Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайте идея за чист къмпинг!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дайте идея за чист къмпинг!

    Колеги, дайте идея за чист къмпинг по черноморието...

    Да е подходящ за палатка, с деца и задължително с нормални санитарни възли!

    Предварително благодаря!

  • #2
    До: Дайте идея за чист къмпинг!

    не го търси в тая държава, няма такъв.
    Евентуално Каваци, но кенефа си е същия ...

    Коментар


    • #3
      До: Дайте идея за чист къмпинг!

      Вероятно и дизентерията е гарантирана...
      Сърбал съм тая попара на Арапя!

      Всички се продрискаха, поголовно! Спасихме се само аз и кумеца, защото се бяхме спиртосали цяла седмица...

      Жалко и тъжно....

      Коментар


      • #4
        До: Дайте идея за чист къмпинг!

        Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
        Колеги, дайте идея за чист къмпинг по черноморието...

        Да е подходящ за палатка, с деца и задължително с нормални санитарни възли!

        Предварително благодаря!
        Вальо нали ако някой ти я даде тая идея, точно след 2 месеца тоя къмпинг вече няма да е чист....
        И мойта препоръка е на къмпинг в Гърция... дори най-евтиния е на светлинни години от който и да е било тук в БГ.
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          До: Дайте идея за чист къмпинг!

          На север от Варна НЯМА.
          Евентуално при Геро на Златните, на нудисткия плаж, за 5-6 човека, щото банята е една. Поне е чисто. До него се води "къмпинг Лагуна", обаче там май е само за еднополови двойки от аналноподатливия пол.

          http://nudebeachbg.com/index.php?lang=bg&page=home
          Последно редактирано от gadeff; 20-06-09, 21:02. Причина: намерих линк
          Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

          Коментар


          • #6
            До: Дайте идея за чист къмпинг!

            Има ама . . . в Гърция.

            Коментар


            • #7
              До: Дайте идея за чист къмпинг!

              И аз вече се преориентирах към Гръчко. А пък след 1 Септември е уникално. За тях сезона е свършил, цените са наполовина. В кръчмата сте сами с готвача. Водата е като у нас през Юли-Август.

              Коментар


              • #8
                До: Дайте идея за чист къмпинг!

                аз с фамилията ще съм на Каламици Талата (на Ситония) от 01.09 - голям къмпинг с много сянка, няколко заведения за хранене, басейн и всичко "както си му е реда"...
                Ще си карам и лодката - ако искате, ще си правиме компания
                Последно редактирано от Тедо /LJ73/; 21-06-09, 10:11.
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  До: Дайте идея за чист къмпинг!

                  Тедо, дай ако имаш някакви подробности за това място и отзиви, ако си ходил вече.

                  ПП ето малко инфо и от мен http://for.journey.bg/topic.php?topic=5002
                  ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                  LZ1YBB

                  Коментар


                  • #10
                    До: Дайте идея за чист къмпинг!

                    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                    аз с фамилията ще съм на Каламици Талата (на Ситония) от 01.09 - голям къмпинг с много сянка, няколко заведения за хранене, басейн и всичко "както си му е реда"...
                    Ще си карам и лодката - ако искате, ще си правиме компания
                    Колоко пари излиза на този къмпинг за двама души с каравана и кола, ток и вода на ден през месец септември?
                    През май на къмпинг Палиури на Касандра плащахме 27.5 евро на ден. И за това питам дали не е по-евтино на Каламици Талата?
                    Последно редактирано от sony bono; 26-06-09, 22:09.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Дайте идея за чист къмпинг!

                      Гърция 2009 г. около 20 септември. Двама човека + палатка + паркинг за колата - 18 евро на ден. Това е на Неос Мармарас, Ситония (средния ръкав) от западната страна. Райско място.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Дайте идея за чист къмпинг!

                        Я да посъживим темата, че иде време за отпуск ... Някой запознат ли е със състоянието на къмпингите през този сезон? Имам намерение да отида на палатка със семейството. Поразрових из нета, но на картинка и на думи е едно, на място и с очите - друго.... Фаворити са ми Смокиня и Градина, но ако някой знае по-хитро местенце, не бих се отказал да го посетя.
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • #13
                          От: Дайте идея за чист къмпинг!

                          На Градина цените са х2 спрямо миналата година!!! Ама места има бол.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Дайте идея за чист къмпинг!

                            T.e. какви са цените? Миналата година бях около Варна, та не знам какви са били цените по къмпингите на юг.
                            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                            Неизвестен мъдрец

                            Коментар


                            • #15
                              От: Дайте идея за чист къмпинг!

                              И моята препоръка е за Гърция. Преди да отида там много си защитавах нашето море, но да ви кажа няма нищо общо. За къмпингите пък съвсем. Обиколихме половината източно краибрежие на Гърция. Навсякъде чисто и спретнато. Да не говорим, че има къмпинги и на такива райски места, че чак не ти се вярва, че си на 300-400 км. от София. Най-много ми хареса на Ситония. Огромен избор. Дамите и децата си избраха за фаворит къмпинг Цитрели на Каламици. Ситен, златист пясък, топла и спокойна вода. Чисто, с хубави бани и тоалетни. Прилични цени, а от септември са на половина.
                              LZ1GYY
                              0898 436 956

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X