Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Двудневни разходки.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
    Карал ли си в местност дето ври от тракове.Те за това говоря.
    Ако не си го пуснал да те води се усещаш след минимум 100м.И БАШ там се случва почти винаги че нЕма къде да обърнеш.
    Найн, имам само пътни карти за сега! На цяла Европа и на България! А отгоре на всичкото, Асен може да борави с моЮ жипиес, а аз не мога, все още!!! От толкова бачкане, не ми остава време, да си поиграя малко с него!

    Коментар


    • #47
      Ама за колата, пак нищо не казваш! Това ли е или не?

      Коментар


      • #48
        Първоначално публикуван от mishko Преглед на мнение
        Ама за колата, пак нищо не казваш! Това ли е или не?
        Това е бе.Ма тя е софийска та не смеЕм да кажа да не ме плювате.
        От Сашо я взех.Ф-ма ТОЯГА.Като четЕм името на фирмата ми идват едни мислииии.....

        Коментар


        • #49
          Първоначално публикуван от mishko Преглед на мнение
          Веднага ти казвам - разхождаме се и си бележиме точки. Другата седмица пак, после пак и така накрая се сглобява маршрута и готово. За Пирдопската разходката Краси и Спас го направиха без пари. То си е разходка! С GPS също става,но ще бъде малко безинтересно, защото няма да можеш да се загубиш.
          Това за белязането на точките е едно. Ама нали после въз основа на тези точки трябва да се направи роудбук, да се отпечати за да се раздаде на участниците.
          Те пък, за да го използват, не трябва ли да имат трипмастер?

          Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
          Това е бе.Ма тя е софийска та не смеЕм да кажа да не ме плювате.
          Айде признавай си без бой! И пусни некоя снимка, че хората чакат!
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #50
            Това за белязането на точките е едно. Ама нали после въз основа на тези точки трябва да се направи роудбук, да се отпечати за да се раздаде на участниците.
            Те пък, за да го използват, не трябва ли да имат трипмастер?
            Аз го виждам по друг начин.Само трак.Начало и край.
            Трака трЕбе да се направи без възможност за рутиране(АКО МОЖЕ).
            Първият е победител.Другите го черпят цЕла нощ па утре да го видим тогава.
            Гаранция че ако не рутира трака губенето е сигурно.Още повече ако в местноста е бъкано от тракове.Още по-добре е (според мен )ако може траковете да са с един цвят.При нас(в Рила) това ще доведе до ГОЛЕМ купон.
            Важно е също близо до финала (3-10км.)да е и мястото за почивка(нощувка)

            Коментар


            • #51
              Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
              Аз го виждам по друг начин.Само трак.Начало и край.
              Трака трЕбе да се направи без възможност за рутиране(АКО МОЖЕ).
              То тогава няма да е трак. А само координати на 2 точки - начало и край.
              Тракът ти дава маршрута и няма начин да не може да вървиш по него. ГПС-ът винаги може да те рутира по трака (функция Trackback), но и без подсказките му пак можеш спокойно да караш по трака, все едно е път, нанесен на картата.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #52
                Марканчо е отворил цела тема, за новата жипка, ама нема кой да гледа! Честито, много кал и проходимост ти пожелавам! А за гумите, що то гледам че Асенчо нещо си говорите за тях, аз веднга ще ти кажа, що то карах близо 6 месеца с такива. За тебе НЕ стават!!! Тези гуми стават за ЛЕК ОФФ РОУД и стават за диваци като нас! Малко кал, черни пътища, наклони , но не много кални. Единсвеното място където се представят много добре, това са скалите! По скалите оди с тех като по асфалта, а и на асфалта не са много шумни и не се търкат много, но ти вече си го разбрал!

                Коментар


                • #53
                  Само да подсетя че темата е "двудневни разходки".
                  Ще започна да режа спама .
                  LZ1VMH

                  Коментар


                  • #54
                    Сори, прав си!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X