Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За НЕДЕЛЯ - 07 Януари 07г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Първоначално публикуван от Yordan Kolev
    Aре пускайте още снимки бре. Нещо тънко минавате
    В неделя не бях взел апарата, а днес не ми остана време да вадя снимки от видеото. Затова този път от мен ще има най-вече кино.
    Не мога обаче да не пусна тази снимка:



    Нашият екипаж вече посягаше към пожарогасителите, когато се разбра, че Миро просто е запалил ракетните ускорители на Самурая

    Та така, поред на номерата:

    Така се започна (17 МВ). На това баирче беше първото леко забавяне на групата. Когато го минавахме предишния път с Кики и Боби просто го прелетяхме. Е, при "прелитането" аз се изхитрих да изкривя зверски ухото на предния долен носач. Та затова в неделя го минах малко по-внимателно.

    Както се полага на голяма група с участие на отявлени любители на солови "лирични отклонения", за първите два часа стоенето на едно място беше 1 час и 7 минути ...
    Характерът на причините се вижда от следващото филмче:

    Кой? Аз ли не мога ... да мина (7,9 МВ)

    Резултатът беше, че дивата УАЗ-ка остана на преден мост + половин заден ...
    Което наложи на някои места да се взима на буксир. Което не беше никакъв проблем за Тойотата на Алекс:

    Тойота влачи УАЗ (като куцо пиле домат ) - 2 МВ

    Иначе разходката се развиваше без особени приключения.
    До нас достигна откъс на запис, направен от черната кутия на корейски детевоз (< 1 MB) За съдбата на апарата и екипажа му може само да се гадае

    Лека-полека се спуснахме в долината на една рекичка и нещата станаха по-интересни.

    По реката - 28 МВ

    Обаче явно не дотам интересни за една друга УАЗ-ка, на която е посветен следващият филм. В главната роля Голди, известен още като Ледоразбивачът - 32 МВ

    След като прешляпахме рекичката опряхме до едно местенце, където пътят беше така отнесен от водата, че преминаването по някогашното трасе беше възтрудничко, което наложи изкатерване по стръмно баирче, за да се излезе на пътя след подкопаното от водата място.
    Ударът беше нанесен в две направления.
    Първо Г-то на Мишо премина по леда и закатери стръмния бряг без път и след няколко опита успя да го пребори. По същото трасе преминаха и Пинц-а, дивата УАЗ-ка и Витарата на Вальо.

    Останалата част от групата избра трасе, което явно беше използвано за обход и не би представлявало проблем при сухо време. Ама в неделя там беше заснежено, та чак заледено. И с всеки опит стръмнината се излъскваше все повече ...

    Катерачи - 55 МВ

    Та, това беше в общи линии. След излизането на асфалт част от групата се оттегли по посока София, а "постоянното присъствие" продължи по посока Ихтиман, с намерение да погледне едно интересно пътче, което Кики беше набелязал. За съжаление, когато стигнахме до него, установихме, че някой безобразник с булдозер е минал и го е превърнал едва ли не в магистрала. Е, вярно с доста неравности на места, ама нищо интересно ...
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 02-08-17, 16:01.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #77
      За съжаление малко след като ви намерих (бях се успал) трябваше да си тръгвам , но реката съм я минавал няколко пъти, при това последно преди месец, точно където се качвате по заледеното от реката към пътя - отгоре има една скала и друг път който излиза на ливадата - интересно местенце. Нищо следващият път надявам се да съм по-задълго
      П.С. Групата беше толкова голяма и разкъсана, че аз за 20-30мин каране така и не видях ни Маркан, ни Кики, ни Боби к, абе никой от челото на групата Може би не би било лошо при толкова големи групи да се разделяте на "групи по интереси" от по макс. 5 коли, придвижването ще е много по-бързо, "лесно" и интересно - Мисля си

      Коментар


      • #78
        Здравейте ето още малко снимки http://new.photos.yahoo.com/xeniajor...0762383771227#
        SUZUKI SAMURAI
        http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X