Обява

Свий
Няма добавени обяви.

лека заигравка с участие на ГЗ !!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: лека заигравка с участие на ГЗ !!

    Първоначално публикуван от Георги-trimata Преглед на мнение
    Гражданска защита изпълнява следни функиции:
    ГД "Национална служба Гражданска защита" изпълнява следните задачи:
    1. предупреждение;
    2. оповестяване при бедствия;
    3. операции по издирване и спасяване;
    4. провеждане на спасителни и неотложни аварийно-възстановителни работи при бедствия;
    5. оперативна защита при наводнения;
    6. радиационна, химическа и биологична защита при инциденти и аварии, свързани с опасни вещества и материали;
    7. обучение на населението за начините на поведение и действие при бедствия и прилагане на необходимите защитни мерки;
    8. оповестяване и защита на населението при военно положение;
    9. допълнителни дейности, необходими за осъществяване на планирането и организацията за изпълнение на задачите по защитата;
    10. информационно-аналитична дейност.

    (http://www.cp.mes.bg/deinost/zadachi/)

    Колега sivicar, zабележи че ГЗ е за да извършва спасителни действия касаещи непосредствено изпаднали в беда. Който и да е джип на света не влиза в тази категория.
    Колега !!!
    Явно си прав !!!
    Когато колегата Цеци звънна на Гражданска Защита и им обясни за какво става дума никой от тях не продиктува посочения текст !!!!
    Хората попитали къде и казали че са при нас за 15 мин .Това беше !!
    Предполагам че те са достатъчно в час с техния правилник !!!!
    Можеха спокойно да откажат !! Не съм ли прав ??????
    0878 943913

    Коментар


    • #32
      До: лека заигравка с участие на ГЗ !!

      Яворе,моля да спрете да спамите в темата. Ние поне караме с каквото имаме, не сме на вашето финансово ниво, но поне не пропускаме неделя. Не помня да съм разглеждал някоя твоя разходка. Пичовете от Бургас не ги слагай под твой общ знаменател.

      Коментар


      • #33
        До: лека заигравка с участие на ГЗ !!

        Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
        Ние в Бургас сме карачи и лебедкаджий а не плакачи.
        Става интересно !!!!!
        0878 943913

        Коментар


        • #34
          До: лека заигравка с участие на ГЗ !!

          Първоначално публикуван от sivicar Преглед на мнение
          Става интересно !!!!!
          Май много ти е весело, и наистина не разбираш за какво става на въпрос? Нали така?
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #35
            До: лека заигравка с участие на ГЗ !!

            Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
            Май много ти е весело, и наистина не разбираш за какво става на въпрос? Нали така?
            Да ти кажа честно колега -НЕ !!!! Сериозно !!!!!
            Ако някой по грамотен ми обясни с нормален тон може и да разбера !!!
            Принципно всички са прави ,но се изказват доста остро и надменно и за това ми прави удоволствие да ги дразня !!!!
            0878 943913

            Коментар


            • #36
              До: лека заигравка с участие на ГЗ !!

              Първоначално публикуван от sivicar Преглед на мнение
              Да ти кажа честно колега -НЕ !!!! Сериозно !!!!!
              Ако някой по грамотен ми обясни с нормален тон може и да разбера !!!
              Принципно всички са прави ,но се изказват доста остро и надменно и за това ми прави удоволствие да ги дразня !!!!
              Честно казано това удоволствие може да ти излезе през носа.... Рано или късно.

              Относно обяснения - хората са го казали доста точно и то няколко пъти. Нямате право, най-вече морално, да викате ГЗ. Първо поради тази причина,у че вашия живот по никакъв начин не е бил застрашен. Второ, поради факта че докато се занимава с вас ГЗ може да изтърве шанса да спаси нечия живот. И трето - отивате да се забавлявате, обаче когато става напечено, се държите като така много обичаните американци - викате държавата да ви оправя бакии... Четвърто: ние гледаме да помагаме на хората, на държавата и прочее, а не обратно. И то по време когато половин държава в бедствено положение.
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • #37
                До: лека заигравка с участие на ГЗ !!

                Първоначално публикуван от ceci7312 Преглед на мнение
                Яворе,моля да спрете да спамите в темата. Ние поне караме с каквото имаме, не сме на вашето финансово ниво, но поне не пропускаме неделя. Не помня да съм разглеждал някоя твоя разходка. Пичовете от Бургас не ги слагай под твой общ знаменател.
                Не е до финанси.
                Добре, че още нямате Дунав мост2, та да скачате от него. Трябва малко мисъл преди да се метнеш в калта.
                Аз поне си нося рибарски ботуши и преди локва си я пробвам пеша.
                До сега не са ме вадили никога! Това е още от преди да са разрешени високопроходими МеПеСета за лична употреба.Не е да не се заигравам и аз, но винаги ПРЕДВАРИТЕЛНО си оставям път за отстъпление или надеждна поддръжка.
                Нагоре писах: малко мисъл трябва.
                Опита идва после и най лесно от чужди грешки.
                От своите е най-трудно, но пак мисъл трябва.

