Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Здравейте на всички.Бих искал да се включа в софт разходките.За мое съжаление все още нямам джип,но обичам природата и добрата компания.Колата ми е висока с лебедка,такелаж,вериги и се надявам да не съм в тежест на никой.Благодаря предварително.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Моля да се спазва стриктно темата ! Знаете защо е темата и нека да се продържаме към нея без спама ! Конкретно за спама с : дизеловите проблеми на Търтея и на Петличков закваската , не се сърде само !Трябва малко ред и дисциплина !

      Сега малко и по темата !
      Понеже тук:http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=52925&page=2 нещо се събрахме много комшии и ще се мисли за Софт разходка (до колкото може в този сняг) в посока с.Луково
      Предлагам 10:00 на Лукойла преди Нови Искър на околомръсното шосе ! За тези които на мен ще ми звънят за разходката , да не пробват че в момента се съдиме с Мтел !
      Знаете че в планината е сняг носете си дебели дрехи и подгряващи напитки за не шоферите (куфарите) .
      Ако някой се навие и да ме вземе като куфар много ще се радвам а и нека ми пише щото неам телефон
      Малко съм се напил ама това е от мъка , така че моля да ме извините ако нещо е несвързано или има много грешки !

      п.п Търтей да измисли некоя маршутче аааа и най-важно онова вино дето лежи на балкончето ти да не го забравиш
      Последно редактирано от Людмил Кюковски; 28-01-11, 03:34. Причина: доп.
      Лудак

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
        Моля да се спазва стриктно темата ! Знаете защо е темата и нека да се продържаме към нея без спама ! Конкретно за спама с : дизеловите проблеми на Търтея и на Петличков закваската , не се сърде само !Трябва малко ред и дисциплина !

        Сега малко и по темата !
        Понеже тук:http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=52925&page=2 нещо се събрахме много комшии и ще се мисли за Софт разходка (до колкото може в този сняг) в посока с.Луково
        Предлагам 10:00 на Лукойла преди Нови Искър на околомръсното шосе ! За тези които на мен ще ми звънят за разходката , да не пробват че в момента се съдиме с Мтел !
        Знаете че в планината е сняг носете си дебели дрехи и подгряващи напитки за не шоферите (куфарите) .
        Ако някой се навие и да ме вземе като куфар много ще се радвам а и нека ми пише щото неам телефон
        Малко съм се напил ама това е от мъка , така че моля да ме извините ако нещо е несвързано или има много грешки !

        п.п Търтей да измисли некоя маршутче аааа и най-важно онова вино дето лежи на балкончето ти да не го забравиш
        Единствената неяснота е,за Събота или за Неделя е срещата.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • От: Разходки около София

          За Неделя , пропуснал съм Наздраве на всичко сутрешни от мен !
          Лудак

          Коментар


          • От: Разходки около София

            благодаря за отношението!От Манастирски Ливади съм(до БИЛА на бул.България),но това не е проблем....ще дойда където трябва,само няма да успея тази събота най-вероятно,защото в момента имам малко проблеми!И аз познавам-кой лично,кой от това което пише и затова и питам,защото определено съм видял,че сте пичове!ще следя темата и при първа възможност ще се включа в някоя от вашите разходки!
            Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Наздраве !
              Успешно мероприятие неделя !

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Приемате ли новаци?

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  То ще е турбософт с основна насоченост скаробирене.
                  Мога да организирам заигравки, ама ще си помисля ))))
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Пазете се ! Студено е и заледено!

                    Ама Завиждам ВИ !

                    Скоробиране, виноскарането, лесно се превръща в ракимезене !

                    Дано има някой да снима нещо и аз да изплакна окото

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Някой ще ме вземе ли ?
                      Лудак

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Нали каза че тела към момента е аут, Аз ще се катеря събота, след обед,, От къде да те взема ако можеш събота ?

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Значи разходката е в Неделя аз до мястото на срещата ще намеря как да стигна , целия ми проблем е спукания блок на джипката
                          Jefersson заповядай в Неделя горе на паметника !
                          Абе на паметника нямали да е ветрилник , ако искате на ловната хижда да правиме скарабировиното защото ще е по завет
                          Лудак

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Утре /неделя 30.01/ с Миро ще се разходим до Гложенския манастир. Не е далече, мястото е живописно:

                            http://www.bulgarianmonastery.com/bg...monastery.html

                            Ако има желаещи да казват за да направим някаква организация.

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              А бе я елате на кукери в Перник.Със сигурност ще има защо.
                              Румен Николов

                              0888 358 572

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Аз съм на площада почти неотлъчно.Който дойде да звънне да му осигуря място при мен.
                                Румен Николов

                                0888 358 572

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X