От: Разходки около София
И не е ли по-добре събирането да е в 9:30, че иначе ще тръгнем в 11.
И не е ли по-добре събирането да е в 9:30, че иначе ще тръгнем в 11.
Посоката е заслон Рай. За сега сме с Postman. Менюто е сандвичи.
Посоката е заслон Рай. За сега сме с Postman. Менюто е сандвичи.
Тук са 13 потребители онлайн. 0 потребители и 13 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар