Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз да се похваля, първото ми закъсване!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: И аз да се похваля, първото ми закъсване!

    koko11
    Живял съм 6 месеца в Испания (Палма де Майорка) и съм наясно с правилата. Не стига че ми изгасиха пържолите с пожарогасителя, ами ми треснаха ГЛОБА - 90 евро. NO KEMPING AREA. - само това обясниха на англ. защото се направих, че не знам испански.
    Но има фирми за ТУНИНГ, които ще му сложат истински брони, и ще му дадат сертификат за тях. Така хем ще изглежда като джип, хем няма да има проблеми с полицията.
    Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
    http://www.cardomain.com/ride/2562837

    Коментар


    • #32
      Re: И аз да се похваля, първото ми закъсване!

      ако си му чел постовете пише че и тва ще стане.

      Коментар


      • #33
        Re: И аз да се похваля, първото ми закъсване!

        ДАНО. Искам снимки на облото JIMI с гадни ръбести брони
        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
        http://www.cardomain.com/ride/2562837

        Коментар


        • #34
          Re: И аз да се похваля, първото ми закъсване!

          Най-добре да си купи Самураи За предпочитане 200 годишен и очукан като воинишка манерка.

          Коментар


          • #35
            Re: И аз да се похваля, първото ми закъсване!

            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
            Най-добре да си купи Самураи За предпочитане 200 годишен и очукан като воинишка манерка.
            това е най-добрия джип. Моят го прежалих още като го взех. Изглеждаше като престоял 10 години на крайната улица в гетото. И много бит по баирите. ВЕТЕРАН.
            Но поне не ми пука - важното е накрая все пак да ме прибере в къщи. Пък ако взема место и на някое състезание ... голям кеф!!!
            Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
            http://www.cardomain.com/ride/2562837

            Коментар


            • #36
              Re: И аз да се похваля, първото ми закъсване!

              Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
              това е най-добрия джип. Моят го прежалих още като го взех. Изглеждаше като престоял 10 години на крайната улица в гетото. И много бит по баирите. ВЕТЕРАН.
              Но поне не ми пука - важното е накрая все пак да ме прибере в къщи. Пък ако взема место и на някое състезание ... голям кеф!!!
              Направо се замислих дали вместо пета джанта да не си взема един Самураи. Щом е най-добрия. Ама да не е добър само по душа.

              Коментар


              • #37
                Re: И аз да се похваля, първото ми закъсване!

                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                Най-добре да си купи Самураи За предпочитане 200 годишен и очукан като воинишка манерка.
                Не е лошо като идея

                Коментар


                • #38
                  Re: И аз да се похваля, първото ми закъсване!

                  Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                  Ти на съвсем равно си закъсал. Направо ми развали мнението за ДЖИМНИ-то. А от твоита ситуация, ти трябват само крик и камъни. А още по-лесно е с яка дървена греда или клон и още 2 души да те бутнат.
                  Изпитано е (НИКОГА не съм ползвал лебетка) защото нямам.
                  И махни тея пласмаси, за да можеш да се кефиш на офф-роуда.
                  Нали не си от онез МАНЕКЕНСКИ ДЖИПОВЕ - ох боята ми ....???

                  тя машината си варви минах и се варнах но доста бавничко затова като ми опря и дотам...
                  не че е моя машината но тук не съм виждал нито едно с подобен кит
                  а и освен това къси дифове на дизел никой още няма може би мойто джимни е най пипнато от всички тук дето сам виждал а сега има и заден блокаж което ше ми е също от полза..
                  от това закъсване доста научих наистина е смешно на снимките но те винаги лъжат...
                  поради легализацията е доста трудно да се тунингова една машина както ни се искка
                  затова всичко не може да се има....
                  ако слога броня тип АРБ ще ми махнат едно или две места пради надхвърлено допустимо тегло.
                  то сега само с гумите имам +50кг което е максимума при мен но и кита тежи повече....
                  някой ден като шупя предната броня щте сложа на АFN но дотогава има доста други неща за тунинговане..
                  вчера доста покарах и на много места реших да се върна но като си сложа стойките на подвижната лебедка ще стане весело.........
                  ПОЗДРАВИ

                  Коментар


                  • #39
                    До: И аз да се похваля, първото ми закъсване!

                    за джека : освен очевидното вдигане голям крик (джек) + 1 верига (по-добре две)+ 2-3 куки е и ръчна лебедка

                    PS върши повече работа от 1 самурай с тебе със сигурност (ако не вземаме предвид задкормилното на самурайа)
                    - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                    - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                    Коментар


                    • #40
                      До: И аз да се похваля, първото ми закъсване!

                      джимнито поучуди и ще поучудва още от как взе да вре измежду големите
                      ще се постарая да си промените мнението от това мое закъсване..
                      тази неделя ще има пак шоу обезателно ше разкажа как щте се представи и на този траял.....
                      поздрави

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X