Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    И газзз
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Вериги,вършат повече работа ,в кал и сняг от гумите,но си ги носиш,до проблемното място и ги слагаш там.Щото малко хлабави да са скъсат ли се от някой камък докато спреш отпараш подкалниците или калника.Няма хора които си изкарват хляба в гората ,да нямат вериги,независимо какво карат,дали Урал,Таф,или някаква по-лека машина,веригата дава много добро сцепление.

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Ако беше дал малко повече газчица и с тия гуми щеше да си излезнеш колега,All-terrain-а си е екстра гума ,въпроса е че и трябва развъртане и то сериозно !
        За какво са ни закони,като не ги спазваме?!

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Аз в края на краищата излязох без помощ, точно там колегата спира клипа. Само че после чистихме лодката половин час от калта...

          Ей по тези се заглеждам, но ги дават за сняг принципно: http://www.tirechainsrus.com/4x4-tru...ains.html#1249

          Този уикенд ще се организира ли нещо, btw?
          "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

          2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Според мене ако се вреш в гората и в калта,просто се спираш на по агресивни гуми.Между другото колега Самуил работим на едно и също място
            Борис 0888 999 едно едно9
            PATROL Y260 RB30S

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от Samuil Преглед на мнение
              ... Само че после чистихме лодката половин час от калта...

              Ей по тези се заглеждам, но ги дават за сняг принципно: http://www.tirechainsrus.com/4x4-tru...ains.html#1249
              Такива скъсах 2 оня ден в снега - дори нямаше кал, и камъни... Вземи си по-стабилни вериги. Ако ще даваш пари за нещо, нека да го ползваш повече от половин път .
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                Вериги,вършат повече работа ,в кал и сняг от гумите,но си ги носиш,до проблемното място и ги слагаш там...
                Не се ли слагат в началото на оффроуд отсечката, а не чак когато затънеш? Предполагам че тогава вече е невъзможно да стигнеш до гумите...

                Първоначално публикуван от bobkata16v Преглед на мнение
                ...Между другото колега Самуил работим на едно и също място
                Как така??

                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                Такива скъсах 2 оня ден в снега - дори нямаше кал, и камъни... Вземи си по-стабилни вериги. Ако ще даваш пари за нещо, нека да го ползваш повече от половин път .
                Дай съвет, колега. Нямам идея къде да търся.
                "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от Samuil Преглед на мнение
                  Дай съвет, колега. Нямам идея къде да търся.
                  Погледни тук - За измъкване това върши повече работа от веригите. В твоя случай точно за това ти трябва. За дълго каране не стават, но с тъпи ситуации като тази от клипа са идеални. Руснаците му викат браслет и го ползват бая, пък тук му викат прешлени . Основното му предимство е, че се слага бързо и лесно на колело, което до средата е затънало. Основен недостатък - системата е "иди ми - дойди ми" - слагаш и махаш на всяко препятствие.
                  Последно редактирано от upi; 20-03-15, 13:58.
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    А бе нещо не ми вдъхват доверие тези "браслети", или както там им казват. По-скоро препоръчай някакви сериозни вериги.

                    Нещо за Неделя оформя ли се - какво е положението, колеги?
                    "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                    2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от Samuil Преглед на мнение
                      А бе нещо не ми вдъхват доверие тези "браслети", или както там им казват. По-скоро препоръчай някакви сериозни вериги.

                      Нещо за Неделя оформя ли се - какво е положението, колеги?
                      Мани ги руснаците Но че работи, работи - има го по учебниците за шофери от армията. Не руската де - аз техни учебници не съм виждал - или са секретни или ги няма. Това се прави с подръчни материали - парче верига, дебел клон и т.н. и за евакуриане на затънал автомобил. Не е за постоянно возене.

                      Пак казвам - първо си купи хубави кални гуми, после мисли за вериги
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Нещо много се отклони темата. За неделя ще има ли организация ?

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Здравейте, аз съм с ATV, мога ли да се присъединя за неделя 22-ри ?

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            По принцип се приемат всякакви транспортни средства, както и пешеходци.

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              И един колега-ловец може да се включи с Кавазаки мотора си. Притиснява се само, че не е с подходящите гуми - неговите са с грайфер 80% Асфалт / 20% Оффроуд, та можел и да закъса някъде.

                              Аз му обясних, че поне е лесен за вадене!

                              Иначе, на Суходол да се чакаме? Или къде? Но където и да е, ще помоля за инструкции как се стига до мястото.
                              "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                              2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Утре има ли разходка или не?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X