Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лозен и приятели 24.01.2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Лозен и приятели 24.01.2010

    За най-нетърпеливите - http://www.facebook.com Vania Petkova 24.01.2010г.-1/6!!! Приятно гледане!

    Коментар


    • До: Лозен и приятели 24.01.2010

      Ето и първото видео:http://htftp.offroad-bulgaria.com/PE...offroad-zaiko/
      В момента качвам второто.

      Коментар


      • До: Лозен и приятели 24.01.2010

        Първоначално публикуван от glinski Преглед на мнение
        ура!
        аз не се радвам чак толкоз че ше има доста компроматиама карай и както казах от самото начало не искам щети по джипките и знам че не е по темата ама да си кажа търсисе лев мигач и габарит за тойота лан крузер 60 серия че моя отиде в горския данак
        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

        Коментар


        • До: Лозен и приятели 24.01.2010

          много се радвам на видеото , защото на него ясно си виждам грешките и си взимам бележка за напред..
          не бързам за никъде...
          XJ 2.5TD '98

          Коментар


          • До: Лозен и приятели 24.01.2010

            Вече и второто е качено,пак същия линк:http://htftp.offroad-bulgaria.com/PE...offroad-zaiko/

            Утре ще има и трето,последно видео.

            Коментар


            • До: Лозен и приятели 24.01.2010

              Първоначално публикуван от glinski Преглед на мнение
              много се радвам на видеото , защото на него ясно си виждам грешките и си взимам бележка за напред..
              амда очаквам малко повишение на темпер.......... и калта да потече ще има реванш а за моя пълна асистенция ще бъде колегата
              rado_3456 просто гледах всяка негова стъпка и се накефих яко а истинското трасе престой
              Младши участник Влади ми се обиди малко че трасето бе за голфаджий
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                Тука гледам комшията с ДЕФЕНДЪРА ви е засрамил,а на Ясен му е било малко нагорно ама като го гледам вече е готов за горите..... яд ме е че не успях да доида!

                P.S. на Голди определено му е било скучно с тоя танк
                Последно редактирано от matador; 27-01-10, 21:23.
                [SIZE=5][SIZE=2][/SIZE]

                [/SIZE]

                Коментар


                • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                  Първоначално публикуван от matador Преглед на мнение
                  Тука гледам комшията с ФРЕЕЛЕНДЪРА ви е засрамил,а на Ясен му е било малко нагорно ама като го гледам вече е готов за горите..... яд ме е че не успях да доида!

                  P.S. на Голди определено му е било скучно с тоя танк
                  явно колега филма за нивата си го гледал на обратно та така пишеш просто си се престави достойно а за следваштото просто ела на една от снимките навярно си видял как държа едни рибарски ботуши ама Ясен не ме послуша на следваштата повярвай ми на много хора шейм потрябват
                  Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                  Коментар


                  • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                    хаха представям си какво ще е
                    [SIZE=5][SIZE=2][/SIZE]

                    [/SIZE]

                    Коментар


                    • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                      Днес преди полунощ ще качим и третата част от клипчетата!!!

                      Коментар


                      • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                        Първоначално публикуван от Petkova_Vania Преглед на мнение
                        Днес преди полунощ ще качим и третата част от клипчетата!!!
                        бе каква трета час след раздялата аз сам тръгнаг ааааааааа тук май ше има компромати а никой нямаше след мен и преди мен а уж сме спицялни служби Краси внимавай какво ше пуснеш? а и ропчо след финиша на първото видиео как се оглежда с тая кирка и какво ли си вика нема ли ? от каде да пусна повече вода и кал
                        Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 27-01-10, 22:24.
                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар


                        • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                          Ето го и последното видео:http://htftp.offroad-bulgaria.com/PE...offroad-zaiko/

                          Коментар


                          • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                            Снимано е с две камери. С едната отпред, а с дугата отзад. Ще видите "всички гледни точки". PERITOL сигурно го е качил вече и третото парче. Дано да сте доволни от видеото като качество и количество!

                            Коментар


                            • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                              Първоначално публикуван от matador Преглед на мнение
                              Тука гледам комшията с ДЕФЕНДЪРА ви е засрамил,а на Ясен му е било малко нагорно ама като го гледам вече е готов за горите..... яд ме е че не успях да доида!

                              P.S. на Голди определено му е било скучно с тоя танк
                              Хаха засрамил е малко силна дума !!!
                              На следващата разодка ще трябва да се отсрамвам ако ме вземат.

                              Коментар


                              • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                                Първоначално публикуван от Shveps_bg Преглед на мнение
                                Хаха засрамил е малко силна дума !!!
                                На следващата разодка ще трябва да се отсрамвам ако ме вземат.
                                Разбира се ще имаш време да се отсрамваш, въпреки че не виждам защо се подценяваш!

                                Разходката беше прекрасна и даже леко студена. Трасето беше сравнително лесно за преудоляване и въпреки всичко успя да затрудни някой от машините. Това означава, че Зайко е успял да уцели златната среда. Трасе нито много тежко, нито много леко!
                                Зайко, заслужава адмирации за желанието да угоди на всички. Сигорно не му е било лесно. По отношение на присъствието му в темата ще трябва да поработиме върху специфичния му начин на писане, леко труден за разбиране! Това е при условие, че искаме да го четат повече хора. Адмирации за хубавите снимки и филми. Благодаря и на всички присъстващи за хубавата компания.Толкова по въпроса за тази тема! По късно ще пусна някоя и друга снимка.
                                LZ1VMH

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X