Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз да се похваля, първото ми закъсване!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И аз да се похваля, първото ми закъсване!

    днес реших преди да започне формулата да се разходя малко около селото и стана една
    нито формулата гледах нито успях да се измакна..
    за да излезна ми беше необходима помоща от тукашната мобилна служба но палтена предварително плащане 150€..
    след много опити да се измъкна и след шупването на тъпата китайска ръчна лебедка реших да се обадя и да не оставям джипа докато намеря някаой да ме издърапа........
    е това ше ми е за урок има много да се уча а иначе това пътче го минах и реших да се върна обратно ама се нахаках в коловозите дето не трябваше ако бях дал газ от самото начало мисля че шетше да излезне а не да заоре но това е много относително..
    ето малко сними и филмчета
    то е ясно първите снимки са преди безуспешните опити после след много опити се заора ама хубаво.





























    а сега вече знам какво ми трябва една хубава лебедчица ште ме вади без предварителни плаштания.
    http://htftp.offroad-bulgaria.com/ze...o/105_6956.MOV
    http://htftp.offroad-bulgaria.com/ze...o/105_6957.MOV

    поздрави

  • #2
    Re: и аз да се похваля първото ми закъсване

    От тези коловози с един хай лифт си излизаш за минути...бая си заорал с дифовете и лебедката щеше безмислено да я караш да ти превръща колата в плуг, според мен. Хубаво местенце!
    Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
    Drag Grand Canyon Daily
    Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
    LZ1JYM

    Коментар


    • #3
      Re: и аз да се похваля първото ми закъсване

      Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
      От тези коловози с един хай лифт си излизаш за минути...
      Вярно, ама ако има къде да закачи джека. Щото с тия пластмаси ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        Re: и аз да се похваля първото ми закъсване

        Както се казва: в гората това което не е нужно пада
        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
        Drag Grand Canyon Daily
        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
        LZ1JYM

        Коментар


        • #5
          Re: И аз да се похваля, първото ми закъсване!

          брей! в това село нямат ли селскостопанска техника?!
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            Re: И аз да се похваля, първото ми закъсване!

            До колко кг. трябваше да издържи лебетката? Защото и аз мислех да купувам ръчна.

            Коментар


            • #7
              Re: И аз да се похваля, първото ми закъсване!

              Може да погледнеш ТУК
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #8
                Re: и аз да се похваля първото ми закъсване

                Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                От тези коловози с един хай лифт си излизаш за минути...бая си заорал с дифовете и лебедката щеше безмислено да я караш да ти превръща колата в плуг, според мен. Хубаво местенце!
                след легализацията ше мисля да слагам стойки за да мога да използвам HI LIFT..
                иначе предницата беше се закопала добре но това не попречи да ме издърпат на пред...
                поздрави

                Коментар


                • #9
                  Re: И аз да се похваля, първото ми закъсване!

                  Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                  брей! в това село нямат ли селскостопанска техника?!
                  тук в нащо село има доста ферми но за одглеждане на крави не им трябват трактори просто зоната е такава че само с това се занимават.....
                  иначе да ида да се моля на някой с гуми за мъгла да ме дърпа само докато стигне до мен ше се е окопал тогава друг дерт да бера не...
                  а най важното е че на това пътче е забранено преминавенто на джипки без специално разрешително и ако ме гепнат глобата е колото една лебедка...за това по най бързия начин трябваше да стане измъкването а то за 30 мин. дойде а ме измакна за 3мин...
                  поздрави

                  Коментар


                  • #10
                    Re: И аз да се похваля, първото ми закъсване!

                    Не си взимаи лебетка. Вземи си някои с теб които да снима. Така няма да се налага да спираш в коловозите за да правиш снимки и няма да закъсваш.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: И аз да се похваля, първото ми закъсване!

                      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                      Не си взимаи лебетка. Вземи си някои с теб които да снима. Така няма да се налага да спираш в коловозите за да правиш снимки и няма да закъсваш.
                      аз затова казвам че има много да се уча но ше предприемам сериозни мерки.
                      а без снимки не може..
                      ако бях минал и заминал нямаше да е интересно......само че на такова място не е за снимки дано не ме привличат вече такива местенца.....
                      поздрави

                      Коментар


                      • #12
                        Re: И аз да се похваля, първото ми закъсване!

                        не само ти си се окопавал по тоя начин. миналата година в една по дълбока и по дълга локва влязох на скорост с нисан 3.3тд минах към 5 метра и неможах да си отворя вратите от кал.беше 3през ноща на 2часа от населено място .ама имах лопата.и копан копан още я помня.сигърно кам 20кила нафта изгорих на място имах и в г..а кал ама сутринта бях у дома

                        Коментар


                        • #13
                          Re: И аз да се похваля, първото ми закъсване!

                          А АЗ уж имах ЕДНА лопатка ама точно като ти трябва е бях забравил но човек се учи..
                          не се и съмнявам че има и по тежки случаи но все пак ми е за първи път да се хакна и да не излезна сега като чета как си се измъкнал можеше и аз да сторя същото но лопатката е немаше........
                          ето филмчето на вращане много леко реших да мина и ми опряха на дифовете.
                          поздрави
                          http://htftp.offroad-bulgaria.com/zenit/2/105_6957.MOV

                          Коментар


                          • #14
                            Re: И аз да се похваля, първото ми закъсване!

                            Май още +10cm DG&TUNING ще трябва
                            B+

                            Коментар


                            • #15
                              Re: И аз да се похваля, първото ми закъсване!

                              Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
                              Май още +10cm DG&TUNING ще трябва

                              не една лебедка ми стига
                              `пздрави

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X