Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обединена България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Обединена България

    т.е. точките от файловете за Родопите , Стара планина и др. на едно място
    Прикачени файлове
    [B][COLOR="Blue"]Don't run faster than your guardian angel can fly !!![/COLOR][/B]

  • #2
    До: обединена България

    Нов вариант на BG obedinena. Тук съм събрал 441 точки от Манастири,Крепости и тракийски светилища,Стара планина,Витоша,Рила,Пирин,Родопи,музеи. Направил съм наименованията на точките само на латиница за да нямат проблем устройствата неподдържащи кирилица.
    Прикачени файлове
    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

    Коментар


    • #3
      До: обединена България

      Първоначално публикуван от neptun61 Преглед на мнение
      Нов вариант на BG obedinena. Тук съм събрал 441 точки от Манастири,Крепости и тракийски светилища,Стара планина,Витоша,Рила,Пирин,Родопи,музеи. Направил съм наименованията на точките само на латиница за да нямат проблем устройствата неподдържащи кирилица.
      E аз пък си поиграх малко и преведох точките дадени от neptun61 на български. Защото със сигурност има доста като мене дето не обичат надписите да са на латиница.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #4
        До: Обединена България

        Аз също не обичам шльокавицата,която се получава с Българските имена на латиница,но Garmin Mobile XT или PC не поддържат кирилица засега. Полза от точки с имена от въпросителни няма. Все пак благодаря ти за труда. Добре е да има файлове и на двете азбуки.
        Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

        Коментар


        • #5
          До: Обединена България

          Аз съм с nuvi 255 и намам проблеми с кирилицата.Това дето се постарах да направя е за точно такива апарати дета не е проблем българският. така кой каквото иска това да слага. извинявам се ако съм те обидил с това че ти преведох обектите.

          Коментар


          • #6
            До: Обединена България

            Няма проблем. Аз също имам кирилица на Орегона.
            Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

            Коментар


            • #7
              До: Обединена България

              Много ли ще е нахално, ако помоля някой да пусне готовите gpi файлове на 100 обекта и Обединена България последните версии ?!?
              Защото ми направи впечатление, че на предишните версии нямам проблем с кирилицата, когато файловете са били готиви gpi.
              Много съм Ви благодарен предварително

              Коментар


              • #8
                До: Обединена България

                ето един конвертор и файл с разположение на камери
                Прикачени файлове
                [B][COLOR="Blue"]Don't run faster than your guardian angel can fly !!![/COLOR][/B]

                Коментар


                • #9
                  До: Обединена България

                  Нов вариант на файла.Съдържа 481 точки,отново на латиница. Добавени са основно хижи в Стара планина:

                  Трастена,Петрохан,Петрохански проход,Паскал,Околчица,Васильов,Тихия кът,Чавдар,Стражата.

                  Има и в средна гора:

                  Братия,Оборище,Сакарджа.

                  В Родопите:

                  Крепостите Кривус,Гулийка и Гугутка(имената на последните 2 идват от селата до които се намират).
                  Прикачени файлове
                  Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Обединена България

                    Нов файл с 520 точки. Отново на латиница. Добавил съм хижите Белата вода над Вършец,Бяла мечка и Карандила до Сливен,Бонсови поляни на Люлин,Античният град Ulpia Eskus до село Гиген,доста исторически музеи в различни градове,Сребърна,няколко тракийски гробници,манастирите над Бухово,Елешница и на Люлин. Файла включва и 2 Лакатнишки трака + трак на Бовската Скакля.
                    Прикачени файлове
                    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Обединена България

                      Коригирано името на хижа Тръстеная(досега беше Трастена) и добавени двете езера до нея-Тръстеная и Чемерника. Коригиран е и трака Milanovo-Lakatnishki skali.
                      Прикачени файлове
                      Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Обединена България

                        Благодаря за файла, доста е полезен.
                        Само ако може едно предложение да дам. Знам, че е играчка, но мисля, че ще по-лесно за търсене, ако всички обекти имат еднотипни имена. Например видях хижите по 3 начина изписани - h.XXX, hija XXX или HIZHA XXX...
                        Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                        Seat Leon 2007 1.9 TDI

                        Коментар


                        • #13
                          До: Обединена България

                          За съжаление наистина е много играчка и засега нямам необходимото време. Файла е събран от всички други файлове с точки. Отне ми доста време докато пренапиша имената,които бяха на Кирилица с латиница.
                          Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Обединена България

                            Аз си поиграх малко и промених върховете да са v. XXX, а хижите h. XXX
                            Прикачени файлове
                            Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                            Seat Leon 2007 1.9 TDI

                            Коментар


                            • #15
                              До: Обединена България

                              Много пригледно се е получило,Ник!Добре понапълних гпс-а,хубаво изглежда.Благодарско на положилите усилия.
                              Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X