Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за 26.12.2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Предложение за 26.12.2007

    репортажа отразява неотразимо! евала и мерси за супер снимките ,жалко че и не излязох на пълна газ някак ми дойде ниско возилото и много екстремизма/пак/поради което го "задавих"с вода за малко но с помощ от приятел всичко си дойде на място/в коловоза/.
    Групата запази добър дух до край и май можеше да издържи и още МЕРСИ беше супер!!
    Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

    Коментар


    • #92
      До: Предложение за 26.12.2007

      Леле, хора, чета и настръхвам....сняг, кал и кръв навсякъде....тия разходки вече имат членоувредителен характер

      Иначе репортажа е УНИКАЛЕН.... по-подходяща дума не намирам. След като се успах за карането, направих една самоинициативна вечерна разходка по Люлин планина с Ферозата, и на няколко места ви мернах следите....но съм много любопитен ако някой може да предостави запис от ГПС, че след втората половина от репортажа местностите не мога да ги позная
      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
      Toyota Land Cruiser KDJ 125

      Коментар


      • #93
        До: Предложение за 26.12.2007

        каточели на никои вече нему праи впечетлене че нещата доста загрубяват , все по често виждам , обърнати жипки, скачащи , сериозно аварирали, тука и кръв се появи , е на това аз немога да кажа браво казвам го защото не ми се ще да стане беля , и на тази разходка се е вървяло по ръба на браснача , бре чудех се Влади защо имаше лепенки по главата, и го питам, а тои , нищо ,нищо ,

        браво че е написано и представено по грамотен начин , за такива кибици като мен , дето всеки път си викам леле що не бях там
        Последно редактирано от Юли; 28-12-07, 05:09.
        sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

        Коментар


        • #94
          До: Предложение за 26.12.2007

          Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
          каточели на никои вече нему праи впечетлене че нещата доста загрубяват , все по често виждам , обърнати жипки, скачащи , сериозно аварирали, тука и кръв се появи , е на това аз немога да кажа браво

          Така ти се струва защото си от скоро в тези среди !
          LZ1VMH

          Коментар


          • #95
            До: Предложение за 26.12.2007

            Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
            каточели на никои вече нему праи впечетлене че нещата доста загрубяват , все по често виждам , обърнати жипки, скачащи , сериозно аварирали, тука и кръв се появи , е на това аз немога да кажа браво казвам го защото не ми се ще да стане беля , и на тази разходка се е вървяло по ръба на браснача , бре чудех се Влади защо имаше лепенки по главата, и го питам, а тои , нищо ,нищо ,

            браво че е написано и представено по грамотен начин , за такива кибици като мен , дето всеки път си викам леле що не бях там
            Така е и не е така.Щеше да ме впечатли ако темата беше в "разходки" а не в "хард разходки".Когато съм гледал какво правят пичовете,преди още да си мечтая да имам джипка,козината ми е настръхвала и вътре в мен нещо винаги е искало да съм там.Сега почти мога да участвам и ми е хубаво.Пак ми настръхва косата,но може би това искам,и това търся.А ако разгледаме форума в частта му"атрактивни снимки на нашите джипове,ще видим и неща в които никой от нас не е искал да попада,но просто и това се случва.А това между другото е било софт... http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=23070&page=2

            Пожелавам успех на всички и нека всеки намери това което търси...
            Последно редактирано от adwokat; 28-12-07, 10:52.
            Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
            NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

            Коментар


            • #96
              До: Предложение за 26.12.2007

              Цитат от репортажа Goldy:

              "Много здрава машинка се оказа това Джими.
              След минаването на тези храсти и на още много на заден ход, успя да запази външния си облик и да не счупи дори една пласмаса или калобран..."


              Това обаче се оказа мъничко преувеличено. Чак тази сутрин извадих от гаража джипчето, за да го заведа на заслужена баня.

              И не щеш ли, под въздействието на дневната светлина десният заден калник се прегъна. По такъв начин сякаш лъчите с голям мощ са отскочили от асфалта точно него.

              Може би си струва да се отвори тема: "Светлочувствителна ли е вашата джипка?" .

              Хард или софт, купонът си беше файн!

              Поздрави! До нови срещи и приключения!
              Искам България чиста!

              Коментар


              • #97
                До: Предложение за 26.12.2007

                Репортажа на Голди както и разходките винаги са уникални Немога да спра да чета тази тема въпреки че я прочетох вече няолко пъти. Браво
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • #98
                  До: Предложение за 26.12.2007

                  спас55 определено и моя е от породата на твоя вечер чувам удар тук и там забравям ги през ноща и сутринта на мивката се подсещам за боята с маламашката!
                  Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                  Коментар


                  • #99
                    До: Предложение за 26.12.2007

                    Ето и траковете:
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от sparkybg; 28-12-07, 14:45.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • До: Предложение за 26.12.2007

                      беше супер весело посрещане и всичко наи през новата 2008година

                      Коментар


                      • До: Предложение за 26.12.2007

                        Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                        Най-вероятно. Някой от тях да се е обаждал на някой от ММС?

                        А какво значи ММС?
                        LZ1VMH

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X