Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За 02 и 03.12 (събота и неделя)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от Slick
    Първоначално публикуван от Yordan Kolev
    Вече разбрах
    ъъъъ .. с риск да стана досаден - мен ша ма бройш ли ? Обещавам да ям повече да тежа на едното коУеУо ..
    или да идвам с белата гълъбица Нива - на оф-роуд непоръбена още ?
    Взимам те с удоволствие, но ставане в неделя в 7.30 за безмислено лутане в калта някак не го виждам. Имам съмнения, че при този ранен начален час аз ще отпадна.
    Предлагам ако има и други сънливи да се разберем нещо за около 11.00 някъде.
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от Yordan Kolev
      Казвайте къде ще се каляме в неделя. Джипа е като прасе, но още се познава. Искам да го заровя зверски тая неделя

      Първоначално публикуван от Yordan Kolev
      ставане в неделя в 7.30 за безмислено лутане в калта някак не го виждам.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #33
        За мене е трудно връщането по нощите и невиждам смисъл да се лутам нощно време на фарове. Красивото е през деня. Всички тръгвания след 9 часа са завършвали винаги след полунощ .
        Явно че нещата вървят към две групи.
        LZ1VMH

        Коментар


        • #34
          Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов
          За мене е трудно връщането по нощите и невиждам смисъл да се лутам нощно време на фарове. Красивото е през деня.
          +1
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #35
            Аз съм за кратка, но съдържателна 4-5 часова разходка с каляне. Миналата неделя пак се прибрахме по тъмно и ми писна.
            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

            Коментар


            • #36
              подготвени и тунинговани 4x2 с повишена проходимост приемат ли се

              обещаваме че ще се стремим максимално да се справим сами с трасето и да не пречиме много

              Коментар


              • #37
                Нали не забравяте че денят е късичък. Затуй може би е по добре по раничко. Между другото говорим за неделя нали?
                VITARA, SAMURAI
                FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                RENAULT ESPACE QUADRA
                ...и едно сивикче за града...

                Коментар


                • #38
                  А приемате ли още 2,3 Уазки?
                  sigpic УАЗ-452

                  Коментар


                  • #39
                    Първоначално публикуван от kraz
                    подготвени и тунинговани 4x2 с повишена проходимост приемат ли се

                    обещаваме че ще се стремим максимално да се справим сами с трасето и да не пречиме много
                    Всяка седмица ти и Mastora питате дали може,дали да ви земем,а после не идвате Та по този повод съм Ви подготвил Специялни Покани в писмен вид,в 3(три) екземпляра,та белким тоз път се появите...
                    А приемате ли още 2,3 Уазки?
                    Що за въпрос И на вас ли покани требва,специялни...
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #40
                      e само миналата седмица питахме но понеже нямаше отговор решихме да не се натрапваме

                      Коментар


                      • #41
                        Аз пак съм на лов и няма да дойда !
                        Благодеря на Соти за поканата
                        LZ1HKW
                        Реглаж на преден и заден мост
                        My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                        Коментар


                        • #42
                          Първоначално публикуван от kraz
                          e само миналата седмица питахме но понеже нямаше отговор решихме да не се натрапваме
                          Спокойно, носете си въже и проблема е никакъв.
                          LZ1VMH

                          Коментар


                          • #43
                            [quote="Yordan Kolev"
                            Взимам те с удоволствие, но ставане в неделя в 7.30 за безмислено лутане в калта някак не го виждам. Имам съмнения, че при този ранен начален час аз ще отпадна.
                            Предлагам ако има и други сънливи да се разберем нещо за около 11.00 някъде.[/quote]

                            Аз ще съм в 09,00 при Голди - и оттам - каквото сабя покаже.
                            Ако искаш .. може да получиш странно обаждане към 07,30 .. и после така и така ще си се събудил ..

                            Коментар


                            • #44
                              Ако ще ходите в Трънско отсега ви казвам че има по нещо за всеки и е много красиво ето ви карта с проверени истински тракове в района предлагам ви да се качите от към Ломница в района на хижа Руй (по принцип е затворена не разчитайте на нищо) да се помотаете и да слезете по желание през Забел или Турковци.

                              ако имате интерес траковете са на FTP то http://htftp.offroad-bulgaria.com/Ivan/rui/ всичките са карани многократно лично от мен с паркетен Хънтър.

                              Коментар


                              • #45
                                Та последно в колко е срещата за утре за ранобудните?
                                VITARA, SAMURAI
                                FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                                RENAULT ESPACE QUADRA
                                ...и едно сивикче за града...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X