                Коментар


                • #38
                  До: лека заигравка с участие на ГЗ !!

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Не е до финанси.
                  Добре, че още нямате Дунав мост2, та да скачате от него. Трябва малко мисъл преди да се метнеш в калта.
                  Аз поне си нося рибарски ботуши и преди локва си я пробвам пеша.
                  До сега не са ме вадили никога! Това е още от преди да са разрешени високопроходими МеПеСета за лична употреба.Не е да не се заигравам и аз, но винаги ПРЕДВАРИТЕЛНО си оставям път за отстъпление или надеждна поддръжка.
                  Нагоре писах: малко мисъл трябва.
                  Опита идва после и най лесно от чужди грешки.
                  От своите е най-трудно, но пак мисъл трябва.
                  Колега на асфалта трудно ще закъсаш.

                  Коментар


                  • #39
                    До: лека заигравка с участие на ГЗ !!

                    Първоначално публикуван от ceci7312 Преглед на мнение
                    Яворе,моля да спрете да спамите в темата. Ние поне караме с каквото имаме, не сме на вашето финансово ниво, но поне не пропускаме неделя. Не помня да съм разглеждал някоя твоя разходка. Пичовете от Бургас не ги слагай под твой общ знаменател.
                    Финансовото състояние няма нищо общо, в гората и калта всички сме равни. Аз лично в Бургас не познавам и не съм чувал някой да е викал ГЗ. Последния път оставихме паджерото на колега в преспата заради силен вятър и снеговалеж, на никой не му и мина през главата да вика ГЗ НЯМАШЕ ЗАСТРАШЕН ЖИВОТ на другия ден изкарахме колата. Не веднъж сме организирали спасителни операции на колеги от странджа планина и винаги се оправяме сами, нали в това е смисъла на самото офроуд шофиране. Бил съм в гората до 4 сутринта за да вадя новобранци счупил съм не малко техника в стремежа да помагам и ще продължавам да го правя. А вие щом не можете да разберете каква върховна простотия сте направили никой не може да ви помогне. Колегата по горе е споменал "трябва малко мисъл" трябва ама с какво?
                    Това което написах прозвуча малко като хвалба, но не е защото описвам повечето участници във форума, аз от тях съм се учил и съм горд че познавам такива хора. Повече нямам какво да ти кажа то и смисъл няма.

                    Коментар


                    • #40
                      До: лека заигравка с участие на ГЗ !!

                      Тук темата придобива типичен балканско-махленски характер. Дори и ние в ТК3С-то не се нападаме чак толкова яростно. А истината е, че нито sivicar прав, нито тези, които го направиха на задна броня. Аз излизам от спора.

                      Коментар


                      • #41
                        До: лека заигравка с участие на ГЗ !!

                        Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                        Тук темата придобива типичен балканско-махленски характер. Дори и ние в ТК3С-то не се нападаме чак толкова яростно. А истината е, че нито sivicar прав, нито тези, които го направиха на задна броня. Аз излизам от спора.
                        Колега !!!
                        Аз знам .че не съм прав или по правилно не сме постъпили морално !!!!
                        Конфликта (ако мога да го нарека така )е в това, че някой хора се правят на супер моралисти и се изказват много остро .
                        И в момента много ме кефи да чета как почват да си вадят .... да си ги мериме !!!
                        0878 943913

                        Коментар


                        • #42
                          До: лека заигравка с участие на ГЗ !!

                          Колкото до това ,че някои не са закъсвали "толкова че да ги вади гражданска Защита" явно не карат там където ние караме !!!
                          И сигурно за това нямат теми в хард разходките !!!!!!
                          Че за какво ли са им лебедките и майсторлъка ?????
                          0878 943913

                          Коментар


                          • #43
                            До: лека заигравка с участие на ГЗ !!

                            Първоначално публикуван от sivicar Преглед на мнение
                            Колкото до това ,че някои не са закъсвали "толкова че да ги вади гражданска Защита" явно не карат там където ние караме !!!
                            И сигурно за това нямат теми в хард разходките !!!!!!
                            Че за какво ли са им лебедките и майсторлъка ?????

                            Затварям темата по очевидни причини.

                            П.П. Само между другото искам да вметна, че за да се заровиш в калта майсторлък не се иска никакъв. Абсолютно всеки може да се метне и да закъса ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X