Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Двудневни разходки.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Двудневни разходки.

    Нова тема, която има за цел да събира идей и мнения за разходки по-дълги от един ден. Типичен пример за такава разходка беше ходенето ни до Пирдоп.
    LZ1VMH

  • #2
    Ами то ние на практика ги правим двудневни, доколкото често се случва да завършваме след полунощ, т.е. на другия ден

    А като говорим сериозно, аз определено съм "за" двудневни разходки по интересни маршрути. Хем може да се покара повече, хем може човек да се види и общува с колегите не само по радиостанцията и при спирките.

    Въпросите са доколко хората могат да си позволят 2-дневни излети (предвид служебна заетост, семейни ангажименти и т.н.) и организацията. Както всички сме били свидетели, второто може да бъде доста сериозно предизвикателство.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
      Ами то ние на практика ги правим двудневни, доколкото често се случва да завършваме след полунощ, т.е. на другия ден
      Тия среднощните не са разходки а са си чисто гърбене И обикновено баш когато ти се приспи идва най трудното и тогава въпроса не е дали ще минем, а дали ще оцелеем
      Аз в такива няма да участвам!
      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
        Тия среднощните не са разходки а са си чисто гърбене И обикновено баш когато ти се приспи идва най трудното и тогава въпроса не е дали ще минем, а дали ще оцелеем
        Аз в такива няма да участвам!

        Че темата не е за среднощни, а за двудневни.
        Обаче никой не може да ти гарантира, че и при тях няма да се стигне до каране по тъмно. Достатъчно е маршрутът да е с подходяща трудност и джипките да са повечко. Ако пък има и някой, дето е тръгнал неподготвен ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          Аз съм за.
          Голям купон става, но е доста по трудно за организация. Иначе може да участват и хора от по-далечни места с желание.
          Едно по-леко трасе на отиване и по-тежко на връщане е ок. Първия ден ще се види кой как се движи по трасето и ако трябва втория ден ще има разделяне на групи по интереси.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
            Аз съм за.
            Голям купон става, но е доста по трудно за организация. Иначе може да участват и хора от по-далечни места с желание.
            Едно по-леко трасе на отиване и по-тежко на връщане е ок. Първия ден ще се види кой как се движи по трасето и ако трябва втория ден ще има разделяне на групи по интереси.
            Ами може да се процедира по-скромно, без амбиции да се правят всенародни събори. Иначе при твърде много хора хем организацията става много тежка (в т.ч. и намирането на подходящо настаняване), хем карането става по-тегаво.

            Това с по-лекия маршрут през първия ден ми звучи като добра идея. Не знам само какво ще става на втория, ако почерпката вечерта се позатегне ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              Направо да мислиме за конкретни разходки.
              Някакви предложения....
              LZ1VMH

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                Направо да мислиме за конкретни разходки.
                Някакви предложения....
                Някой е спрял да работи в събота ли Вече мислим за двудневни разходки От мен скарата и бирата.

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от buldog Преглед на мнение
                  Някой е спрял да работи в събота ли Вече мислим за двудневни разходки От мен скарата и бирата.

                  К`ъв Кики к`ъв Уаз
                  LZ1VMH

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                    К`ъв Кики к`ъв Уаз
                    О това го има от Нова година на видео но не е за тук само за домашно видео гледам си го в къщи, той и Кики не се е гледал.

                    Коментар


                    • #11
                      Да не е ... Кико ... Окикил .... някъде.
                      LZ1VMH

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                        Да не е ... Кико ... Окикил .... някъде.
                        Не знам не съм го виждал Бях на черешата На някоя двудневна можем да го покажем номера

                        Коментар


                        • #13
                          Идеята ми допада много и бих се включил с удоволствие

                          Коментар


                          • #14
                            Подобно нещо може да се организира в Копривщица другата седмица. Отворете темата за разходка в копривщица - за сега се очертава паркетна разходка - но в предвид времето и обстановката - паркетните джипове могат да бъдат изместени. Така поне предполагам а и Дявол Коледа сигурно ще се израдва много!! Помислете има време до тогава. А и механите там са номер едно - не като тази в Пирдоп
                            Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

                            [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от Lachezar_p Преглед на мнение
                              Подобно нещо може да се организира в Копривщица другата седмица. Отворете темата за разходка в копривщица - за сега се очертава паркетна разходка - но в предвид времето и обстановката - паркетните джипове могат да бъдат изместени. Така поне предполагам а и Дявол Коледа сигурно ще се израдва много!! Помислете има време до тогава. А и механите там са номер едно - не като тази в Пирдоп

                              Да ама май към тебе нещо се оформя.
                              Иначе за кръчмата си прав...
                              LZ1VMH

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X