Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране в Самоков на 21.10.07г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каране в Самоков на 21.10.07г.

    Та днес след работа решихме да поразкършиме Врангела с Митко и докато се заглавяхме м-у борчетата ни ТРЕСНА една идея та да ви я предложа.
    Решихме да напраЙме едно трасе.ЛЮБИТЕЛСКО(са да не си помисли нЕкой че се прайм на организатор).
    Кара се м-у борчета,по едно корито на рекичка с камъни и шамак.Има стръмни качвания ама къси (разбирайте 2-3м.),малко страничен наклон(МАЛКО),и по некоя дупка(малка).Само да допълня че на места Врангела минава търкайки гумите от двете страни в бороветеАма по тоя въпрос Чавдар да му мисли.
    Е за сега толко.За малко да забравя за ГЛАВНАТА идея на мероприятието:
    На някои места дето са по-тесни или по-труднички да опъна ли нЕкоя лента та който я скъса да си брой и после да тича в кръчмата за бира(примерно) а
    И последно трасето не е хард а по-скоро технично без як екстрийм.Идеята е и неподготвени коли да пробат при желание(е поне гуми да имат де).
    Утре ще пуснеме някоя снимка че днес се стъмни а и стана импулсивно та.....нЕма.
    Ако трасето се мине прекалено бързо може да се направи едно барбекю.Ще бъде много близко до Самоков и продуктите могат да се набавят от тук.

  • #2
    До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

    Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
    Само да допълня че на места Врангела минава търкайки гумите от двете страни в бороветеАма по тоя въпрос Чавдар да му мисли.
    Е за сега толко.За малко да забравя за ГЛАВНАТА идея на мероприятието:
    На някои места дето са по-тесни или по-труднички да опъна ли нЕкоя лента та който я скъса да си брой и после да тича в кръчмата за бира(примерно) а
    E браво бе! Ще ми прави трасе с вратички, дето нЕма един Патрул мЕсто, че и лентички щял да ми слага ...

    Ще ме караш май да търся някъде трасе със странични наклони ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

      Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
      E браво бе! Ще ми прави трасе с вратички, дето нЕма един Патрул мЕсто, че и лентички щял да ми слага ...

      Ще ме караш май да търся някъде трасе със странични наклони ...
      Е па нали требе нЕкой да купи бирата бе ооооо.....

      Коментар


      • #4
        До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

        Е ,то хубаво ,ама кратко ,както сам казваш! И барбекюто не е лошо ,но бързо се справяме с 5-6кг свински вратни.Не е зле да пообмислиш и онова дере покрай Клисура дето е още непокътнато.
        ------------------------------------
        тел. O878 9ЧЧ 999

        Коментар


        • #5
          До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

          Първоначално публикуван от CJ_7 Преглед на мнение
          Е ,то хубаво ,ама кратко ,както сам казваш! И барбекюто не е лошо ,но бързо се справяме с 5-6кг свински вратни.Не е зле да пообмислиш и онова дере покрай Клисура дето е още непокътнато.
          Не съм сигурен понеже един съвсем къс участък ми отне 1ч. време.И бЕх сам.А ако са повече коли не знам за колко ще се мине цялото още повече че утре продължаваме.
          Ама ако стане на бързо нямам нищо против тия дето минат да идеме да търсиме дерето. (ама не да викате тука е гадно АРЕ у Клисура ).

          Коментар


          • #6
            До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

            А бре! Ти да нямаш предвид района на ония "проби", дето ги правихме една вечер на връщане и дето ги качих на задно, щото бЕх забравил да включа предното?!?
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

              Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
              А бре! Ти да нямаш предвид района на ония "проби", дето ги правихме една вечер на връщане и дето ги качих на задно, щото бЕх забравил да включа предното?!?

              Точно бе. Що си се заплашил па ти.
              Утре ще видиш каква ми е идеята.

              Коментар


              • #8
                До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

                А бре! Ти да нямаш предвид района на ония "проби", дето ги правихме една вечер на връщане и дето ги качих на задно
                ..........и изкъртих 1-2камъка.
                Не довършваш изреченията ейййй.....

                Коментар


                • #9
                  До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

                  Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                  ..........и изкъртих 1-2камъка.
                  Е па тия камъни що се бЕха наврели под Патрула?
                  А ти май искаш освен камъни да поизкъртя и някое и друго дърво, а!
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

                      Да ви лъзнем освен с нЕкоя снимка а :







                      Айде да си пробаме и лебедките че ще клеясат бе .....









                      Ха -ха с лентите вече изглежда профи хаааа......







                      Е те тая си ми харесва (защо ли ).



                      А тия двете са специално за Чавдар.





                      Е та тЕ ТОВА ще е горе доле + едно пътче У Дервено АКО го намериме и ако има време де.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

                        Мене ме лъзна...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

                          Б** мааму, таман днеска Фулдата ми изправи напречната щанга, ама добре че тая седмица не си оправих кормилните накрайници ...

                          А пък по повод снимките със специално посвещение я виж Иван Маринов какъв текст имаше в предложението за правилник на БОС

                          8.5. Да има еднакъв регламент за излизане извън трасето за всички състезания (например излизане с двете гуми или и четирите или късане на лента и чупене на колче), но трасетата да са гарантирано широки, че това няма да се случи заради габаритите на колата.
                          Ще ти правя аз едно трасе със странични наклони на тебе, ама де да видим!


                          П.П. Оправи ли си карето бре?
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

                            А бе И.Маринов Убаво го е казал ама пък аз не съм разделил колите на профи и хоби.Демек не сАм казал тия с блокажите ще минават през по-големи камъни. . МАЙТАП.
                            Все пак предлагам по-големшките коли да са последни та да не правят ТАПИ.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Каране в Самоков на 21.10.07г.

                              Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                              Все пак предлагам по-големшките коли да са последни та да не правят ТАПИ.
                              Ми става, ама бира ще давам само срещу отрязано дърво ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X