разходки к'во псуване и ташаците стават....ако нашата група бе толкова обидчива - досега да се е разпаднала 100 пъти.

    @Адаш, на теб егото ти е голямо...трябва да работиш по въпроса.

    Остави коментар:


  • dok_vd
    отговори
    От: "Хард" около Видин

    Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
    Вие двамата дори да останете Последните хора на света , който карат офроуд, пак няма да карам с вас .
    Те това се казва Бомба! Поздрави, Кирчо, ...и за днес, и за вчера, чудесна разходка, жалко, че не можах да дойда!
    А на "банкети" вече не разчитай, никой няма да се навие, взел си им страха!
    П.П.Търсете ми джипка!

    Остави коментар:


  • kiro_vd
    отговори
    От: "Хард" около Видин

    Вие двамата дори да останете Последните хора на света , който карат офроуд, пак няма да карам с вас .
    Мисля , че съм се обосновал , достатъчно добре за цеци, а след изказванията на адаша от край време (на всяка манджа мерудия), той сам се игнорира.
    Въпреки, че ми беше гот да си правя банкетчета на негов гръб , разбира се,изкарани заслужено с Жигулито.

    Остави коментар:


  • ceci7312
    отговори
    От: "Хард" около Видин

    Кире колко пъти те каним с нас и ти все отказваш?

    Остави коментар:


  • GODzillata
    отговори
    От: "Хард" около Видин

    Адаш, нищо лично! Знаеш, че няма к'во да делим двамата.
    Човек пък да не се пошегувка...

    Аз ще се радвам ти, както и другите около теб да дойдете да карате с нас като в доброто старо време. Стига с тия два синода, две мюфтийства, Левски и ЦСКА, и т.н.

    С кеф бих гледал съревнование между "Посмешището" и "Таласъмът".

    Остави коментар:


  • kiro_vd
    отговори
    От: "Хард" около Видин

    До сега все гледах да се въздържам, на вашите коментари, но вие нямате граници, що не дойдеш веднъж с мен да потътриш некви ламарини от скраб по полето ?
    Обещавам ти, че , като си изкараш галоперчето от гората няма да го вземат и на скраб, за да имат сиромасите, като мен база за правене на машини от СКРАБА.

    Остави коментар:


  • GODzillata
    отговори
    От: "Хард" около Видин

    Пичове, к'во хард видяхте в това да тътрите няк'ви ламарини от Алико из полето?
    Е, поне сте подишали чист въздух!

    Остави коментар:


  • didobest
    отговори
    От: "Хард" около Видин

    Ето снимките в по-голям мащаб.




    Вече официално си в клуб "Търкалан"

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X