Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране в Самоков на 21.10.07г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

    Видео от трасето на Маркан - divx, 325 MB


    П.П. Ако някой има проблеми с този формат, мога да препоръчам GOM Player


    П.П.2 Хайде да не каже някой, че нямало кал на видео
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 22-10-07, 18:14.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #92
      До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

      Здравейте,

      Приятно ми е, че най-накрая има какво да напиша във форума. До сега само четях и не смятах за уместно да се намесвам в дискусиите, защото не намирах с какво да съм полезен. Сега вече мога да споделям впечатления от собствен джип и лично участие в една прекрасна разходка, надявам се - не последна!

      Преди всичко искам да благодаря изключително на Голди за всички услуги, напътствия, време, съвети, внимание и търпение! Събитията с покупката на джипа се развиха доста бързо и въпреки това той успя да ме подготви достатъчно добре, за да не съсипя планирания излет за всички! Голямо БЛАГОДАРЯ Голди!!!

      Веднага след това искам да благодаря на всички участници в неделната разходка! Учудващо е за мен как хора, които ме виждат за първи път и не знаят нищо за мен се отнесоха така добре, с разбиране, със съвсем приятелско поведение, със загриженост!
      Маркан беше отделил явно доста време за трасето, което ми направи страхотно впечатление! Благодаря за мненията и пожеланията! Благодаря ви!

      Сега накратко за разходката.
      Вече видяхте прекрасен репортаж, аз бих могъл да добавя някои снимки и ще го направя при първа възможност. Разходката протече добре организирана и с преминаване през резнообразни терени. До колкото разбирам авариите са били повече от нормално, но момчетата се справиха светкавично с отстраняването им. Аз още с влизането в гората се разтреперих буквално и не беше от студа Сравнително бавно се нормализира нивото на адреналина и започнах да усещам уникалното удоволствие! Постепено разбрах къде трябва да е малкия лост до скоростите и нещата тръгнаха по-гладко. Не минавах по всички части на трасето и така докато посвикнах. Съвсем накрая се надцених и не прецених правилно ситуацията, за радост - без жертви! На мен ми се струваше че съм готов обърнат, но колегите не бяха на това мнение. Веднага се намеси Чавдар, след което дойдоха и останалите и ми помогнаха. Не бих могъл да обобощя... Да кажем просто, че нямам думи!

      П.П. Надявам се да не съм объркал нещо с отговора по темата. Ако има нещо - прощавайте!

      Коментар


      • #93
        До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

        Няма кал ли...????Всичко има.Супер расотка сте си спретнали.Браво.А бре тоя Маркан бил роден организатор .Браво и за организацията.Еееех....защо сте ми далечко.Поздрави на всички.
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • #94
          До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

          Първоначално публикуван от Stanko Преглед на мнение
          Съвсем накрая се надцених и не прецених правилно ситуацията, за радост - без жертви! На мен ми се струваше че съм готов обърнат, но колегите не бяха на това мнение.
          Радвам се, че ти е харесало в гората! Хайде още един по наклонената плоскост ...


          А за онова накрая - спокойно. Не мисля, че нещо си сбъркал. Хем беше тъмно, хем теренът си беше такъв, че трудно джип, особено такъв с независимо предно окачване като Паджерото, ще може да задържи всички колела на земята.
          Вярно е, че в подобни ситуации с включен блокаж човек може и да се метне, ако не се сети да пусне газта, но при тебе беше още далеч до обръщането.

          Ето ти примерчета на подобни ситуации (това е в едно дере съвсем близо до мястото, където завършихме разходката в неделя ) ...






          Като човек не е свикнал изглежда страшничко, ама в същност не е чак толкова ...

          За да качиш снимки ще е най-добре да ги метнеш на FTP сървъра на форума. За целта трябва да се свържеш с администратора на форума - Венци Петров. Само че той няма да е на линие поне още 3 дни, така че пробвай да се обадиш на Пламен Петров
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #95
            До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

            Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
            Хайде още един по наклонената плоскост ...

            Добре дошъл Станко, радвам се че ти е харесало с нас. Да знаеш "влезе" ли ти веднъж, заразата е голяма, сигурен съм, че пак ще "бръмчим" заедно в деретата.

            Коментар


            • #96
              До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

              Как се ги вирнали на резервна гума . Много са удобни за гресиране. Е друго си е по таван разбира се.Тогава можеш и да си превъртяш на колелото за да ти доиде гресиорката. Ех тоя гипс като го сваля още един нисан в расхотките.
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • #97
                До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

                И аз ще пусна няколко снимки.

                Така започна нашият ден. Имаше много сняг. Цяла нощ очаквах изгрева и така дългоочакваният ден. Дори на мястото на срещата бях с час преди другите колеги.



                Боби по трасето.



                Редукторката с лекота преминаваше .











                Ъгъла на завоя и е доста малък. Независимо от това лентите останаха здрави.

                LZ1VMH

                Коментар


                • #98
                  До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

                  що продаде машината бре Голди
                  добре звучаха двата бели

                  Коментар


                  • #99
                    До: Каране в Самоков на 21.10.07г.




                    Опс...









                    Тези брани в случая доста пречиха и леко ме поизпотиха докато ги наместя в положение удобно за измъкване.





                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

                      Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                      що продаде машината бре Голди
                      добре звучаха двата бели

                      Нещо трябваше да продам!
                      LZ1VMH

                      Коментар


                      • До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

                        Ура .. успях да излезна без поражения.




                        Паджерото е малко по тясно




                        А толкова време го пазех...

                        LZ1VMH

                        Коментар


                        • До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

                          В акция.






                          LZ1VMH

                          Коментар


                          • До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

                            Най-тежко е да даваш съвети на начинаещи. Никога не знаеш дали са те разбрали правилно и дали ще съумеят да използват съвета ти.
                            Възможно е вместо да изпишеш око да го извадиш.


                            LZ1VMH

                            Коментар


                            • До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

                              Опс...







                              Получи се тапа. Движението замря. Реших да се пробвам от друго място и след един неуспешен опит и повторен опит успях да се изкача на място което беше и максималното за възможностите на машината.

                              LZ1VMH

                              Коментар


                              • До: Каране в Самоков на 21.10.07г.










                                LZ1VMH

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X