Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хард-красив уикенд в Централен Балкан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Хард-красив уикенд в Централен Балкан

    Здравейте колеги,
    радвам се, че ви е харесало моето родно местенце. Там Където сте се мъчили доста се нарича точно "Скалата". Там доста джипове са видяли зор и доста са давали назад в дерето. Присъствал съм и на много случай и доста опитни шофьори да пребледнят. Както и да е. От днес сме в процес на разработване на проект за взривяване на прословутата скала, защото това е единствения проблем по този живописен път. Дано всичко да мине добре и най-вече да намерим финанси за изпълняването му, за да могат повече хора като вас да се радват на природата ни.
    И още един път - добре дошли отново.
    LZ1AID

    Коментар


    • #32
      До: Хард-красив уикенд в Централен Балкан

      Моля, не я взривявайте, че ще стане магистрала...
      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

      Коментар


      • #33
        До: Хард-красив уикенд в Централен Балкан

        Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
        ... От днес сме в процес на разработване на проект за взривяване на прословутата скала, защото това е единствения проблем по този живописен път. Дано всичко да мине добре и най-вече да намерим финанси за изпълняването му, за да могат повече хора като вас да се радват на природата ни...
        Ужас!!! Доде се наканя да отида натам, някой ще вземе да асфалтира пътя.
        Колкото по-малко хора, толкова по-добре за природата ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #34
          До: Хард-красив уикенд в Централен Балкан

          Принципно съм съгласен с вас за магистралата, но все пак който е ходил по този маршрут (особено в леко кално време или сняг) знае, че не е толкова лек за преход. Тази стъпка я предприемаме, защото този път се използва не само за разходки с джипове, а и доста пъти за спасяване на хора или превоз на доста тежки товари. А това местенце все пак си е "тясно".
          LZ1AID

          Коментар


          • #35
            До: Хард-красив уикенд в Централен Балкан

            Браво,много хубава разходка,
            878511557

            Коментар


            • #36
              До: Хард-красив уикенд в Централен Балкан

              Страшно преходче сте си направили, завиждам ви


              Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
              И.......наистина се искат лабилни нерви ,за да не изпаднеш в панически страх при този наклон,без дървета които да те спрат и при постоянно подскачащ джип по камъните.

              Скоро стигнахме и един много хубав заслон.
              Този път който съединява паметника на Беклемето и хижа Орлово гнездо ми е толкова познат. Редовно карам АТВ там, обаче първия път беше в една адски гъста мъгла... аз си пера с някаква скорост и по едно време точно стигнахме до хижата и маглата се дигна и като видях склона /тогава беше кал и бяха изровени много големи дупки и едвам ги заобикалях по склона/ си това ако я нямаше мъглата да съм минал от тука, ама друг път. Обаче след този път вече нямам проблеми и си пера от там с голяма скорост, която дори е опасна, предвит камъните и дупките и склона...
              '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
              '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
              И разни BMW-та...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X